BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 5 miesiąc temu #793056 przez osobka85
uniuni- jablko obieram i kroje na cwiartki zeby szybciej sie zrobilo. pieke w 160 stopniach na teemoobiegu. co do czasu to tak "na oko" ;) sprawdzam w trakcie pieczenia czy juz jest miękkie. ale chyba tak około 20 minut zajmuje.

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793078 przez dorkiszon
Hello! Ja narazie nie mam czasu was nadrobić. Jestem mega przemeczona wczoraj poszlam spać o 20 żeby odespać na kompie nie byłam nawet 5 min.
Jeszcze mam 3 strony do nadrobienia Kuba mi śpi na rękach to pisze.
Mleczna byłam na targu tu na Lompy kupilam marchewe swojską.
Natalia ja mam śpiworek Kuba w nim śpi próbowałam już wszystkiego. Kupiłam w smyku i ulga w nocy się już nie martwię, a on jak się przemieszcza to razem ze śpiworkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793132 przez bea2a
Natalia ja też mam śpiworek bo Martynka ze wszystkiego się wykopywała i była potem zimna. W śpiworku jest ok. Śpiworek przykrywam na noc jeszcze cienkim kocykiem bo śpimy przy otwartym oknie.

Uniuni cieszę się, że ciasto smakuje. U mnie już nie został okruszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793190 przez kasiak
bea jutro będę piekła, jeju jak mi ślinka cieknie :laugh: do jabłek dodam jeszcze jagódek bo uwielbiam :) nie mam w domu kaszy manny! Aaa trzeba jechać do sklepu :P

Niuniek śpiocha :) nie wiem jak długo więc lecę póki mam chwilę. Potem odpiszę na tyle postów na ile zdążę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793393 przez Nikaa
a Mikuś katarku dostał ehhh mam nadzieję, że mu przejdzie szybko...
pochwalę się Wam dziewczyny wczoraj wieczorkiem zrobiłam musujące kule do kąpieli dziś wypróbuje zobaczymy czy się udało :D

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793422 przez NataliaK
Jestem i ja ;) dziś w końcu w miarę wyspana niuniek raz tylko w nocy pił i spał mi do 8 chyba to po szczepieniu. Wstałam rano dopiero skończyłam sprządać gruntownie chałupę. Pomalowałam listwy w korytarzu i pichcę obiad a synuś spi - znowu bo dziś już jedną drzemkę miał. Jeszcze m tylko prasowanie ozstało :/ Zostawiam dziś tatucha samego w akcji i idę na kawkę z przyjaciółką. W ogóle to w niedzielę byłam na tych kręglach z pracy i było bardzo fajnie, chociaż przed wyjściem napisałam, że nie dotrę bo nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie, że mężu nie da rady, ominie mnie kąpiel Janka i w ogóle jakoś tak dziwnie, że mam go zostawić - wcześniej tak nie miałam, do tego troche byłam zmęczona malowaniem. Ale mąż sprowadził mnie na ziemię i w końcu wyszłam. No i bardzo dobrze mi to zrobiło i naprawdę lepij się poczułam no i myślę, że nie powinnyśmy mieć wyrzutów jak w tygodniu mamy tochę czasu tylko dla siebie...

uni ja już dostałam i to drugi raz, nawet regularnie co u mnie dziwne...

Nikaa masujące kule?? jak to co to??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793445 przez dorkiszon
natalia ja miałam cały czas pampersy 3, a teraz ma dade 3 i są większe niż pampersy. Jak zużyje kupimy może już 4.
Pasal ja się staram codziennie, ale jak pada to nie lub nie mam z kim, bo ja sama nie mogę, bo jak Kuba płacze muszę go wyciągać i brać na ręce, a kto będzie wtedy pchał wózek ? :)
Też mi spi na spacerze długo, ale w domu po 15 min. właśnie teraz byłam i spał 2 godziny.
W ziemie spokojnie można chodzić do -10 jak jest niżej to już nie bardzo tak słyszałam od lekarzy.
Jamajka fajny ten skoczek , ale się uśmiałam nawet nie wiel ile kosztuje, ale bardzo bym takie cos chciała. Niestety nie stać mnie.
agusia niby dają na początku po 3 łyżeczki, ale jak tak wcina to powoli więcej możesz chyba dać obserwuj. Taki posiłek ma zastąpić jeden posiłek mleczny w ciągu dnia.
Ja miałam teraz cały czas sleep and play pampersy pachnące.
My kupujemy wszystkie na allegro hurtowo i właśnie te się opłaca najbardziej.
Natalia ja też mam kupiony kleik kukurydziany i ryżowy. Na ten kukurydziany zobacz na skład to chyba sama mąka kukurydziana :)
Uni ja miałam teraz okres 3 raz już.

Wogóle to się ostatnio fatalnie czuję nie mam siły nawet opierdalać nikogo na forum :P
Mam zawroty głowy jakby miała zemdleć jak to będzie mi się utrzymywało to pójdę do lekarza.
Może jakaś anemia choć nie mam tendencji , a może jakiś rak i już nie pożyję długo.
Może jestem tak cholernie niewyspana i mi się nawarstwia zmęczenie. Nie wiem.
Choć niewyspana jestem od 4 miesięcy i nigdy nie miałam zawrotów głowy. Powinnam zbadać krew.
Kurde nie chciałabym teraz umrzeć.
Ja chce strone z przepisami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dobra kończę, bo syn mnie wzywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793467 przez Jamajka
Bea ciacho w piecu :) Lala zamieszkała pod piekarnikiem :) Na pewno będzie pycha po takich opiniach :) Odezwę się wieczorkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793471 przez Nikaa
Natalia no takie wiesz wrzucasz do wody a one robią takie psssssss i się rozpuszczają - przynajmniej w teorii a w praktyce zobaczymy :P tu jest link
domowa.tv/lawendowe-musujace-kule-do-kapieli/ robi się je prosto i szybko
Uni ja nie mam jeszcze okresu - lekarz mówił mi że nawet do pół roku po porodzie mogę nie mieć więc mam luz B)
dorkiszonku co się dzieje?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793509 przez NataliaK
Nikaa no to się zgadałyśmy ;p Ty napisałaś musujące kule, ja rozczytałam masującei się zastanawiam czy zrobiłaś jakiś przyrząd do masażu hehe świetny pomysł lubię taki gadżety spróbuje zrobić cos takiego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793558 przez pasal
agusiaa a nie przemakają Wam te sleep&play po całej nocy? czy używasz ich tylko w dzień?


jamajka - muszę mieć taki skoczek!! jest super, i jakby mi to pomogło przy dziewczynach!

uniuni - moje małe uwielbiają spacery, ale wybrać się z nimi to jakaś katastrofa.. wrzask przy ubieraniu niesamowity

Dziś miałam taki krysys, że zamknęłam je płaczące w sypialni i nawet tam nie właziłam. Na niani elektronicznej zerkałam czy nie dzieje sie krzywda. Brak mi już sił i cierpliwosci przede wszystkim. Na pocieszenie koleżanka wysłała mi link i pomyslałam co to bedzie jak one beda chodzące..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793563 przez alba77
hejka dziewczyny!
ja też nie mam jeszcze okresu. jak się jakoś źle poczuje to od razu mam schize, że w ciąży jestem, robiłam już 2 testy ciążowe :P , zabezpieczamy się z mężem ale ja i tak mam schize, czekam na okres i tą spirale jak na zbawienie.

mam wyrzuty sumienia że nic ze sobą nie robię :( jak czytam ,że prawie każda z was chodzi na basen albo coś ćwiczy, ja aż przez miesiąc ćwiczyłam z Chodakowską i na miesiącu się skończyło :(
za to pochłanianie słodyczy wychodzi mi rewelacyjnie...

dziewczyny a jak wasza sytuacja z włosami? poprawiła się u którejś? u mnie bez zmian kłaki walają się wszędzie a po umyciu mogłabym perukę stworzyć, normalnie codziennie nie mogę wyjść z podziwu ze mam jeszcze z czego kitkę zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793573 przez agusiaa26
Pasal my na noc zakladamy pampers premium care ale ogolnie zadowolona jestem z tych sleep&play.
Nie dziwie sie ze czasem odcinasz sie od dziewczynek, sama odkladalam Julka i wychodzilam bo juz sil braklo. Nie wiem jak cie mam pocieszyc, moze napisze ze nie dalabym rady z dwoma Julkami na raz wiec naprawde jestes twarda i wytrzymala mamuska!;) zaraz moze jak beda siedziec to spodoba im sie swiat dookola i przestana plakac, zajma sie poznawaniem otoczenia beda macac, pelzac i moze w koncu przestana plakac;)?

Uni tez nie dostalam jeszcze @, chwilo trwaj:)

Ja juz wymiekam powoli, niunio malo spi w dzien ale jest grzeczny, ciagle sie bawimy a jak nie chce spac to sie calujemy-uwielbiam go calowac i mietosic:):)

Bea2a mmm musze sprobowac to ciacho ale masla nie mam, moze jutro uda sie go upichcic, dam znac;)

Ahaa NataliaK zastanawialam sie dlaczego Janek tak zadko pije i nie wiem dziwne troche zeby od rana nie chcial pic mleczka? Dzulas pije co godzine ale wiadomo kazde malenstwo jest inne. Haha Malenstwo, nasze maluszki juz duze chlopaki po 7kg:)
A kiedy Poznanianki sie widzimy, przed Swietami czy juz po nowym roku? Zapraszam do nas! Tylko dajcie znac bo tez nie wiem moze po Nowym Roku ? Czekam na odzew kochane:)

Zeby nie bylo to zapraszam wszystkie Lipcoweczki, kto ma blisko do Poznania to nic tylko sie spotkac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793608 przez karolinap
Agusiaa26 - gdybym umiała się teleportować - chętnie bym wpadła do Poznania :)

Uni - ja też jeszcze nie dostałam @

Bea - ale ciasto robi furorę :) chyba też się skuszę :)

Nala - tak, pisałam o takim tradycyjnym, gdzie możesz wklejać sama zdjecia jak chcesz i są oddzielane pergaminowymi papierami :)

My dzis robilysmy sesje 4 miesięcznej Lence :) Pola byla grzeczniutka, dala mamusi pstryknąć kilka fotek :)
Byłyśmy też na spacerku, nawet przyjemnie było, nie aż tak zimno :)
A teraz czekamy na Tatusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793660 przez Nikaa
Natalia to faktycznie nieźle się zrozumiałyśmy :D spróbowałam dziś te kule musujące do kapieli i są całkiem fajne :)
pasal dasz radę :)
alba77 podobno pomaga płukanka z pokrzywy na wypadające włosy, ale nie wiem ile w tym prawdy ... sama nie próbowałam

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl