BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #684748 przez agniesia1604
heh
Alien :)


Ale jazda... nie no u mnie to aż tak tego nie widać...

Stasiu z tego wrażenia Aliena ... dostał właśnie czkawkę ...idę się położyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684775 przez Joanna89
Mamabąbelka wow:) moja aż tak nie robi stożków na brzuszku, są one takie mniejsze, częściej jest takie latanie całego brzucha i przesuwnie, może dlatego że łokietki ma wewnątrz brzuszka?
My bylismy na zakupach i na spacerze, złapał Nas ciepły deszczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684778 przez katarzynaxxx89
Patka śliczne ciuszki. A z tą padaczką to jak było kiedy miałaś i jak wyleczyłaś bo mój brat ma to od 18 i wcale mu nie przechodzi cały czas musi brać bardzo silne leki ma teraz 25 czyli już 7lat choruje, proszę odp bo to dla mnie ważne:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684779 przez agniesia1604
Joanna89 napisał:

Mamabąbelka wow:) moja aż tak nie robi stożków na brzuszku, są one takie mniejsze, częściej jest takie latanie całego brzucha i przesuwnie, może dlatego że łokietki ma wewnątrz brzuszka?
My bylismy na zakupach i na spacerze, złapał Nas ciepły deszczyk :)


W Cieszynie od 2 godzin szaro i właśnie zaczęło padać ... czuć że na dworzu gorąco ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684815 przez klauduska89
Mamobombelka powiem tylko tyle WOW ! :ohmy:
patka śliczne ubranka i wyglądają jak nowe, niezłe sztuki wyhaczyłaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #684869 przez Kataleja
agataxii zarys Twojego brzuszka z profilu doslowie jak cyrklem wymalowany :cheer:
agniesia1604 pokaźny domek , super wygląda ,jak doklejony :silly:
Joanna89 zakochalam się w Twojej pileczce :blush:
Monix bardzo się ciesze,że jesteś już w domku,dbaj o siebie :kiss:
Niesia zgrabniusi domeczek :)
cukierecek27 bardzo klimatycznie u Ciebie ,już widać ,że wielkie oczekiwanie zbliża sie ku końcowi ;)
coś mi nie tak otwieraja się strony :angry: od paru dni mam maga problem by do Was zajrzeć ,masakra :( jedyne co na fb nadrabiam tylko :dry:
Dzis udalo sie mojemu uchwycic super pamiatkowe foteczki z tańca malej w brzuszku ,nie wiem czy uda się tu wstawic,jeśli nie napewno wrzuce na fb grupowe :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #684871 przez agniesia1604
ja mam cały czas twardy brzuch - to znaczy Staś się pcha i mnie juz skóra boli WRRR nad pępkiem ... no piecze jak cholera - też tak macie czy jednak macie miękkie brzuszki? bo ja mam napięty jak nie wiem cuuuuuuuuuuuuu

Ale kuleczka z małą kuleczką ...piekny brzusio Katalejla:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684877 przez klauduska89
Kataleja pięknie Ci się Pola wygina w brzuszku :)
Kiedyś jak oglądałam położne to tam badała jednej babeczce brzuch i wydawał się mięciutki jak poduszka i się zastanawiałam czy wszystkie takie brzuszki są bo mój jest raczej twardy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684893 przez ziii
Klauduska mój też twardy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684907 przez patka1603
mój brzuszek też raczej jest napięty i twardy.
kasiumoim zdaniem to u mnie był łagodny przebieg i dlatego udało mi się z tego wyjść. Napadów jako takich nie pamiętam odkąd sięgam pamięcią, z tego co wiem to miałam je jak byłam mała bo u mnie choroba ujawniła się w wieku 4 lat. w 2010 roku lekarz stwierdził że skoro tyle czasu nic mi nie jest to spróbujemy odstawić stopniowo leki gdyż to że wykres jest kiepski o niczym nie świadczy bo niektórzy zdrowi ludzie też takie mają. No i tak sobie hulam od tego 2010 roku beż leków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684996 przez MamaBąbelka
Heh, a ja myślałam, że każda tak ma od czasu do czasu :). No to widać w tej kwestii też brzuszek brzuszkowi nierówny i u jednych będzie widać wypychające stópki lub kolanka, u innych tylko fale na brzuszku, a jeszcze innym będzie się kołysał totalnie cały, jak w tym filmiku, który kiedyś tutaj któraś zamieściła. Mnie też kiedyś przerażała wizja takich ruchów, teraz mnie to tylko śmieszy i ją łapię za tą stópkę albo paznokciem podrapię.

Patka, fajne ubranka.

Kataleja, widzę, że Twoja Pola też nieźle się gimnastykuje w brzuszku :).

Ja też mam od dawna twardy brzuszek, ale moja mama mówiła, że ona też taki zawsze miała, że aż się lekarz dziwił, u mnie nic nie mówili.

A ja rano muszę wstać, bo mamy wizytę i oczywiście nie mogę spać :/.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685002 przez agniesia1604
MamaBąbelka napisał:


A ja rano muszę wstać, bo mamy wizytę i oczywiście nie mogę spać :/.


Hula się do 2 w nocy to tak jest:P


Ja też spać dziś nie mogłam więc wstałam razem z mężem o 4:30.
Ptaszki już mnie o 3:15 obudziły - też nie wiedzą kiedy wstawać ech.


Dziś odbieram autko:) Pojadę moze na zakupy bo praktycznie lodówka woła o pomoc:P
Też tak macie że nie macie zbyt dużo w lodówce w tygodniu ?

U mnie w lodówce pustki w tygodniu - tyle tylko co trzeba na kanapki...
a w weekend pełna lodówka i w sumie to się cały tydzień zjada:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685017 przez wunia1984
Ehh cudne te wygibaski maluszkow. Moje tez fika koziolki ale nie lubi jak sie ja nagrywa :) Agniesiu u mnie lodowa zawsze pelna bo mieszkam z dwoma chlopami wiec swiatlo im nie wystarcza :P W zamrazarce duuzo zapasow z Polski bo co polskie to dobre a te ichnie szynki szyneczki nie przypominaja :) nic czas na drzemke bo co tu robic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685031 przez agniesia1604
W nocy miałam dziwne tak jakby spiecie brzuszka ... takie ze 2 godziny trwało ... takie dziwne odczucie NAPIĘCIA - bałam się wstać żeby nie złapał mnie ten skurcz ... który niestety w ciągu 4 dni 4 razy chwycił w prawej części brzucha...

Coś mi się wydaje że ten magnez tu ma znaczenie - mam nadzieję że lekarz coś na to zaradzi ...:)

Dziś godz 18:00 :))))))))))
Zobaczymy Stasia - pewnie znów focha strzeli:) hahaha



Przeglądam IKEĘ i wypatruję sobie co b mi sie przydało :P
:) majątek trzeba mieć:) ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685062 przez Kataleja
Dziekuje za milusie slowa kierowane w strone mojej kruszynki :kiss:
A ja dzis wyspana :lol: az nie dowierzam ,ze od 23 siusialam tylko 2x i reszte przespalam do 7;30 szok :ohmy: ale to nie bylo dobre chyba bo jak poszlam siusiac rano to nie dosc ze bardzo dlugo to jeszcze straszny bol z lewej strony bardziej :dry: ntakze juz sama nie wiem co wole-siusiac co 20 minut przez cala nocke czy tez tak jak dzis :S
Wunia moja tez nienawidzi kamery ,byc moze na dzien taty pozwoliła sie uchwycic Piotrowi :cheer: nie sądziłam,ze sie tak uchwyciolo,normalnie az mnie troszeczke wzruszylo kiedy zrzucilam fotki ,bardzso wrazliwa jestem :blush: szczegolnie teraz w ciazy ,choc np na kazdym wystepie w przedszkolu mojego dziecka rowniez wyje za kazdym razem kiedy to wychoodzi na srodek i recytuje wierszyk np :lol: taka beksa ze mnie :blink:

co do brzuszków - sprawadza sie na leżąco ,teraz czesto bedą Nam twardniały bo to już ten czas :kiss: takze poki nie ma czestych skurczow albo niepokojacych zachowan maluszkow w brzuszku -nie ma co sie przejmowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl