- Posty: 1583
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie wrzesień 2013 =)
Mamusie wrzesień 2013 =)
- Alivva
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mama Filipa 18.12.2002 i Alicji 12.09.2013
dziękuje dziewczynki za miłe słowa w stosunku do mojej osoby. nie jestem wcale taka silna
Nie jest latwo ale tak zdecydowałam i tak na razie będzie
okeyyyyy koniec marudzenia
Wstałam dzis po 9
Rano za to przebudziło mnie wiercenie się Alicji
Dzis chyba zamówie na allegro matę pod basen i dodatkową pokrywę bo stare się...."skończyły"
Sukienkę dziś w szafie znalazłam jakąś taka stara
jej.....gadulstwwo mnie dzis naszło
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- karolcia1919
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekam na moja kruszynkę
- Posty: 1324
- Otrzymane podziękowania: 0
A ja mialam sie wziasc za prasowanie ale nie chce mi sie wstac nawet obiadu zrobic.
Ees..jeszcze mam czas.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- paulinka.k22
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 335
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alivva
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mama Filipa 18.12.2002 i Alicji 12.09.2013
- Posty: 1583
- Otrzymane podziękowania: 0
uwierzylby kto hahahahaha
serio serio.....zaczęłam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- papi88
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 827
- Otrzymane podziękowania: 0
My wzięliśmy się trochę za dom trzeba odmalować tu i tam przed przyjściem małego na swiat.a wiecie co wymyślił?ze mały będzie spal sam w pokoiku i ustawił łóżeczko i komodę w pokoju obok bo ktos mu nagadal ze dziecko powinno spać od małego w swoim pokoiku spytałam się tylko czy będzie mi dziecko przynosił co dwie godziny do karmienia.
Jaka pogoda w Krakowie?bo pewnie tam dziś bede choć moja mama juz panikuje ze jeszcze urodzę jak pojadę a prędzej to by się stało jeżdżąc w korkach po Warszawie
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- słonko
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 249
- Otrzymane podziękowania: 0
U nas do tej pory pochmurnie i niezbyt gorąco, ale właśnie słońce znów wyszło i robi się upał. Wybieramy się zatem na odkryty basen
Buziaczki!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- słonko
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 249
- Otrzymane podziękowania: 0
Mój setny post! Wow!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agamo
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1183
- Otrzymane podziękowania: 8
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- karolcia1919
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekam na moja kruszynkę
- Posty: 1324
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alivva
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mama Filipa 18.12.2002 i Alicji 12.09.2013
- Posty: 1583
- Otrzymane podziękowania: 0
Iva strzelaj fotkę z prasowania! Bo aż uwierzyć nie mogę a i Moze sama sie zmobilizuje bo mam cała komode ciuszkow! Choć Moze najpierrw wszystko popiore a pózniej wszystko poprasuje! A nóż mama moja przyjedzie to pomoże w prasowaniu
wykorzystam ja!
Na dzis koniec.... ale to dopiero poczatek gory lodowej... ale obiecuje,ze nastepnym razem zrobie fotke i Cie zmotywuje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agamo
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1183
- Otrzymane podziękowania: 8
agamo napisał:
Iva strzelaj fotkę z prasowania! Bo aż uwierzyć nie mogę a i Moze sama sie zmobilizuje bo mam cała komode ciuszkow! Choć Moze najpierrw wszystko popiore a pózniej wszystko poprasuje! A nóż mama moja przyjedzie to pomoże w prasowaniu
wykorzystam ja!
Na dzis koniec.... ale to dopiero poczatek gory lodowej... ale obiecuje,ze nastepnym razem zrobie fotke i Cie zmotywuje
Tzrymam za słowo!!!
a ktora miala robic fotke przy desce do prasowania w fatruchu i chustce na glowie?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agamo
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1183
- Otrzymane podziękowania: 8
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kocham_cie
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1476
- Otrzymane podziękowania: 5
Alivva napisał:
agamo napisał:
Iva strzelaj fotkę z prasowania! Bo aż uwierzyć nie mogę a i Moze sama sie zmobilizuje bo mam cała komode ciuszkow! Choć Moze najpierrw wszystko popiore a pózniej wszystko poprasuje! A nóż mama moja przyjedzie to pomoże w prasowaniu
wykorzystam ja!
Na dzis koniec.... ale to dopiero poczatek gory lodowej... ale obiecuje,ze nastepnym razem zrobie fotke i Cie zmotywuje
Tzrymam za słowo!!!
a ktora miala robic fotke przy desce do prasowania w fatruchu i chustce na glowie?
Serek! to serek będzie prasował w kiecce w grochy i chstce na głowie...
A właśnie serku where are you???
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MyMelange
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 694
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kocham_cie
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1476
- Otrzymane podziękowania: 5
Znowu pieeekne kocyki znalazlam
peticado.pl/pl/must-have/kocyki/
Kinia śliczne te kocyki wogóle stronka fajna... ale ceny
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











