BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #583712 przez iwonta_kg
Villemo ten twój wózek jest piękny! Ten niebieski. Podobny do mojego.

Niagara napisz dokladnie jaka to oliwka albo wstaw zdjęcie. A co do wózka nie jestem za czarnym kolorem... Jak dla mnie odpada. I czarny i czerwony.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583717 przez Villemo
iwonta_kg napisał:

Villemo ślicznie wygladasz :-) :-) :-) a może tam gdzieś sie ukrywa druga fasolka dlatego tak ci rosnie brzuszek :lol: :lol: :lol:


Dziękuję :-) eeee tam druga fasolka myślę, że to jeden ale za to porządny groch jasiek :lol: ;)

Ale tak na serio to braliśmy taką opcję pod uwagę bo brat męża ma bliźniaki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583721 przez iwonta_kg
Villemo napisał:

iwonta_kg napisał:

Villemo ślicznie wygladasz :-) :-) :-) a może tam gdzieś sie ukrywa druga fasolka dlatego tak ci rosnie brzuszek :lol: :lol: :lol:


Dziękuję :-) eeee tam druga fasolka myślę, że to jeden ale za to porządny groch jasiek :lol: ;)

Ale tak na serio to braliśmy taką opcję pod uwagę bo brat męża ma bliźniaki :-)


No widzisz! Ja ci mowie ze gdzieś tam sobie rosnie jeszcze jedna fasoleczka;) albo to naprawdę taki wielki groch:) hehe



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583725 przez paulinka.k22
Wiecie, słyszałam, żeby smarować brzuszek olejem kokosowym, bo jest naturalny. Ja co wieczór się nim smaruje i super nawilża. Rozstępów na razie nie mam... Polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583728 przez Villemo
iwonta_kg napisał:

Villemo ten twój wózek jest piękny! Ten niebieski. Podobny do mojego.

Niagara napisz dokladnie jaka to oliwka albo wstaw zdjęcie. A co do wózka nie jestem za czarnym kolorem... Jak dla mnie odpada. I czarny i czerwony.


:-) No właśnie miałam pisać, że bardzo podobny do Twojego :-) No a jak kupowaliśmy to teściowa do mnie z tekstem, że dlaczego niebieski i co będzie jak się dziewczynka urodzi :ohmy: zupełnie jakby niebieski był zarezerwowany tylko dla chłopców :( Dobrze że nie oddałaś wózka. Nie ma co wierzyć głupim zabobonom.

Czerwony mi się bardzo podoba, czarny zresztą też ale bym nie kupiła z tego względu, że jakby słońce przygrzało, to nie wiem czy by się dzieciorek żywcem nie usmażył :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583738 przez niagara
Ja na pewno kupię czarny, ze względu na utrzymanie czystości. Jak dla mnie, jasne kolory kategorycznie odpadają, ponieważ zbyt szybko się brudzą, a jakby nie było nasze dzieci urodzą się już prawie na jesień.

Iwonta specjalnie dla Ciebie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583742 przez iwonta_kg
Dzięki. kupię sobie taką :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583747 przez niagara
Iwonta a masz rozstępy? Jeśli tak, to spróbuj tego kremu. Jest rewelacyjny. Stosowałam go, jak mi się pojawiły rozstępy na piersiach. Po dwóch tygodniach śladu nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583770 przez agilla.r
Villemo piękny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583797 przez lost_moth
Dziewczyny witajcie.
Villemo, Niagara, sliczne brzusie macie :).

Wiecie, byłam dzisiaj u gina.. Moje maleństwo ma całe 6 cm :). Wszystko z nim ok, ale ja się dosyc źle czuje. Wczoraj miałam straszny stres.., to trwa do dzisiaj i dzidzia miała podwyższone tętno, a ja od wczoraj mam bóle brzucha.. Dlatego ten lekarz... Zwiększył mi dawkę nospy. Duphaston 3x1 i nospa 3x2. Dowiedziałam się też, że będę miała zakładany szew okrężny, ale szczegółów, kiedy i tak dalej dowiem się za dwa tygodnie. I potem lekarz mi powie co dalej..
Strasznie się tego boję... Miała któraś z was zakładany szew?
Czuję sie dzisiaj strasznie zmaltretowana psychicznie.. A teściowa mi powiedziała, że jeśli coś się stanie z Maleństwem, to będzie mnmie o to obwiniała...Bo to ja się denerwuję.
:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583838 przez iwonta_kg
Lost_moth Sorry ale czy ona jest jakas nienormalna?! Ta teściowa twoja.. Jak ona mogla tak powiedziec?? Kobieta czasem sie denerwuje w ciąży to normalne. I nikt nie ma prawa miec do miej o to pretensji. Buzuja nam hormony i czasem nerwow nie da sie opanować. Nie przejmuj sie takimi tekstami. Ja osobiście o takim szwie okrężnym nie słyszałam. Ale nie martw sie. Napewno wszystko bedzie dobrze:)

Niagara no mam rozstepy ale wydaje mi sie ze to pozostałości po tamtej ciąży. Nie wiem czy da sie jeszcze cos z tym zrobić :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583842 przez Villemo
lost_moth napisał:

Dziewczyny witajcie.
Villemo, Niagara, sliczne brzusie macie :).

Wiecie, byłam dzisiaj u gina.. Moje maleństwo ma całe 6 cm :). Wszystko z nim ok, ale ja się dosyc źle czuje. Wczoraj miałam straszny stres.., to trwa do dzisiaj i dzidzia miała podwyższone tętno, a ja od wczoraj mam bóle brzucha.. Dlatego ten lekarz... Zwiększył mi dawkę nospy. Duphaston 3x1 i nospa 3x2. Dowiedziałam się też, że będę miała zakładany szew okrężny, ale szczegółów, kiedy i tak dalej dowiem się za dwa tygodnie. I potem lekarz mi powie co dalej..
Strasznie się tego boję... Miała któraś z was zakładany szew?
Czuję sie dzisiaj strasznie zmaltretowana psychicznie.. A teściowa mi powiedziała, że jeśli coś się stanie z Maleństwem, to będzie mnmie o to obwiniała...Bo to ja się denerwuję.
:(:(:(


Lost moth czym się kochana tak zestresowałaś? Jak masz ochotę wylej żale, może lepiej się poczujesz.

Ja nie miałam zakładanego szwu ale tak jak pisałam niedawno a propo mycia tych nieszczęsnych okien, że mam koleżankę która ma założony pessar, leży i będzie leżeć do rozwiązania. Rozumiem, że przez skurcze szyjka Ci się skraca i stąd decyzja o szwie? Najważniejsze kochana, że wiecie, że coś jest na rzeczy i reakcja była w porę, lekarz na pewno wie co robi będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583844 przez lost_moth
Dziękuję Iwonta :). Chciałąbym powiedziec, ze oliwka rumiankowa, którą Ci zaproponowała NIAGARA jest super. A właściewie o co chodzi? O suchą skórę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583870 przez lost_moth
Villemo, wczoraj wieczorem dostałam wiadomość, ze mój partner, ojciec dziecka jest szpitalu. Jadąc tam mialam najgorsze mysli, że lezy pobity, połamany, nieprzytomny. jednak na miejscu okazało się, że znalazł się tam "na własne zyczenie" i wcale nie jest źle. Jest już w domu. Ale nerwy były. Nie spałam pół nocy, brzuch mnie tak bolał, ze zastanawiałm się, czy nie jechac na pogotowie... Apropo szwu..będąc w ostatniej ciązy poroniłam w 18 tygodniu i teraz poprostu lekarz tak zadecydował.. Ja mam nadzieję, że nie bede musiała lezeć do końca ciąży... boję się.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583914 przez Kinia1712
Ja juz po wizycie u lekarza..wszystko jest wporzadku tylko mam liczne bakterie w moczu i jutro musze oddac mocz na posiew..

Ale jest tez inna nowinka w moim brzuszku mieszka Majusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl