BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #716619 przez katarzynaxxx89
Fajnie Agniesia że nam to wszystko opisałaś wielki dzięki.
Ja jutro mam termin ale chyba nie urodzę mam wysoko jeszcze brzusia, a z objawów to narazie mnie krzyże bolą ale tylko jak leżę i kijowo się mi śpi, jutro będziemy działać z męzulkiem może coś przyspieszymy bo dzidzi się coś nie spieszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716638 przez klauduska89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716665 przez patka1603
kladusia twoj brzuszek jak zawsze prześliczny
agniesiu dziekujemy za opis, miłego dzinka życzymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716738 przez EwelinaB87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja teraz czekam na obiad, dopakowalam kilka rzeczy kupilam zgrzewke wody i jedna z dziubkiem golarke na wszelki wypadek, mimo ze chyba jestem juz wygolona heh.
troszke zaczelam sie stresowac ale nic to w sumie bardziej chcialabym 1sierpnia milcie na swiat przywitac, bo dzisiaj chyba az tak sprawnie nie pojdzie.

martwi mnie tylko ten wyscig, jak szybko wlacza ruch.

Aga swietnie opisalas, myslalalm ze od tych szwow to kwiczysz a ty mowisz o jakims siniaku, nawet nie wiem jak mozliwe jest ze go zrobilas i ze on boli bardziej.,
Nighty chce wziac dw drodze jesli odejda mi wody bo jakas tam cerata chroni.
Ale raczej watpie zeby chlusly bo mi chyba po kropelkach odchodza od tygodni:P

nienawidze badania szyjki mam nadzieje ze jak sie skroci calkowicie to juz tak to nie boli, bo znowu sie zwijalam ale to byl facet wiec mial calkiem spore dlonie.

juz sie nie moge Milci doczekac, mam nadzieje ze bedzie zdrowa ze zdarza z antybiotykiem i bedzie wszystko w porzadku no i cimochy mi nie porozrywa mocno :P najwyzej niech mnie zrobia na ciasna cnotke haha!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716741 przez klauduska89
dziewczyny mąż mnie zaraził i cieknie mi z nosa jak z kranu...masakra jakaś, a do tego gardło mnie boli :dry: Kupiłam rutinoscorbin i cytrynę do herbaty, mam nadzieję że szybko mi przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716746 przez klauduska89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716758 przez EwelinaB87
jakies kalekie to dziecko, co oni tam nie robia usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716796 przez mami_nka
słyszałam wlasnie o tym dziecku chyba 2 dni temu w tv :/ masakra ale dł. ok a ta waga? kosmos

KOchane jak dziwnie sie patrzy na wasze suwaczki hihi czuje sie jak u lipcówek a to juz na nas pora:)

Agnieszka [/b] z tego co słyszałam to nie trzymaj małego długo w foteliku bo to na poczatku nie zdrowe dla takiego maluszka

To Ewelina najwyzej musisz zasiąść na rower chyba bys dostala specjalna koszulke lidera :D jaka masz droge do spzitala jak planujesz jechac?

UDOSTEPNIJCIE na FB

www.facebook.com/photo.php?fbid=48131199...80161&type=1&theater

konkurs dzis sie konczy a my walczymy nak szczury ;D o 1 miejsceeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716814 przez EwelinaB87
no jade przez piaski wyjezdzam kolo timkena, jade kolo reala wiadukt piastów, centrum kolo komendy, wiec prawie cala trasa peletonu, ale to chwilke jechali, a ten moj nie chce nic mi pomoc rozpoczac pomyrdam cycki i brzuszek, byleby mnie w nocy nie zlapalo:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716815 przez mami_nka
hehe trasa zaplanowana :) wpadnij do mnie bo mam troske sprzatania razem pojdzie szybko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716901 przez MamaBąbelka
Normalnie wykończą mnie nerwowo w tym szpitalu, najpierw ponad godzina czekania na ktg, potem koło 40 minut badanie, potem czekanie na lekarza, potem lekarz zlecił próby wąrobowe, zamiast siedzieć i czekac pojechaliśmy coś zjeść, bo już byliśmy głodni i wkurzeni. Wracamy, czekamy na wyniki, no i lekarz powiedział, że jeden z trzech wskażników zawyżony i bilirubina też i on mnie zostawia w szpitalu, bo może to cholestaza. No załamka, po tygodniu nów tu wracam i to wcale nie rodzić ;(.
Lekarz powiedział, że dadzą leki i powtórzą badania i jak będą ok, to czekamy na poród, jak będzie gorzej, to cięcie. Potem usg, mała waży 3800 :/, no jakim cudem ja się pytam, ja niespełna 160 mam urodzić tego wielkoluda? Położna moja do nas zajrzała i powiedziała, że przy tylu wskazaniach to może się szybko skończy cesarką. Już nawet zaczęłam myśleć, że to najlepsze rozwiązanie, ale potem zajrzał lekarz, który ma dyżur i powiedział, że coś tam zawyżone, ale że to raczej nie cholestaza, poobserwują i skoro nie termin, to mnie wypuszczą, bo nie ma sensu wywoływać :/. Ciekawe co jutro na obchodzie powiedzą :/.
W każdym razie dziewczyny, które mają wysypkę, plamy i swędzą Was jeszcze ewentualnie inne części ciała, lepiej idźcie i sprawdźcie tą cholestazę :/.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716907 przez katarzynaxxx89
Mamo bąbelka to współczuję. Oby wszystko było dobrze. A to że dzidzia waży 3800 to nie koniecznie prawda, u kilku moich znajomych to co było w badaniach z wagą nie zgadzało się z prawdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716970 przez klauduska89
MamaBąbelka dobrze że jesteś pod obserwacją lekarzy, wszytsko będzie dobrze, już nie dużo do końca zostało.
My przywieźliśmy właśnie wózek od znajomej i może dziś go złożymy. Jak mnie zobaczyła to zdziwiła się że już w piątek mam iść do porodu skoro nie mam żadnych objawów jeszcze i brzuszek mam bardzo wysoko, ale jak mus to mus. Mówiła że jest podobno u nas w szpitalu jedna położna z którą można za kasę się dogadać że będzie przy mnie chodziła jak coś bo reszta to same france i może mi załatwi numer do tej babeczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716993 przez klauduska89
dziewczyny wracajcie na forum a nie na tym fb tylko siedzicie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717041 przez EwelinaB87
U mnie bez zmian nic sie nie dzieje czasem cos poboli ale jak siedze nie czuje skurczy wiec to nie to, pewnie mam je ciagle tylko ich nie czuje bo jak sie poloze to sie pojawiaja, milcia w brzuszku wariuje, wiec musi byc cos na rzeczy na meczu legi troszke sie zdrzemlam, ale licze ze poranne charceszybko rozkreca akcje, strasznie nie chce siedziec na patologii albo stymulowac cycki pol dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl