BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #737509 przez karolcia1919
Co do szczepionek...ja tak jak iva...te podstawowe darmowe..jedynie ze bedzie mus na jakas inna ....


Co do Katarzyny W tak samo uwazam jak wy...co to za matka wg slowo matka to nie powinno sie uzywac do jej osoby...dla mnie to morderczymi..mogla juz oddac ja do domu dziecka a nie zabic i jeszcze ta jej mina itp...ale to juz taki typ kobiety..ma Ta swoja slawe teraz...;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737510 przez Monika23083
padam na pysk...zostało mi jeszcze jedno okno, zostawiam sobie na jutro na deser :)

a to z baldachimu rezygnuję...szczepionki też tylko te podstawowe...

śmiać mi się chce, bo niby torba już dawno naszykowana...a teraz się skapłam że nie mam koszuli do porodu ( tylko 2 do karmienia), mialam dokupić stanik do karmienia jeszcze jeden, nie mam kapci ( bo w domu chodze na bosaka uwielbiam)i mam tylko takie wielkie króliczki, ale tych przecież nie wezmę :laugh:

o Katarzynie W się nie wypowiadam, bo musze dbac o ciśnienie....

a mój Piotrek pojechał na przejażdżkę motorem...ale ja mu zazdroszczę, nie dane mi było w tym roku z najlepszego powodu pod słońcem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737514 przez Monika23083
patrze teraz na mój podpis i czytam: kolejna wizyta 2.09 i myślę, musze zmienić datę bo jak nie urodzę to za 2 tyg miałąm się umówić z doktorka położną...i co??

aha, zapomniałam i wyszłam mówiąc dowidzenia!! może to znak że urodzę do tego 17 września!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737523 przez paulinka.k22
Ja już po wizycie! Szyjka jest zamknięta ale dość krótka i miękka, więc doktorek się śmiał, że może nie dotrwam do następnej wizyty w przyszłym tyg :) Iva moja Ola też jest nie za duża, dzis jak ją mierzył to wyszło 2850g. W sumie to dobrze :)jeszcze muszę sobie ciśnienie kontrolować, bo miałam troszkę za duże i jakiś lek mi przepisał ;) a i mówił, że wieczorami to pewnie skurcze przepowiadające są ;) mała na szczęście główką w dół jest ułożona, a łożysko z prawej str jest trochę za nisko, ale mówił że raczej nie ma przeciwskazań do porodu naturalnego! Więc pozostaje nam czekać :laugh: a mój mąż jest przerażony jak mu to wszystko powiedziałam, bo dopiero sobie zdał sprawę ze to juz lada moment!

A co do szczepionek to też jestem za tymi podstawowymi darmowymi, nic dodatkowo...

O pani Katarzynie W. nie zamierzam się wypowiadać...

A imiona nasza mała chyba też będzie mieć dwa, bo drugie mój mąż postanowił, że będzie mieć po mojej mamie, która już nie żyje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737527 przez kokoszka0207
Witajcie dziewczynki ja tak na szybko... Od czwartku jestem w szpitalu bo dostalam boli, skurczy ale to sie uspokoilo... Okazalo sie jednsk ze mam za malo wod plodowych.... Nie wiem jak sie ts skala nazywa ale ja mam tylko 5 :( a i mam za duzo bialaka w krei. Takze jutro postanowili zakonczyc mi ciaze. Na poczatku podadza mi kroplowke jezeli sie nie uda to zrobia mi viecie :( ale mam nadzije ze jutro bedzie wszystko ok :)

Mam nadzieje ze u was wszystko ok... Jak juz uda mi sie urodze to postaram sie was nadrobic :) mam nadzieje ze wszystko u was w porzadku :)

Pozdrawiam was serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737530 przez pyzaura
Tak jak pisze Iva jestem tez za kara smierci. My tu martwimy sie o nasze malensstwa a ta.... normalnie brak slow.
Pytanie mam czy wy macie wybrana polozna bo ja juz sama nie wiem jak to powino byc....

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737536 przez Monika23083
pyzaura napisał:

Tak jak pisze Iva jestem tez za kara smierci. My tu martwimy sie o nasze malensstwa a ta.... normalnie brak slow.
Pytanie mam czy wy macie wybrana polozna bo ja juz sama nie wiem jak to powino byc....


tak, ja mam ze szkoły rodzenia młodą babeczkę:)
a takto musisz iśc do wybranej przychodni to dadzą Ci numer położnej i jak urodzisz to ją poinformujesz, przynajmniej tak teraz ta koleżanka zrobiła..coś tam się chyba jeszcze wypełnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737539 przez karolcia1919
Kokoszka powodzenia....


Co do poloznej ...do mnie bedzie przychodzic z przychodni co jestem zapisana...po powrocie zadzwonie i umowie sie na wizyte.
Ale jaka ona jest nie wiem...bo w Grudziadzu mieszkam 5mscy i jeszcze nie mialam okazji byc w tej przychodni tylko sie zalisac bylam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737546 przez kociaczek1610
hej dziewczyny :) chce wam zyczyc powodzenia :) to juz wrzesien ale ten czas zlecial :) bylam z wami do czasu a teraz jestem stycznioweczka :) bede miala synka :) tylko nie wiem co sie dzieje ale chwilami mam twarde brzuch i czuje ruchy tak jak by w pochwie nie wiem moze maluch sie tak rozpycha i dziwnie kopie . no nic zadzwonie do mojego gina jutro :) pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia :) buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737551 przez asiek89
Ale się rozpisałyście :D

Ja baldachimu nie mam, jakoś nie szczególnie mi się podobają.
Jeśli chodzi o szczepienia to podstawowe bezpłatne i wsio. A później zobaczymy jak to będzie.
A imię zamierzam dać jedno. Wystarczy ;)

Kokoszko, powodzenia w szpitalu, oby szybko poszło :)

Monia, Paulinka, Słonko, gratuluję pozytywnych wizyt! :) Jak widać wszystko jest na dobrej drodze, oby tak dalej!

Do moich dziwnych dzisiejszych objawów doszedł brązowy śluz. Ciekawe czy coś więcej będzie....

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737553 przez Alivva
Słonko,moja szyjka miękka ale nie skrócona. Doktorek powiedział,że jest pewny,że szybko bym urodziła no ale.... daję czas małej do dnia terminu...
Paulinka,skoro lekarze mówią,że waga ok to ja się tam nawet nie przejmuję :)
To dziewczynki-a mi nawet nie zależy,żeby Alicja urodziła się z wagą "klockową" :)
Kokoszka,to powodzenia życze i napisz jak juz dojdziesz do siebie troszeczkę ;)

Położną juz mam wybraną....mogłam wybrać dowolną ale wzięłam tą ze swojego centrum medycznego bo tamta położna to moja znajoma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737564 przez karolcia1919
Kociaczek trzymam kciuki ;) bd wszystko dobrze;)


gratuluje wszystkim udanych wizyt ;) bedzie dobrze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737569 przez nike84
My też damy dwa imiona naszemu synkowi :) U nas raczej wszyscy mamy po dwa imiona więc nie bralismy nawet innej możliwości pod uwagę :)
Co do szczepionek to ja mam taki mętlik w głowie, ale napewno też bedziemy szczepić tymi podstawowymi a resztę odpuszczamy. Tylko ciągle nie wiem czy tymi państwowymi czy płatnymi :unsure: Ahh ależ to wszystko porąbane...

Monika co do baldachimu to potrzebny nie jest. My mięliśmy baldachim w zestawie, a poza tym zawsze mnie się podobał. Nie widzę problemu żeby raz na jakiś czas go ściągnąć i przeprać. Więc jeżeli tylko się nie okaże ze mały ma jakieś alergie to na pewno będę go używać :blink:

Gratuluję dziewczyny udnych wizyt. Słonko czyżby Piotruś juz szykował się do wyjścia :P ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737576 przez pyzaura
Dzieki za podpowiedź jutro po lekarzu pojde do mojej przychodni.;-);-);-)
Wlasnie gratulacje wszystkim udanych wizyt ;-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737604 przez Kasia :]
Dziś się już nam nie udało złapać ordynatorki, ale zapytam po prostu jutro na obchodzie, czy ma jakieś podstawy do tego, aby wywoływać poród. W sensie, czy istnieje zagrożenie dla Maleństwa. Jeśli powie, że nie, to ja jej powiem, że chcę wyjść do domu na weekend. Mogę przyjeżdżać nawet codziennie na KTG.

Jeśli chodzi o Waśniewską, to niestety tak jak przypuszczałam TYLKO 25 lat. Jeszcze w dodatku areszt na poczet kary! Śmieszny trochę ten sędzia. No ale można się było tego spodziewać u nas w Polsce :dry:

Co do imion natomiast to nasza Zosia też dostanie dwa. Pierwsze po swojej prababci, a drugie po mamusi, czyli mnie :side: ZOFIA KATARZYNA

Baldachimku nie mamy i nie zamierzam kupować, bo po pierwsze zbiera kurz, a po drugie nie podoba mi się :silly: Ale oczywiście nie neguję ich, bo każdy wybiera to co mu się podoba :blink:

Szczepionki tylko te podstawowe. Przynajmniej na razie taki jest plan :)

Pyzaura, u nas położną też się w przychodni wybierało. Wypełniasz taki druczek i podajesz imię i nazwisko wybranej. U nas są tylko dwie lokalne, więc szału w wyborze nie było. Ale mam nadzieję, że jakaś konkretna babeczka będzie nas odwiedzała.

Kokoszka, trzymam kciuki za powodzenie jutrzejszej akcji :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl