BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 10 miesiąc temu #713119 przez karolcia1919
paulinka.k22-trzymam kciuki za wizytę :) i widzę ze tez masz równy 32 i wchodzisz w 33 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713124 przez karolcia1919
uwaga uwaga moja koleżanka dzwoniła jest po usg mały waży 4,800 i 60 cm długi wg lekarza ale kolos co ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713129 przez paulinka.k22
Karolcia my dwie i jeszcze Mery jesteśmy na tym samym etapie :)
To koleżance zrobią chyba cc, bo przeciez takiego kolosa nie urodzi :laugh: kurczę na prawdę duży chłopczyk :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713130 przez kocham_cie
Ups i znowu wyszło moje ciążowe zakręcenie... to Papi i Pyzaura zawsze mówią że lubią słoneczko... sorki Karolcia że cie oskarżam o marudzenie na taką piękną pogodę :silly:

Karolcia a ta koleżanka to w którym tygodniu jest??? oj współczuję jej porodu :huh:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713132 przez karolcia1919
kocham_cie- dzis 9 dni po terminie jest .
ale to prawie 5 kg i ona na dodatek dowiedziała się ok 5 Msc ze jest w ciąży bo miała normalnie miesiączkę i wg i miała tylko ok 4 Msc na przygotowanie się :)
a tu taka niespodzianka :) pewnie jutro ja wezmą na CC .jak nie dziś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #713133 przez Alivva
karolcia1919 napisał:

uwaga uwaga moja koleżanka dzwoniła jest po usg mały waży 4,800 i 60 cm długi wg lekarza ale kolos co ??


Od razu mi przypomniałaś co chciałam Wam napisać :)
Rozmawiałam wczoraj z tą moją cieżarną kuzynką (ta która z resztą mieszka niedaleko Ciebie Karolcia ;)) i mówiła mi,że jej koleżanka kilka dni temu urodziła synka. Dzień przed porodem miała robione usg pomiarowe i wyszło,że mały waży około 3900 a urodził się długi na 62cm i z wagą-UWAGA 5200!!! Poród trwał 1,5 godziny i laska urodziła go NATURALNIE. normalnie szacun. A ja to się kuzynki 3 razy pytałam,żeby do mnie dotarło 5200???

Karolcia Ty tam się przyznaj co Wam w tym Grudziądzu podają,że dzieci takie rosną hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713141 przez karolcia1919
Alivva- ja na razie nie powiem CI:D bo muszę zobaczyć w poniedziałek ile mój ma :)

ale kolosy no :) ale teraz duże dzieci się rodzą mojego B .znajoma 4,600 ta moja 4,800 a ta Twoja przebiła wszystko :)

waga to waga ale kto zaopatrzył się w rozmiar 56 tylko do szpitala to miał problem dlatego ja spakowałam 3 zestawy 56 i 3 62 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713150 przez akina_zet
Karolcia wizytę mam 30.07. odnośnie kontroli ciśnienia,choć odstawiłam ten Dopegyt i ciśnienie mam modelowe...

Co do wielkości bobasów,to wiele razy słyszałam,że przed porodem mówili,że dziecko nie waży więcej niż 3,5 a później okazywało się,że były o kilogram cięższe! Tak moja kuzynka rodziła naturalnie córę,która ważyła 4,5 kg. Ja się pytam jak to jest,że aż takie różnice? :huh:

Madzia,u mnie dziś opuchlizna przeszła na lewą stronę, dziś ma stopa przypomina pączka :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713154 przez pyzaura
a ja was zastrzele poltora roku temu moja kuzynka urodzila giganciare miala prawie 7kg :) ale miala cesarke gdzie ta mala sie w tym brzuchu zmiescila :P

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #713160 przez niagara
Witam brzuchatki :)

Ja dopiero godzinę temu wstałam, zjadłam śniadanko i przeczytałam co tam naskrobałyście. Niestety nie nadążam za Wami z myślami i niewiele pamiętam,z tego co wyczytałam.
Tak czytam o zboczonej lampce i sobie myślę o co Wam chodzi? Ładna żabka przecież :laugh: Musiałam się cofnąć do zdjęcia i dopiero mnie olśniło :laugh:
Nie straszcie tu takimi gigantami, bo ja się boję, że moja "Mała" też nie będzie taka mała :dry:

Tak w ogóle to mam już dość tej ciąży :dry: Niech młoda wreszcie wyłazi :dry:
Wczoraj w nocy znowu miałam randkę z kibelkiem, pogoda jest do beznadziejna, tak gorąco, że wychodzić się nie chce. Stopy opuchnięte. Ciągle czuję ucisk Małej na pęcherz i szyjkę, chyba się obniżyła. Wiecznie mam skurcze, do tego krzyż mnie boli i stale mi niedobrze :dry: A i jeszcze mąż wybył do Częstochowy i na dzisiejsze zajęcia szkoły rodzenia muszę iść sama.

Dobra koniec, musiałam się trochę wyżalić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #713161 przez Alivva
pyzaura napisał:

a ja was zastrzele poltora roku temu moja kuzynka urodzila giganciare miala prawie 7kg :) ale miala cesarke gdzie ta mala sie w tym brzuchu zmiescila :P


Oooo jaaaaaaa :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Dokopałam się do starych zdjęć mojego Filu-lilu :)
Nie wiem,może już Wam pokazywałam?
Podobne dziubasy??
Jedno,z moich ulubionych :) Chociaz mój brat powiedział,że na tym zdjęciu wygląda jakby o jedzenie żebrał hahaha Głupek z tego mojego brata :)
A taki torcik zrobiłam SIAMA na jego 3 urodzinki :) Figurki też zrobiłam SIAMA z marcepanu :D
No to Aniu-jeszcze jedna fota-4U :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713162 przez mery75
Witajcie ciężaróweczki :blink: My po wizycie niunia się trochę podciągnęła już aż tak bardzo na dole niejest szyjka się skróciła ale zamknięta cały czas a więc Julcia posłuchała mamy mam odstawić już żelazo bo jest ok luteina 2razy dziennie po 2 dopochwowo dzisiaj brała wymaz na czystość pochwy a na następnej wizycie 19.08 będzie brała na GBS sama także niemusiałam się przypominać bo sama powiedziała także oby do końca sierpnia donosić a potem mogę rodzić tętno 130-140 min. narazie usg niemam ale pewnie jak pójde 19.08 to skieruje no i standardowo morfologia i mocz do zrobienia i ten antygen na przeciwciała też ok wyszedł także dzięki Bogu wizyta się udała :woohoo:
Jak czytam o takich wielkich dzieciach to mnie przeraża :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713163 przez pyzaura
ale przepiekne duze blekitne oczy :) zakochalam sie :P

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713166 przez mery75
Niagara co do spania to też niedaje rady nonstop w nocy siku parcie na pęcherz a wczoraj znów powrócił ból pleców :dry: aż tak bardzo ciąży niemam dość ale już bym chciała mieć Julcie na rękach zdrową
Alivcia Twój Filuś to w tej sukieneczce to dziewusia normalnie a tego koguta na główce ma wyrąbanego hihi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #713167 przez pyzaura
Mery to dobrze ze u Julci wszystko ok :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl