BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 9 miesiąc temu #174661 przez Mała
Nie wiem, bo mój gin nadgorliwy nie jest, tylko tyle ile przysługuje na NFZ. W tamtym tygodniu 1767g.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174663 przez monika1984lodz
MAla super :) to rzeczywiscie pozytywna wizyta :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174665 przez Ewcia22
Ja nie za bardzo znam jakiekolwiek przepisy jestem gospodynią domową dopiero od roku nie zdazylam nabrać jeszcze doświadczenia :-D
też chciałabym coś porobic w domu a teraz przymusowo muszę siedzieć
a piszecie że sierpniowki tak się rozpakowuja przed terminem i to wszystkie tak? W którym tygodniu najczęściej? Sorki że pytam a nie pójdę przeczytać ale wchodzę z kom i trudno mi tak szukać :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #174673 przez kasia79
To i ja pokażę mój dzisiejszy chyba opadnięty brzuch.

Monia twój śliczny
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174676 przez mYSZA
sałątka z tuńczyka? są różne wersje ale jak wpiszesz w neta to napewno jakiś przepis Ci się spodoba a tunczyk jest zdrowy;)

mi dziś szwagierki przywiozły materiał polarowy i zaczynam produkcje pieluszek palarowych oraz wkońcu skończe kocyk który robiłam na drutach- kiedyś Wam wspominałam. jak skończę to Wam wyślę zdjecie;)

Mała super, że z Oleńką dobrze;)

mam pomysł na rocznice- powiedźcie czy fajny: my mamy duży taras. Rozbiję na nim namiot i powykładam go materacami. Na przedłużaczu podłączę komputera z muzyczką z wesela oraz podłączę ognisko solne. Wokół tarasu poukładam pozapalane swieczki, wyjmę kuchenkę gazową turystyczna- ugotuję na niej herbatę i zrobię dobre kanapki z takich rzeczy które zawsze braliśmy na wyprawy typu parówki, pasztet i jajka;P To jest rocznica pierwsza wiec papierowa- porobię ptaszki z papieru i powieszę na wieszaku na płaszcze który wyniosę na balkon, a wokół namiotu porozrzucam papierowe kwiatki. A no i narysuję wieżę Eifla i przykleję na barierki- że niby jesteśmy w Paryżu- bo nigdy tam razem nie byliśmy- zawsze jakoś oddzielnie. I dam mu małe pudełeczko z bielizną i napisem "za 3 miesiace"... co Wy na to??





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174684 przez fanka
Mała- super, że wieści dobre. Najważniejsze żeby Ola doczekała do bezpieczniej granicy i może wyskakiwać :-)
Mysza - jestem w szoku!!! i Ty się pytasz czy może być?? jak dla mnie to opcja "full wypas" U mnie na pierwszą rocznicę była wymiana prezentów, i kolacja przy oglądaniu płyty z wesela w ramach przypomnienia :-) a @ rocznica niedługo ale to już we trójkę więc to będzie najlepszy prezent!! ;-) A Twój pomysł- może kiedyś wykorzystam??? bo my też taras mamy więc można by było np. piknik pod gwiazdami urządzić, że ja na to rok temu nie wpadłam ehhh !!
Na pewno będziecie mieć piękną rocznicę!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174686 przez kasia79
Acha i proszę nie zwracać uwagi na moje rozstępy, to po poprzednich ciążach :(

według was bardzo już nisko mam brzusio?
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174689 przez fanka
Kasia- ja jak patrzę na Twój brzuszek to chyba dokładnie jest na takim poziomie jak mój. A mnie niby mówią, że jeszcze całkiem wysoko jest, a mnie się z kolei wydaje, że nisko więc już sama nie wiem :-)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174690 przez gosia2324
mi tez sie wydaje , ze jeszcze na normalnej wysokosci.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174691 przez bewipo
Mała no to super wiadomości :)
Mysza jestem w szoku, kreatywna kobieta z ciebie :) Super taka rocznica :)
kasia brzuszek wydaje mi się podobnie jak moniki, nigdy nie widziałam jak bardzo opada przed porodem, więc nie wiem czy to bardzo nisko :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174695 przez mYSZA
kurcze, Wy o tym opadaniu brzuszków, a ja nic nie widzę, żadnej różnicy;/

a co myślicie o tej bieliźnie? tj. bo ja nie wiem czy to głupio nie wyjdzie, jak za 3 miesiace nie bedę "na chodzie". No i nie wiem jaki rozmiar kupić nawet!!!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174705 przez monika1984lodz
KAsia brzusio piekny :) i wydaje mi sie ,ze na podobnym poziomie do mojego :)

Myszka no normalnie w szoku jestem :) swietny pomysl :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174739 przez gosia2324
mYSZA napisał:

kurcze, Wy o tym opadaniu brzuszków, a ja nic nie widzę, żadnej różnicy;/

a co myślicie o tej bieliźnie? tj. bo ja nie wiem czy to głupio nie wyjdzie, jak za 3 miesiace nie bedę "na chodzie". No i nie wiem jaki rozmiar kupić nawet!!!


Mysza może lepiej kup jakaś koszulkę sexi do spania, ze stanikiem to nie ryzykuj, bo jak bedziesz karmiła to piersi moga byc DUZE!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174749 przez Edyta1986
Hej Mamuski :)
3 mam kciuki za wszystkie brzuszki i ich lokatorow zeby wszystko bylo w porzadku :)
Ja z takim pytaniem: na liscie ze szpitala mam punkt przybory kosmetyczne zeby zabrac do szpitala i jak zaczelam pakowac kosmetyczke to zwatpilam bo nie wiem co brac :/ spakowalam mydlo bialy jelen(bo trzeba),grzebien,paste i szczoteczke i tyle :/ nie wiem czy brac szampon, zel pod prysznic, krem do buzi, jakis antyperspirant??????:/ mam jakas ciazowa dziure w glowie i nie wiem haha :)
Podpowiedzcie co Wy bierzecie??
Pozdrawiam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #174754 przez gosia2324
Edyta1986 napisał:

Hej Mamuski :)
3 mam kciuki za wszystkie brzuszki i ich lokatorow zeby wszystko bylo w porzadku :)
Ja z takim pytaniem: na liscie ze szpitala mam punkt przybory kosmetyczne zeby zabrac do szpitala i jak zaczelam pakowac kosmetyczke to zwatpilam bo nie wiem co brac :/ spakowalam mydlo bialy jelen(bo trzeba),grzebien,paste i szczoteczke i tyle :/ nie wiem czy brac szampon, zel pod prysznic, krem do buzi, jakis antyperspirant??????:/ mam jakas ciazowa dziure w glowie i nie wiem haha :)
Podpowiedzcie co Wy bierzecie??
Pozdrawiam :)

No pewnie ze brac :)
Chyba ze nie bedziesz przez 3 -4 dni myla glowy itd,
Bierz WSZYSTKO co używasz na co dzien w domu.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl