BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #263325 przez fanka
aaa Domiś śliczny chłopczyk z Ciebie- a ten śliniak to mój M by Ci chętnie zabrał i to wcale nie dla Dawida ;-)
Agusia- doskonale Cię rozumiem, ja często mam kogoś w domu i trochę pomoże przy małym ale jak jestem cały dzień sama to też na wieczór mam dość także wcale Ci się nie dziwię, że jesteś zmęczona. A porządkami i tego typu rzeczami tez przestałam się przejmować, robię ile mogę, nic na siłę!!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #263330 przez Mała
Agusia wierzę,że ci ciężko :kiss: . Ja też mam czasem dość. Ostatnio do męża mówię, jak ja bym chciała wyjść na 3 godziny z domu bez dzieci, tylko z tobą. No niestety nierealne, bo mała tylko na cycu, a babcie 350 km od nas. A dom to nie muzeum :lol: , ja wyznaję zasadę pościelone łóżko,poodkurzane i pozmywane gary,a reszta jak zdążę to i owszem. A Emilka jutro będzie mieć lepszy humor. Tak to już z maluchami jest raz lepiej a raz masakra :blink: .

Dziećmi się nie przejmujcie,każde idzie swoim tokiem rozwojowym i nadgonią,a nawet niektóre przegonią rówieśników. Po prostu się z nimi bawcie ćwicząc to nie zaszkodzi najwyżej pomoże :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sto lat dla Dominika i Julki :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263339 przez beti
Cześć laseczki, ja do fryzjera w piątek, ale się nie stresuję bo moja fryzjerka cuda potrafi zdziałać i zawsze ma na mnie pomysł a ja zawsze wychodzę od niej Happy :) :D

Monia, Twój M proszony jest o zgłoszenie się do mnie po solidny wpier...ol :P i Agusi i teściowa też i mojej imienniczki M też.... kuźwa czy oni na mózgi poupadali??? :angry:

Katy, cieszę się, że już lepiej :)

Agusia, przeczytaj sobie mój wywód sprzed 2 dni...ja wczoraj też już miałam ochotę Filipa zostawić jak płakał...plecy mi siadały, on przewinięty, najedzony i nic go nie bolało a on non stop ryk..ehhhh

Pati...hmmm....a wyobraźnia Ci nie podpowiada co ten fryzjer jeszcze tymi rękami potrafi?? :P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #263348 przez fanka
Pati...hmmm....a wyobraźnia Ci nie podpowiada co ten fryzjer jeszcze tymi rękami potrafi?? :P[/quote]

Beti- to samo pomyślałam ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263366 przez gosia2324

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #263380 przez magda79
pati-m napisał:

Buziaki dla Dominisia :kiss: :kiss: :kiss: FC Barcelona to pewnie tatusiowy pomysł :)

Monia - no nawet nie podejrzewałam mojej T o takie zdolności w rozwiązywaniu problemów.



he he akurat cioci poci - pamiątka z wakacji :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263386 przez magda79
monika1984lodz napisał:

Agus tule :) :kiss:

dziewczyny wpiszcie sobi w google : let it snow :)


:blink: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263412 przez magda79
ach Ci faceci :ohmy:
ale spokojnie dziewczyny bez nerwów idą Święta i będzie miło i radośnie :lol:

buziaki dla JULKI :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263422 przez monika1984lodz
Julcia buziaczek :kiss:

Beti wysle eMa wysle, moze dotrze do niego- jak narazie nie gadam z nim.
Wogole dzisiaj mamy rocznice zmajstrowania Nunki :P

My juz po spacerku
Laski w rosmanie promocja na chusteczki nivea :) 19,50 kosztuje czteropak :)

MAla wyznaje ta sama zasade co do mieszkania :)

Ja tam nie lubie do fryzjerow chodzic i nawet jak w salonie pracowalam to musialy mnie sila na fotel sadzac hehe i smialy sie, ze ja sie boje nozyczek jak dentysty. teraz i tak do marca nic z wlosami nie robie , zeby sie jakos uczesac na ten slub.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263425 przez iwonaNAVI
Witam sie po dlugiej nieobecnosci. Troche mnie nie bylo ale tu tak wrzalo ze nikt nawet nie zauwazyl :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wszystkie dzieciaczki cudowne i Jagodka, Kubus i Emilka i Dominis i jak kogos pominelam to przepraszam
Martus tak sie ciesze ze u Was lepiej :) caly czas trzymamy kciuki za Ciebie i Majeczke i modlimy sie za Was :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A przygotowania juz sie koncza : okna umyte,firanki powieszone, choineczki ubrane ,ciasteczka upieczone zostaje jeszcze zrobienie salatki i ciasta,popakowanie prezentow no i sprzatanie przed samymi swietami:)
Monia spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263445 przez Mała
Monia ja też nie lubię fryzjerów, bo się boję co tam mi naodgrywają na głowie. Zawsze mówię, żeby tak zrobili, żeby moje włosy po samym myciu już były ułożone, bo ja nie umiem i nie lubię ich pindrować. No ewentualnie mogę wyprostować, ale też nie za często,bo jak ja muszę myć głowę co 2 dzień to już całkiem by mi wszystkie wylazły. :silly:

No i dzieć mój wstał i tyle z wami pobyłam :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263489 przez monika1984lodz
Ivonka dziekuje :)
a teraz opowiadaj szybciutko co tam sie dzieje :) My tu jestesmy jak dobry psycholog i calkiem wygodna kozetka :)

Mala jak ja bym glowe co drugi dzien myla to wygladalabym jak posmarowana smalcem ...

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263503 przez magda79
a mi po ciąży póki co przestały się przetłuszczać włosy...zawsze musiałam myć codziennie rano przed pracą żeby jakoś wyglądać, bo na drugi dzień już mnie denerwowały, a teraz 3 dni wytrzymam jak narazie i nie strasze :P ...ale to może jeszcze hormony :unsure:

właśnie Ivonka pisz jak chcesz oczywiście - nie ma to jak się wygadać to od razu człowiekowi lżej :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263507 przez iwonaNAVI

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #263514 przez monika1984lodz
Kurde
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl