BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #313341 przez Pyśkaaaa
kupilismy inhalator jak 2 tyg temu się zaziębił pierwszy raz bo wypożyczenia i kupieni tych pierdół za każdym razem to mamy swoj a i nam się przyda przy przeziębieniu

Monia ale tak wkładasz jej do pupki i mierzysz takim rtęciowym? :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313342 przez magda79
Hello :) jestem ale laptop ciagle w naprawie.....buuuuuu

Spóznione zyczenia dla Nadi i Julci :kiss: :kiss: :kiss: i dzisiejsze dla Wikusi :kiss:

a...i dziekujemy bardzooo za zyczonka wczorajsze dla Domisia :lol: :lol: :kiss: :kiss:

fotka bedzie...postaram sie dzisiaj albo w najblizszych dniach jak juz bede na swoim....obiecuje!!!!!

Wszystkie fotki do schrupania... :kiss: :kiss:

wybaczcie mi tą nieobecność ale mysle i mam taka nadz, ze to juz niedługo!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313343 przez beti
Heja, ja tylko na chwilkę wpadłam, bo lecimy do kina :)

Służba zdrowia...ja już się kiedyś wypowiadałam...wiecie co na ten temat myślę :angry: :P

Nunka..A KUKU!!!!! :D :kiss:

A ja bym nie czekała z wizytą u lekarza, bo czasem w ciągu godziny się z przeziębienia zapalenie płuc przyplątuje, więc lepiej nie bagatelizować...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313348 przez magda79
Beti to udanego i miłego seansu :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313351 przez Mała
Magda witamy, czekamy z utęsknieniem na powrót :)

Beti, Słowiczku miłego seansu :) A tak w ogóle zazdraszczam :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313357 przez ewelinaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Słowiczku - fajne zakupy, ja ostatnio w h&m znowu byłam - kupiłamm sobie spodnie i t-shirt a dla małej bluzkę i leginsy ze spódniczką :)

My kąpiemy jeszcze Kingę w tej wanience z Ikei, jak się przeniesiemy do wanny to chyba kupię tylko taka matę antypoślizgową. No i wczoraj już schowaliśmy leżaczek-bujaczek, bo tak się z niego wychylała, że bałam się, że wypadnie :dry:

W sobotę byliśmy popołudniu z wizytą u chrzestnej Kingi, a wczoraj
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A jeszce w sobotę byłam na gimnastyce dla mam z dziećmi ;) mam zakwasy, ale jutro też idę :)

Mgiełka - świetny tort mężowi kupiłaś :lol: :lol: :blink:

Katy - Ty i Ines w reklamie super :kiss:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla wszystkich wrześniowych dzieciaków i ich mamuś :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313369 przez fanka
Pyśka chętnie- dziękuję za zaproszenie, co prawda ja za kawą nie przepadam ale dziś chyba się skuszę!!
Nunka- a kto tu nas podgląda?? ;-)
a i chciałam Wam powiedzieć, że u mnie już chyba definitywnie koniec z karmieniem piersią:-( piersi mnie bolą od jakiś dwóch tygodni, tak jakby mnie jakieś ścięgna ciągnęły w środku, bardzo nie przyjemne uczucia, a młody niby je, jeden cyc, zaraz drugi i za pół godziny opędzluje 120 mm bo głodny i płacze!jeszcze go przystawiam , próbuję ale on się wścieka bo głodny i nic z tego nie wychodzi, a dziś tak mnie ugryzł tym swoim jednym zębem , że aż mi łzy wyszły, zacisnął buzię właśnie w miejscu gdzie tego "kła" ma , masakra, a ja karmię przez nakładki boję się myśleć co by było jakbym cycem "gołym" karmiła.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313370 przez monika1984lodz
Pysia ja mam elektryczny z canpolu i najnomalniej mocze czubek w oliwce i wsadzam w pupala.Chociaz i tak najczesciej sprawdzam czolo ustami :)

Beti i Slowiczku ale wam fajnie...
U mnie tez kino dla mamusiek jest ale samej to mi sie nie chce isc

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #313374 przez Mała
Fanka no trudno, najważniejsze, żeby Dawidek najedzony był.
Mnie się też czasem wydaje, że Ola głodna i za mało przybiera, ale ona za to butelki nie chce. Teraz ją trochę nauczyłam, że po kąpaniu daję jej butlę, ale w 30 min. zmęczy, wybawi się, bo jedzeniem to nie można nazwać 50-70 ml :dry:

Ja mierzę temperaturę normalnie pod paszką.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313382 przez monika1984lodz
Fanka mnie Nuna wczoraj w palca zebiskiem ugryzla az zawylam a co doiero jal Cie Dawi w cyca ciapnoll :ohmy: a co do piersi to najwazniesze zeby mlody byl najedzony, nic na sile

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313383 przez pati-m
Jejku - zdrówka dla naszych zakatarzonych bąbli :kiss:

Nunka a gdzie Ty tam zaglądasz? :P :kiss:

Ja mierzę temp. elektronicznym w uchu.

Lecę przygotować obiadek i pozmywać po śniadanku póki dzieć śpi :)
No i zaraz pranie muszę rozwiesić i poprasować, bo górka czeka od dwóch dni, a w weekend wrzuciłam na luz :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313385 przez angie1713
Witam Nadia spała od 22 do 8 czyli całe 10 godz.Wcześniej mi nie chciała zasnąć :dry:

My teraz wybieramy się na badanie posiewu z ucha mam nadzieję że nie będziemy długo czekać :)
zajrzę póżniej


Nuna ślicznotko :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #313389 przez maja1982
Spóźnione życzenia dla NAdi i Julci i dzisiaj dla Wiki :)

Franusiu - zdrówka życzę :) nie daj sie chorobie!!

fanka - a to mały gryzoń ;)
Nunka - na kogo tak zaglądasz :)

mała - jakaś masakra z tą przychodnią - poczekajcie w kątku :ohmy: :ohmy:

mgiełka - super torcik :)

ewelina -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


tyle narazie przeczytałam bo rozpakowuję między czasie nasze graty !!

Lolek dzisiaj ładnie spał w nocy pierwsze karmienie o 2,30 :cheer: :cheer: normalnie az nie mogłam uwierzyć!!!ale nie ciesze sie za bardzo bo pewnie to był jednorazowy wybryk ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313396 przez ewelinaa
Pyśka - robiłaś jeszcze jakieś ciastka oprócz tych owsianych? ja w piątek zrobiłam kulki z kaszą jaglaną i ciastka migdałowe :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #313398 przez beti
A mi te ciastka owsiane wyszły twarde jak skała :( :( ktoś wie czemu???
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl