BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 9 miesiąc temu #712722 przez hanias
Dzięki dziewczyny za wsparcie i rady, z których na pewno skorzystam.

My korzystamy z pogody i właściwie całymi dniami spacerujemy, ale widzę, że wy chyba też bo coś nas tu mało ostatnio.

U nas podobnie jak u PolaL - większego problemu z przebiciem uszu nie było, jakiegoś wielkiego płaczu też nie. Chyba ja byłam bardziej przestraszona niż Hania. Póż=źniej wrzucę jakieś zdjęcie :blink:

Buziaki dla wszystkich maluszków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712910 przez makrelcia
a my po wizycie u okulisty. zez jednak jest i do kompletu wada wzroku. Na szczęście plusowa co ułatwi leczenie zeza. Ogólnie to trzeba wybrać okulary. Ale wszystkie takie kosmiczne są :) jestem pełna podziwu dla pani doktor. Badania sprawnie miała swoje sposoby i odpowiednia aparaturę dla maluchów. Za tydzień musimy iść jeszcze raz. Będziemy 3 dni zakraplać jednak oczka żeby wykonać jeszcze jedno badanie. Pytałam właśnie o to słońce bo ostatnio o tym pisałyśmy i powiedziała ze normalnie można wychodzić tylko czapkę z daszkiem. Widać Co lekarz to inna opinia.

Zaczynam myśleć już o roczku :) zostal nam miesiąc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713218 przez hanias
makrelcia - a jak się ma plusy to też się nosi cały czas okulary? Ja myślałam że to tylko przy minusach.
O widzę, że Jerzyk ma 11 miesięcy :silly: My jutro kończymy 11 i też zaczynam myśleć o roczku :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713734 przez makrelcia
hanias w sumie to nie wiem. Młody będzie nosił ze względu na zeza. Ale przy takiej wadzie to chyba trzeba nosić bo przecież on z bliska to chyba nie widzi nic wyraźnie :( coś ok +5 ma wadę :(
Sama miałam zeza i + wadę. Jak miałam 1,5 roku to już nosiłam okulary. Później wada się wyzerowała i długo nie nosiłam okularów. Teraz dopiero jak pracuję to znowu mi się wada pogorszyła i poszło w -. Już nazbierałam -3,5 :( No co zrobić. Trzeba zadbać o oczka.

Co tu tak cicho ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714853 przez Lui
Makrelcia - Przystojniak :) :laugh: zaciesza do innych piesków na ulicy czy tylko do swojego ? :) bo moja za każdym krzyczy jak widzi :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714935 przez makrelcia
lui zamawiam Twoją córcie do mojego przystojniaka :) ma tak śliczne oczka ze tylko pozazdrościć.
Z tym chodzeniem to się nie przejmuj. Mój miesiąc starszy a wcale go to nie interesuje. Miał czas ze tylko chodzić a teraz to kolana woli zdzier :) pewnie Ci ciężko samej z dzieckiem i psem. Ja po dwóch tyg miałam już dosyć. Tyle ze jeszcze do pracy chodziłam. Z psem miałam największy problem bo ten musiał się wybiegać a pod blokiem nie da rady bo policja zaraz mandaty wypisuje. ale dałam radę :)
to szykujcie się panienki do wielkiego świata może Tam wam będzie lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714948 przez chasiami
Obiecane pierwsze kroku Ali :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714989 przez czajusiątko
Lui cudna Twoja mała

Faktycznie straszna tu cisza ostatnio. My od środy się urlopujemy i byliśmy nad zalewem, a dziś zajechaliśmy do rodziny.
To i ja podrzucam filmik dla niefacebookowych mamuś z naszych pierwszych kroczków :)



buziaki dla wszystkich :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715016 przez Lui

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715017 przez hanias
Lui - śliczna dziewczynka ta twoja córcia!W opasce wygląda świetnie!
chasiami - Ala pomyka że ho ho... :silly:
czajusiątko - tatuś to jednak ma refleks i Oliwię uratował przed "bam" :silly:

Hania nie chodzi jeszcze.Póki co wstaje i trzyma się mebli ;) A na czworakach to pędzi jak błyskawica, że czasem nie nadążają rączki i buzią o podłogę :P Już nie raz się krew polała :P

Ale pogoda dzisiaj. Hania właśnie śpi i ma całą główkę spoconą :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715034 przez kasia7775
b]Chasiami I Czajusiątko[/b] - super dziewczyny pomykają :kiss:

Lui sytuacja nie fajna, ale dacie radę :kiss: A córcia i mama też :) prześliczne :kiss:

Hanias pogoda okropna, nawet nad morzem ani wiaterku nie było ...

A my już po urlopie :( wróciliśmy w piątek z Rewy, było super. Jak nie było pogody to odwiedziliśmy Gdynię, Gdańsk i Hel. Nawet w Multikinie byliśmy z Oliwierem, my oglądaliśmy film, a on sobie spał :lol:
Wczoraj stwierdzilismy, że było mało słońca nad morzem podczas naszego pobytu o pojechaliśmy wczoraj do Kołobrzegu, odwiedzić rodziców w sanatorium. Okazało się na miejscu, że na nocleg nie ma co liczyć, bo był Festiwal Sunrise i wszystko zajęte. Przemyciliśmy Oliwiera do sanatorium do dziadków, a sami poszliśmy na balety i spaliśmy w samochodzie. :silly: Od rana byliśmy na plaży, ale słońc nie było (pokazało się o 14, po naszym wyjedzie) i cały dzień grała muzyka house przy molo. Powiem wam, jak dla mnie nie do zniesienia, bo wszędzie było tylko słychać dudnienie, głowa od tego bolała. Szybko się zwineliśmy do domu :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715683 przez patys
hej dziewczyny ...my spędziliśmy kilka dni na działeczce u teściów tam nikły zasięg więc z neta nie korzystałam...upały jakoś znosimy chociaż Matek strasznie się poci nawet jak pije herbatkę to już włosy całe mokre:)na szczęście na działce lepiej niż w bloku na 4 piętrze!!!
ogólnie maruda straszna ostatnio ale chyba dlatego że wreszcie te zeby idą bo my nadal zero:)ciągle by wstawał a ustać jeszcze nie umie więc trzeba być ciągle przy nim...

dziewczyny rok temu byśmy zdychały przy tej pogodzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715709 przez PolaL
Witam "nieroztopione" mamuśki :silly: ja nadal nie na urlopie - czekamy kiedy mąż dostanie ;) Wybraliśmy się za to na weekend nad morze. I chociaż popluskaliśmy się na tym skwarze. W namiocie lajcik maluchy zadowolone - bynajmniej nie było sprzeciwów :blink:
Niestety zapowiada sie znowu upalny weekend a ja nie mogę bryknąć nad morze i chyba będziemy w dimu ;) już myślę co by tu mały basenik skombinowac - na balkon :woohoo:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715774 przez czajusiątko
Lui no dobrze pamiętasz bo Oliwka jest najmłodsza z naszych forumowych dzieciątek i dopiero 4 sierpnia kończy 10 miesięcy :)

Kasia no to ładne przygody z tym noclegiem

My dziś jeszcze u rodziny ale jutro już chyba wracamy do domku.
Oliwia też się bardzo poci i non stop włosy mokre. Dziś też była troszkę marudna ale myślę że to chyba właśnie od tego upału :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #715813 przez chasiami
Witam!
U nas dzisiaj nieco chłodniej i słoneczko za chmurkami :) może deszczyk spadnie :)

czajusiątko Oliwka najmłodsza, a nasze blizniaki już niedługo będą miały roczek :) a Dokładniej za 2 dni! :)

kasia ja bym nie wpadła zeby tak noclegowac :) Ale w życiu też trzeba byc troszke szalonym :)

My upały fajnie nawet przeżywamy :) braciszek 2 lata temu kupił klime do domu a ja go wtedy wyśmiałam a teraz mu dziękuje :)
A pozatym z tyłu ogrodu mamy basen rozłożony i kupiłam taki specjalny ponton do Ali ze se pływamy, bo dosyc głęboki ten basen jest.
A w poniedziałek ruszamy w stronę MAZUR :D i nareszcie urlop po 7 miesiącach pracy (dla przypomnienia dodam ze niemogłam skorzystac z ani jednego dnia urlopu bo by mi brakło na ten wyjazd i cały ten czas nie opuściłam jednego dnia w pracy więc już marzę o nim!!! :) )

Całuję was mamusśki!!! :) i dzieciaczki też!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl