BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 3 miesiąc temu #312696 przez pati-m
mgielka22 napisał:

Pati wlasnie ja tez upatruje bo fajny fotelik. A Lila wlasnie nawija z lozeczku bo sie obudzila:P


mgielka - zobacz jaki fajny www.zabawki-szkrabolandia.pl/fotelik-do-kapieli-smoby.html
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312697 przez slowiczek
Gosia, wiesz co jest najgorsze, że ja w ogóle nie podejrzewałam, że mogę mieć problem z tym przedmiotem....i mam ciągle do zaliczenia dwa egzaminy kobyły z którymi może być różnie, i jak mi się uzbiera więcej tych przedmotów do powtarzania to może nawet się uzbierać ponad 1500 :ohmy: :( :( :( :( jakiś koszmar, żałuję, że nie zrobiłam sobie przerwy chociaż na jeden semestr....

a kupiłam sobie :
taką chustkę shop.mango.com/PL/p/mango/accessories/fo...lard/?id=63646036_02
i sukienkę oraz spódnicę ale nie pokażę niestety bo tam na stronie sukienka nie chce się otworzyć a spódnicy w ogóle nie ma w sklepie internetowym :( musisz na słowo uwierzyć, ze ładne :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312698 przez angie1713
pati-m napisał:

mgielka22 napisał:

Pati wlasnie ja tez upatruje bo fajny fotelik. A Lila wlasnie nawija z lozeczku bo sie obudzila:P


mgielka - zobacz jaki fajny www.zabawki-szkrabolandia.pl/fotelik-do-kapieli-smoby.html



widziałam dzisiaj taki na allegro za 109 jak się nie mylę a drugi był w licytacji
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312702 przez angie1713
Mykam oglądać walkę Kliczki i spać dobranoc :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312703 przez pati-m
slowiczek - apaszka super :) Mnie w tym m-cu nie stać na takie szaleństwo zakupowe :P
A za egzaminy trzymam kciuki :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312704 przez beti
Monia, Ty urwałaś deskę w ciąży a ja do kibla wpadłam bo T nie zamknął :P Pamiętacie to jezszcze?? :P :D

Słowiczek, już jest repertuar, jest Big Love w środę i I Że Cię nie opuszczę w poniedziałek, na co idziemy?? :)

Ale superowe Gwarki :kiss: a Jogo już siedzi w tym krzesełku??? Ja jeszcze go Filipowi nie wyjęłam :ohmy: my mamy składane o takie allegro.pl/krzeselko-do-kapieli-gratis-g...aby-i2116952410.html

Słowiczku...student bez lufy...to wiesz co dalej...głowa do góry :kiss:
A zdjęcia...hmmm...zrób sobie w tych ubraniach i nam szybko pokaż :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312705 przez pati-m
beti - pamiętamy, pamiętamy :lol:
Kurczę fajnie macie z tymi kinem dla mam, u mnie nic takiego nie ma :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #312709 przez beti
Ja w nim jeszcze nie byłam, ale jak już będę to Ci powiem czy fajnie :D

Ufff...padam na pysk....zakupy w tesco zrobione, serniczek zrobiony, cisteczka owsiane i jajka faszerowane też, farsz do pasztecików już czeka...jutro jeszcze crissini, sajgonki, sałatka, paszteciki i deserki z mascarpone i juuuuż... no i posprzątać do końca....ehhh gdyby to nie były jego urodziny to bym go chyba zagryzła :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312710 przez slowiczek
Beti ja jestem za poniedzialkiem, bo film fajniejszy :D a Ty jak myslisz?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312711 przez beti
jestem za :)
to co, 11:30 pod kinem?? :)

Wrzuć mi na prv swój numer tel żebyśmy się w razie czego mogły zdzwonić :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #312719 przez megi2501
Dzień dobry,
Wczoraj ta impreza, więc dziś od rana do Was zaglądam. A tu, jak zwykle naskrobane :P

Gosiu, ale świetna 4-ka :ohmy: A Kuba to istny tata :ohmy: Nigdy by się jego nie wyparł :P

Słowiczku i tak Cię podziwiam, że przy takim maluszku studiujesz i dajesz rade się uczyć. Pełen szacunek :kiss:

Beti i Słowiczek i idziecie razem do kina :unsure: Super :laugh: Dajcie znać, jak wygląda taki seans

Laski Allegrowe, czy wiecie jak się wstawia zdjęcia w opis, jak coś się sprzedaje :unsure: Bo tam jest ograniczenie do 8 zdjęć, a inni mają po 30 :S
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312723 przez gosia2324
WITAM !!!!

Noc ok, mala zjadla o 24.00 i teraz o 7.0 :)

Pati moja kol ma to krzeselko zabe do sprzedania jej synek ma juz 2 lata moge zapytac za ile by odsprzedala po znajomosci :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312725 przez slowiczek
Trzecia :kiss:

Natalia poszla spac dopiero o 00:30 a wstala juz o 06:30 :dry: teraz tlucze sie zabawkami na lezaczku wiec nie ma opcji zeby mama sobie przysnela......
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #312733 przez gosia2324
Slowiczku fajne zakupy :) wierze Ci na słowo :)
Ja niestety jak w piątek poszlam sobie cos kupić to wróciłam z kurtka dla Kuby i apaszka dla Jagody :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #312738 przez pati-m
Witam :)
U nas też nocka ok - pobudka o 5 na jedzonko i spanko do 8 :) Już się przyzwyczaiłam, że mojemu głodomorkowi nie starcza wieczorne jedzenie i musi uzupełnić braki nad ranem :silly:

Gosia - zapytaj proszę jeśli możesz :) Ale też zastanawiam się nad takim otwieranym z przodu :huh: Bo nie wiem przy którym wygodniej wsadza się dziecko do środka? :dry:

Kacpero bawi się obok taty w łóżku a ja śmigam rosół ugotować :)

No i oczywiście buziaczki dla naszych dzisiejszych starszaczków DOMISIA i JULCI!!!!
Mamusie - fooooooooooooooty poprosimy :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl