BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 10 miesiąc temu #713169 przez mery75
Jej co starszy Filuś to coraz przystojniejszy oczka faktycznie cuuuudne cały jest słodziutki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713172 przez izula
Oj oj jak czytam o tych super dużych bobasach to się cieszę, że wiem z góry, że będę miala cesarkę. Jak te dziewczyny urodziły takie duże bobaski? Kłaniam się im do stóp za wysiłek.

Mery fajnie, że Maleńka rośnie sobie zdrowo a ty masz wszystkie wyniki dobre.

Niagara ja też spię po parę godzin i to z przerwami na toaletę. Za nim się położe i ułożę to za chwilę wstaję na siusiu. Siedzieć nie mogę i tak leżę i buczę do męża, że już nie daję rady z tym leżeniem.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #713173 przez Alivva
Cieszę się Mery,że wizyta udana. Podobna do mojej :) Tez mam na skierowanie do laboratorium i na następną wizytę mam mieć wyniki,będę miała ten wymaz no i usg ;)
na tym czarno-białym zdjęciu.... jedt mój tato hahaha Jak zrobiłam Filowi fotę to tata wyciągnął swoją i mówi do mnie-Ty zobacz jaki on do mnie podobny :) Noooo :)
A ślepia Filipa momo tego,że mają kolor po ojcu to też strasznie mi się podobają :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713174 przez karolcia1919
Iva-cudne fotki :) jakie oczy :)bajeczne:)
Mery-super ze po wizycie ok wszystko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713176 przez karolcia1919
a ja jutro na badania poniedziałek usg wtorek wizyta wiec trochę sobie pojeżdżę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713179 przez mery75
Dziewczyny kochane dziękujemy za dobre słowo Alivcia mój Filuś z kolei przeciwieństwo mnie czarny jak mulat po ojcu a ślipka brązowe ciekawe jak córunia Twoja będzie :blink:
Zapomniałam napisać że znowu na +3200 :blush: obecna waga 70.400 a na początku ciąży była 53kg.w 8 tyg. ale już dzisiaj nic niemarudzióła czy za dużo czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713180 przez karolcia1919
Niagara-ja też wstaje nocy sisiu i ostatnio naliczyłam 8 razy :P
jeszcze troszku dziewczyny i będzie po wszystkim :) będziemy wstawać do maluszków :)
ale chociaż przyzwyczajone do wstawania będziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713182 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713184 przez mery75
karolcia1919 napisał:

mery75 -a co tam tyj tyj sobie :)
i niech pani doktor nie marudzi :)

Ok najwyżej później pomożesz mi zgubić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713185 przez karolcia1919
mery- spoko weźmiesz wózek z Julią wyjdziesz w stronę Grudziądza a ja w Twoją taki spacer co kilka dni :)
pasuje??i obie zgubimy kg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713186 przez donata
Ufff, dziewczyny dzwoniłam właśnie do ZUS-u i Pani powiedziała, że nie ma problemu, że podpisałam nową umowę będąc na zwolnieniu... Kamień z serca, bo wczoraj normalnie spać nie mogłam i mi się ryczeć chciało...

Pani z ZUS-u powiedziała, że nie mam zwolnienia leżącego, więc mogłam sobie iść i podpisać... Całe szczęście!!! Bo bym normalnie w depresję wpadła. I tak miałam tyle stresu z nową umową.

Acha, i chciałam się pochwalić, że torbę do szpitala mam już spakowaną :) Tyle tego jest, że ledwo się zmieściłam do dużej torby... Szok! Ale mój mąż od sierpnia będzie jeździł do innej miejscowości do pracy i wracał późno, więc jakbym zaczęła rodzić, to nie byłoby czasu na pakowanie. Tylko torba, taksówka i w drogę :) Dobrze, że jest na kółkach, to jakoś zaciągnę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #713195 przez pyzaura
Donata a Ty jak ja i Akina nie masz terminu koniec wrzesnia?? :)

a bym zapomniala Iwonta odzywaj sie chociaz ze wszystko ok bo zmartwilam sie ze masz problemy :( podejzewam ze kosztuje Cie to wszystko spoto nerwow ... a Ty juz na koncowce jestes takze nie powinnas teraz sie zamartwiac kochana ... bedzie dobrze wszystko sie ulozy a jak dzieciatko bedzie juz z Toba to zobaczysz wszystkie problemy mina :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713196 przez Alivva
Do mnie właśnie dzwoniła księgowa z pracy o mój nr konta bo musi podać do ZUSu. Czuję wypłatę w powietrzu :blush: Niech się już kończy ten mój suchy miesiąc bez pieniędzy. Bo az mnie nosi,że nic nie kupiłam małej a i książki i reszta do szkoły dla Filipa czeka na zakup. Oj cięzki ten sierpień będzie.... jakoś ogarnę....

Mery,no ja nie wiem jak będzie Luśka wyglądała,ale jej tata również ma ślepia w kolorze blue więc pewnie je odziedziczy. A jeśli będzie ciut podobna do mojej rodziny to powinna mieć coś ze starszego brata :) Aczkolwiek jakoś nie bardzo się przejmuję tym do kogo będzie podobna :) Tak czy owak i tak wiem ,że dla mnie będzie najśliczniejsza :) Jak dla każdej z nas nasze dzieci prawda?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #713205 przez akina_zet
Pyzaurka 7 kg.? Matko kochana! Ja nie wiem jak ona pomieściła tego dzieciaczka :)

Ja to podziwiam też te mamy co bliźniaki rodzą naturalnie!

Mery super,że wizyta ok :)

Iva to Twoje dziecię piękne :) Jak będę już u siebie w domu,to wstawię zdjęcie mojego brata z dzieciństwa,też był rozkoszny :)

Natka ja wprawdzie do tyłu z tygodniami od Ciebie,ale też mam już dosyć ciąży i odliczam tylko dni!

Właśnie kupiłam mojemu tort urodzinowy bo samej nie chce mi się piec, i składniki na sernik, z tym powinnam dać radę ;)
Ledwo dolazłam do domu taka duchota!

Donatka właśnie,na kiedy masz termin? :)

Ivka racja,dla każdej będzie najpiękniejsze :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713210 przez Monika23083
Cześc dziewczyny!!

Weszłąm na chwilę, bo jestem na skypie z kolejną przyjaciólką która właśnie ma już skurcze przedporodowe:) a że w Holandii musi czekać aż będą one co 5 minut to siedzi sama biedna w domu i tak ją wspieram:) czuję się e - doula :laugh:

Iva przystojniak z Twojego syna!!! i to mega:)

mery super, że na wizycie wszystko OK:)

zrobiłam wczoraj w tabeli te mleka, które podesłala Natalia. Później spróbuję tutaj wrzucić, bo fejs mi nie ziałą od 2 dni... nie wiem co jest...

miłego!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl