BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 9 miesiąc temu #174293 przez ewelinaa
Witam we wtorek :)

wczoraj próbowałam do Was zajrzeć, ale error mi to uniemożliwił :angry:

Ale nadrobiłam dzielnie wszystko ;)

Cieszę się, że maluszki rosną i już NIEDŁUGO będą z Nami :woohoo:

Basiu - witam z powrotem :)

Mysza - najważniejsze, że Janek rośnie, wszystko się ułoży, na pewno będzie zdrowy tylko trochę drobniejszy :kiss:

Słowiczek - współczuję ciężkiej nocy, może w dzień trochę się zdrzemnij :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174303 przez basia89
witam wtorkowo :kiss: :kiss: :kiss:

dzisiaj zaczełam 36 tydzień :woohoo: :woohoo: :lol:

hmm wczoraj wieczorem mały dał mi do wiwatu, skakał po brzuszku jak nakręcony :) ciekawe tylko o co mu chodziło :) pewnie szukał wygodnej pozycji :P

za tydz mam wizytę i mam nadzieję że mały już zacznie szukać wyjścia :) wiem że powinien jak najdłużej siedzieć w brzuszku :) ale ja już go chce przytulić :P

miłego dnia :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #174305 przez Pyśkaaaa
witam :*
diewczynki ale miałam wczoraj okropniasty dzien... bolal mnie brzuch jak bym miała dostać okresu z resztą dziś jest nie lepiej i chyba musze zadzw do gin... do tego jakies skurczyki mnie łapały smiałam się wczoraj że chyba znak że czas najwyższy dokupić wszystko i torbę spakować :P

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :*
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174337 przez monika1984lodz
Dzien dobry :)

Disiaj mialam wyjatkowo doooobra noc :silly: :lol:
czekam na kuriera z wozkiem :) mam nadzieje , ze dzisiaj dotrze :)

Slowiczku przytulam Cie mooocno :kiss: :kiss: moze uda Ci sie w dzien odespac, na wysypke wypij wapno, moze pomoze
Pyska to napewno byl znak hihi :P ja tez juz ostatnie zakupy robie :)
Basiu gratuluje 36 tyg. :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174353 przez mYSZA
jejku, coraz bliżej i bliżej;))

zazdroszczę udanej nocy;) a łączę się w bólu z tymi, które nocy całej nie przespały tak jako i jo;/

No to niedość, że Fifi zdrowy to jeszcze kawał byka! naprawdę niesamowite!!!

Marta daj koniecznie znać zaraz jak wrócisz ze szpitala!!!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174358 przez gosia2324
Beti Filipek wazy w sam raz :0
Moj tez w 37 tyg miał 3300g i urodził się z waga 3650, jak na chlopaka to akurat :)

A ja dziś spalam na podlodze, Kuba się do nas wpasował o 1.00 w nocy, nie moglam sobie znaleźć miejsca, cala noc się kręciłam,

Rano poszlam na pocztę i pogoda robi sie juz pomału jesienna, zresztą zapowiadaj ze opałów juz nie będzie, dobrze ze mam dla malej sporo ciepłych ubranek, trzeba do torby dopakować cos cieplego na wyjscie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174362 przez mgielka22
Czesc Dziewczyny :)

A ja tez dobrze sobie pospalam :D

Super ze z maluchami wszystko dobrze :D oby rosly tak dalej :D

Cos mi sie od wczoraj czesto skurcze zdarzaja ale to te niebolesne, tylko jakos tak nieregularnie czesto, nie wiem czy to dobrze czy zle. Jutro ide na morfologie i mocz to od razu wypytam mojej poloznej jak ja spotkam czy to dobrze czy zle... Moze wy cos wiecie na ten temat :P


Pozdrawiam wszystkie :*
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174373 przez basia89
jej mi zostało tylko 40 dni do porodu :P jak ten czas szybko zapiernicza :P
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174419 przez kasia79
Ja też nie mogę spać ale to już od kilku tygodni i szczerze to juz mam dość, dzwoniłam do lekarza pytać o ten wynik i jest ok paciorkowca nie wyhodowano :)

wpadnę pózniej
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174428 przez ewelinaa
A u mnie tylko 27 dni :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Muszę w końcu "sprowadzić" wózek do domu, bo stoi u teściów (z braku miejsca w naszym mieszkanku) i go trochę ogarnąć. A jak już będzie stał w domu to cały czas będę myślała, że TO może się stać w każdej chwili B)
Wizytę mam 19.08 i wtedy ustalę z lekarzem konkretny dzień i godzinę cesarki. Trzeba to dobrze przemyśleć :lol: I mam nadzieję, że mała nie będzie wcześniej "się pchała" :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174456 przez monika1984lodz
Jejciu Wam tez sie tak nic nie che??? no masakra jakas.Juz 11:30 a ja ciagle w pizamie.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174458 przez Ewcia22
Hej kobitki ale skrobiecie nie sposób czasami nadrobić nie pisałam ładnych parę miesięcy ale ostatnio czytam was codzień bo uswiadomiłam sobie że to już tuż tuż...wypatruje która będzie pierwsza :)
oby nie ja dziś czuje się fatalnie ogólnie miałam ciążę zagrożoną ciągle miałam plamienia a dziś rano jakbym dostała okres zaczęłam ryczec i dzwoniłam po męża teraz leże troszkę coś plamie i brzuch prawie ciągle mam twardy odrazu mam przed oczami 1 poród masakra :-/ nie chce iść do lekarza bo napewno by mnie wysłał na szpital leżeć ...
Zazdroszczę że u was wszystko dobrze oby tak dalej :) większość spakowana ja nawet nie mam co i do czego spakować jeszcze jakoś tak szybko ten czas zleciał :) pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174473 przez gosia2324
Kolejny Sierpniowy Dzidziulek :)) !!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174523 przez mgielka22
Ewcia wszystko bedzie w porzadku, musisz lezec a moze jednak warto pojechac do lekarza lepiej dmuchac na zimne, najwazniejsze zdrowie i Twoje i malenstwa a o torbe sie nei martw maz Cie spakuje :)

Monis to fakt mi tez sie nic nei chce, nie mowie juz ze dzis sie czuje jakby walec po mnie przejechal, skurcze mam co jakies pol godziny, godzine, i pachwiny mnie strasznie bola jakbym niewiadomo co robila...

Ale te sierpniowki sie rozkrecily :D ale to dobrze zaraz bedziemy my, juz sie doczekac nie moge :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174530 przez monika1984lodz
Ewcia ja to bym pojechala do lekarza, a niedajboze cos sie dziej niedobrego... no ale zrobisz jak zechcesz.

Mgielka sierpnioweczki rzeczywiscie na calego sie rozkrecily hihi
Kurcze ja pamietam jak 4 stycznia test robilam a tu juz zaraz rodzic bede , normalnie szok :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl