- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
W świątecznym nastroju:
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aganio87
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Ksawery i Kajetan rosną zdrowo sialalalala :)
- Posty: 570
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja o ciąży dowiedziałam sie jakoś ok 10-12 stycznia a wyrzutów nie miałam bo jechaliśmy na sylwestra do znajomych do warszawy i z mężem podejżewaliśmy że jesteśmy w ciąży jedynie co to wzięłam łyczka piwa na posmakę bo jakieś przeniczne pili...
Co do tych ćwiczeń co wrzuciłam z filmiku jakiejś mamy to moje chłopaki uwoielbiają je, a Kajetajn jak już wie że bedziemy ćwiczyć to tak sie chichra że sama ze śmiechu nie moge ale dzięki tym ćwiczeniom Kajtuś wzmocnił leżenie na przedramieniach i ustabilizował gówkę
Wczoraj chłopaki zjedli po całym słoiczku zupki marchewkowej i nawet im smakowało cieawe czy dziś zjedzą ziemniaki ze szpinakiem
A mam problemy znów z ulewaniem bo Ksawery znów zaczął ulewać po mleku- niby ma jeszcze prawo póki nie zacznie siadać ale już tak ładnie nie ulewał i znów
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aganio87
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Ksawery i Kajetan rosną zdrowo sialalalala :)
- Posty: 570
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
jak fajnie poczytać i powspoinać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- siteczko
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nasz Mały Cud jest już z nami! :)
PolaL Słodka Gabrysia
Lui ja zauważyłam u mojego synka, że właśnie gdy nie pośpi w ciągu dnia, to przez to że jest zmęczony i coraz gorzej mu zasnąć staje się marudny i ciężko go uśpić :| tak więc od jakiegoś czasu robię wszystko by spał w ciągu dnia i jak tylko widzę że przysypia przy cycu lub ziewa to odkładam do wózka by spał
parenting.pl/noworodki-i-niemowlaki/2063...owe-1-rok-zycia.html
Ania14.09 Fajna fotka, plus za chustę
Jussstyś Super że się udało załatwić chrzciny
Widzę, że niektóre z Was już wprowadzają nowe posiłki maluchom
Zrobiła się dyskusja która jak wygląda, ile przytyła, ile zrzuciła hehe
No i mogę ponarzekać na mega rozstępy na pośladkach! no i na lewej stronie brzucha
Ok wyżaliłam się trochę, a teraz coś pozytywnego!
Dziś rano o mało nie dostałam zawału.. jak zobaczyłam która jest godzina a Tymuś śpi! Myślałam że coś mu się stało, że się zakrztusił, zadławił, czarne myśli miałam, tak się zerwałam na równe nogi! A on smacznie sobie spał!
Jedynie co martwi mnie czy nie strace pokarmu czy coś... bo tyle godzin nie odciągałam :| Lewą pierś myślałam że mi rozsadzi, a prawa była ok, zresztą ona od początku jakoś inaczej funkcjonuje
Wooooo ale się rozpisałam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- siteczko
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nasz Mały Cud jest już z nami! :)
patys super pomysł z tymi wpisami!
chasiami zazdroszczę troszkę wyjścia sylwestrowego
A co do tego kiedy się dowiedzieliśmy o dzidzi... to z testu 14.01
aganio87 oj fajnie fajnie powspominać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
26joanna ludzie maja tak wypakowane wózki, ze upchać nie mogą, a niby kryzys jest hehhe, byliśmy w smyth's to szał zakupowy, wszyscy obładowani wychodzą, kupuja ile tylko są w stanie unieść
jestem przerażona, bo musimy jechać jeszcze kupić Adiemu buty, aż się boję...
Adi mi się w nocy obudził z gorączką, tak mu te zęby dają w kość
ide sobie zrobić porzadną kawę moze mnie obudzi
pewnie juz dzisiaj nie wpadnę bo mam trochę zajęć na dzisiaj zaplanowane, wiec miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- czajusiątko
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 890
- Otrzymane podziękowania: 9
Ania bardzo ładnie wyglądasz, a Filipek chyba troszkę do Ciebie podobny
Wiecie co dziewczyny byliśmy kiedyś w Smyku i tam były takie zabawki Śpiewający słodziak, które bardzo mi się spodobały kupiliśmy Oliwce jednego na mikołaja i bardzo jest nim zachwycona. Dzisiaj rano z nim rozmawiała
Może ich wygląd nie jest zbyt przemawiający, ale naprawdę wzbudzają fajną reakcję u dzieci więc polecam
A dziś w nocy przypomniało mi się, że coś Anulka się dawno nie odzywała.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aganio87
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Ksawery i Kajetan rosną zdrowo sialalalala :)
- Posty: 570
- Otrzymane podziękowania: 0
siteczko jak sobie przypomne to teraz śmiać mi sie chce a wtedy jak sie dowiedziałam to 2 godziny ryczałam
Baby jesteśmy z Tobą tylko nie zaśnij podczas tych zaplanowanych zajęć
a co do ząbków to Ksawery wpada w ryk i przez 30 min nic nie da sie zrobić
Jussstyś Super że się udało załatwić w święta te chrzciny
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- czajusiątko
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 890
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka_166
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Jeszcze Cię nie znam, a już kocham ..
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
a i wtedz moj konik zmarl bo miala ciezki porod a malego karmilismy butla.
ja sie dowiedzialam 23 stycznia i prawie zemdlalam!!
ale ten czas leci, ojejejejejee
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- czajusiątko
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 890
- Otrzymane podziękowania: 9
Ja staram się wychodzić z Oliwką codziennie. Co prawda dzisiaj byłyśmy tylko 10 min ale zawsze to złapała trochę powietrza. Babcia męża stwierdziła, że jest za zimno i nie powinnam z nią wychodzić, no ale z takim rozumowaniem to chyba dziecko powinno całą zimę kisić się w domu...
Ja o swojej ciąży dowiedziałam się 19 lutego. W sylwestra nie piłam bo byłam na antybiotykach ale i tak wtedy nie byłam jeszcze w ciąży
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











