BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #188718 przez gosia2324
Bewipo, Anitka to wcale nie taki maluszek :)
Sliczna blondyneczka :)
Taka delikatna :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188739 przez fanka
Jestem już w domu. Poszło szybko bo jednak w jedną stronę podwiózł mnie Mąż jadąc do pracy bo mówi, że jak chce chodzić to po schodach w domu przynajmniej w razie czego zawsze mogę odpocząć, a nie na ulicy. Także wybrałam kaske z bankomatu bo już w portfelu pustką świeciło,zrobiłam małe zakupy, strasznie miałam ochotę na pączka i oczywiście w sklepie nie było, skończyły się ;-( kupiłam gazetę "dziecko" bo po 1 zł jest ;-) no i olejek rycynowy w aptece i do domu. Wypiłam teraz łyżeczkę małą tego olejku, trochę się boję bo tam napisane, że nie stosować w ciąży ale z drugiej strony na wszystkich lekach tak pisze. Zobaczymy jaki będzie efekt. A teraz mnie naszło na pieczenie karpatki i nie wiem czy tego nie uczynię ;-)

Agusia- ja już nie czytam tych niby objawów przepowiadających poród bo ja już według nich powinnam z 5 razy urodzić ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188750 przez mgielka22
Fanka ten olejek nie wplywa zle na Ciebie i dziecko napewno nie mozna stosowac w 1 i 2 trymestrze tylko dopiero pod koniec kiedy maluch jest donoszony :)

Ja juz tez przestalam czytac te objawy przepowiadajace bo dokladnei jak mowisz tez bym 10x juz urodzila jakby tak sie wszystko zgadzalo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188761 przez klatina
Kacperek przesłodki z tymi puckami (my z M mówimy na takie pyziulki u maluszków "Kaliszki"). Mój M by zwariował ze szczęścia jakby nasz mała takie miała :lol:
No i Majeczka jak dziewczyny zauważyły niezły fryz, ale bujne ma włoski i tego loka super na czubku :laugh:
A Anitka z mamusią jak dwie krople wody. :woohoo:

Mnie coraz bardziej ciekawość zżera jak nasza mała będzie wyglądać :)

Prosimy o więcej zdjęć wszystkie szczęśliwe mamusie :)


Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188779 przez fanka
Mgiełka- tak też myślałam ale wiesz zawsze jakaś niepewność zostaje. Póki co jego działanie przeczyszczające zaczyna mi doskwierać, a skurczy brak... ;-)
Mój tata ciągle mówi, że mały urodzi się 10-go bo wtedy mój tata właśnie ma urodziny i już planuje jak to będzie fajnie, że będą mieć urodziny razem i wymyśla plan wielkiej imprezy w przyszłym roku, małego 1-rwszych urodzin i swoich 60-tych ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188781 przez Ewcia22
No a ja nie wiem co będzie chłopczyk czy dziewczynka na usg nie było widać i ciekawość mnie zżera


a tak wogóle to muszę wam powiedzieć że ja jeszcze torby nie zaczęłam pakować a tu już tyle dzieciaczków na świecie
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188785 przez mYSZA
właśnie przeglądałam zdjęcia Maluszków- wszystkie są takie śliczne! a Majeczka ma tyle włosów, ze szok- ja myslałam, że Janko ma duża ale się przy Mai nie umywa nawet!

my wczoraj zaczeliśmy wietrzenie- taka piekna pogoda, ze jezeli się utrzyma to w sobotę planujemy pierwszy spacer;))

a z nowości- odkryłam, że mojemu synowi zaczyna widać pośladki;) bo wcześniej to był takie chudy że było tylko rozcięcie do połowy pleców, a teraz naprawdę ma dwa malutkie pośladeczki;)))

karmie co 2h jak tylko pomarudzi. On wtedy robi duża kupę, przebieram, i karmię znowu.

a do kąpieli ta pianka jest REWELACJA. ja Go kładę i polewam a On jak król sie wyciąga;)





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188790 przez fanka
Mysza- Janek rośnie i zaczyna pokazywać swoje "krągłości" :-) najważniejsze , że jest zdrowy, a Ty możesz spokojnie rozkoszować się macierzyństwem.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188793 przez Mała
Fanka bo ten olejek działa przeczyszczająco, a te ruchy jelit mają wpłynąć na macicę, żeby zaczęła się kurczyć.

Lekarz przywitał mnie stwierdzeniem to pani jeszcze nie urodziła :ohmy: . A ja na to, jak mnie pan tak skutecznie podtrzymał, to teraz poproszę o radę jak skutecznie i szybko rozpocząć akcję porodową. Tylko się uśmiał i nic nie powiedział.
Stwierdził, że takiej obrzękniętej pacjentki w swojej karierze jeszcze nie miał, ale do szpitala mnie nie wysłał, bo ciśnienie i mocz w normie. Szyjka zgładzona i jej nie ma, rozwarcie na 1 cm. I w każdej chwili można się spodziewać akcji. :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188797 przez Agusia83
A ja 2h temu polozylam sie na kraju lozka i zasnelam...ale dobrze sie spalo...mimo, ze nie wlozylam rogala miedzy nogi, to wstalam wypoczeta jak nigdy :laugh:

Mysza, Janek widac pieknie przybiera na wadze to i jego walory sie upiekszaja :laugh:

Mala, ja mam to samo, tyle, ze rozwarcie na opuszek...doktor mowila, ze do porodu wszystko gotowe...tylko dzidzia nie wytwarza hormonow do porodu :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188801 przez mgielka22
Mala to super :) to kwestia czasu moze tez ten olejek zacznij stosowac :D

Oj Myszka ale super, pewnie to mega uczucie moc karmic :D

Dziewczyny czy mozna miec skurcze przez 3h co 20min a potem nagle z 20min przeskakuje na co 10 min???
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #188809 przez Mała
Co do skurczy to nie wiem.

A z tym olejkiem to nie jestem przekonana, wolę męża zaangażować, tym bardziej że my caaaałą ciążę mieliśmy post. :lol:
Agusia tego się właśnie obawiam. Nawet położna mi powiedziała, że jak tak to się pchało maleństwo, a teraz może być tak, że przestanie jej się spieszyć. Ach te kapryśne dziewczyny :dry:
No nic jeszcze 2 tygodnie do terminu, to może się wyrobię.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188810 przez Agusia83
Mgielka jesli beda sie utrzymywac regularnie przez jakis okres czasu a pozniej znow czas sie zmniejszy a skurcze sie wydluza, to mysle, ze moze tak byc...w koncu kazdy ma inny organizm...a takowe teraz masz? bardzo bolace?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #188813 przez Agusia83
Mala, a lekarz pozwolil? Bo ja gdzies czytalam, ze jelsi odejdzie czop, to lepiej sie wstrzymac, bo moze dojsc do zakazenia...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #188819 przez Mała
Pozwolił. mjakmama24.dlarodzinki.pl/showthread.php...czopa-%C5%9Bluzowego

Agusia przy Twoim pierwszym dziecku Twój opuszek=mojemu 1 cm przy drugim dziecku.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl