BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 9 miesiąc temu #721888 przez patys
hej dziewczynki:)u nas z postepami to chyba daleko w tyle z chodzeniem ale tak naprawde to Mati w ciągu tego miesiąca albo półtora usiadł zaczął raczkować i wstawać przy kanapie i wyszły mu pierwsze zęby...i to idą chyba ze 4 albo więcej...o dziwo nie jedynki pierwsze tylko dwójki!!!tzn jedynki też idą ale się nie przebiły jeszcze a dwójki tak...mojej siostry córeczka miała tak samo:) ciekawe kiedy Mati zacznie jakies pierwsze kroczki robic juz nie mogę się doczekać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722069 przez Ania14.09
Widzę, że dzieciaczki super się rozwijają. Jest co świętować. Nasz Filipek też lada dzień sam pójdzie, bo coraz częściej i więcej robi samodzielnych kroków. Jednak chyba wszystko siedzi w głowie, jak sobie uświadomi, że idzie sam zaraz się przewraca :)

Udanego weekendu.

Gratulacje z okazji rocznic.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722529 przez czajusiątko
Czyżby zaczynała się weekendowa cisza??

Makrelcia no właśnie z tymi prezentami to u nas jest zawsze problem bo właściwie dzieci teraz mają wszystko, ale też mi się czasem zdarza trafić z prezentem i wtedy mam wielką radochę :)

Patys ja to mam właśnie wrażenie, że tak szybko jak teraz to Oliwka jeszcze nigdy się nie rozwijała, więc Mateuszek może Cię jeszcze zaskoczyć i niedługo pójdzie sam :) tak to czasami jest, że jeden dzień dziecko czegoś nie robi, a tu drugiego dnia niespodzianka :)

Ania no to pewnie kwestia dni, jak Filipek sam podrepcze :)

U nas powoli kończy się etap chodzenia, a zaczyna się etap biegania :)
Oj jak fajnie, chłodniej się zrobiło na dworze. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722692 przez Jussstyś
patys czajusiatko ma rację z tym rozwijaniem :-) moja Julka jak nie umiała stawiać kroczków tak nad morzem jak się nauczyla, (w tydzien) to teraz caly czas chce chodzić, na poczatku trzymalismy ja za dwie rączki, teraz trzymamy za jedną, czasami się puści i idzie sama, ale jak sobie uświadomi to zaraz cap na pupę :-D nauczyla się upadac bo wczesniej leciała od razu na plecy, teraz siada :-) nauczyla síe również wstawać, czego wczesniej nie umiała :-) także tylko patrzec jak Mateuszek sam pobiegnie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722834 przez Sandra85
Witam :) Dziewczyny,mam pytanko: czy uzywacie juz nocnika,albo macie taki zamiar :unsure: Ja wczoraj kupilam i tak sie zastanawiam,czy to juz czas? I ogolnie jak sie do tego zabrac...Fakt,dzieciaczki w jeden dzien czegos nie umieja,a na drugi juz im ladnie wychodzi. Bruno teraz kreci glowka i mowi: nie :ohmy: Fajnie to wyglada jak tata mowi:Bruno daj buzi,a Bruno nie,nie i kreci glowka :) Cos facetom nie chce buziaka dawac,daje tylko mi, 9-letniemu kuzynowi i cioci :) Teraz wlasnie przyjechala siostra mojego M,no i mam troche laby :laugh: A Maly jest przeszczesliwy,jak kuzyn siedzi razem z nim w kojcu i tak potrafia z godzine sie bawic :laugh: Jeszcze od kiedy sie urodzil nie wypoczelam w ciagu dnia,tyle co wczoraj :silly: No i zostana jeszcze kilka dni co mnie bardzo cieszy :woohoo: A ja teraz ustalam wszystko z chrzcinami,zobaczymy co nam jutro ksiadz powie.Bardzo bym chciala,zeby byly w sobote,a nie w niedziele. Bo tak w piatek bedzie roczek,a w sobote,by byly chrzciny i by bylo wszystko razem :) My chyba bedziemy jednak ostatni z chrzcianami :P Milego weekendu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #722850 przez makrelcia
sandra ja też kupiłam nocnik ale Młody nie chce nawet na nim usiąść. Odpuściłam na jakiś czas. Widać nie jest jeszcze gotowy. Chociaż nie wyobrażam sobie jak on tam siku zrobi bo jak siada to wszystko na wierzchu i pewnie i tak do góry by poleciało. Chyba jeszcze jest za duży ten nasz nocnik.
Od dzisiaj walczymy z okularkami. I nie zapeszając jest super. Nawet wielce nie zdejmuje ich. A jakie nagle zainteresowanie książkami !! Chyba naprawdę źle widział. Teraz mu się podoba :)

To moja kochana okularnica :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722885 przez patys
makrelcia twoja "okularnica" wygląda super skojarzył mi się z jakąś postacią z bajki ale nie pamiętam jaką:) i super że ma te okularki skoro nawet bardziej się książeczkami zainteresował...

a ja dziś wychodzę pierwszy raz na noc bo mamy wesele i prababcia zostaje z Matkiem trochę się stresuje bo niestety przez ząbki budzi się kilka razy z płaczem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723367 przez czajusiątko
Patys i jak po weselu?? jak się Mateuszek sprawował?

Makrelcia słodko Jerzyk wygląda w tych okularkach :kiss: i ma taką Oliwkową fryzurkę :D:D

Sandra no i jak było u księdza??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723510 przez Ania14.09
Makrelcia super Jerzyk wygląda w tych okularkach, a mi przypomina bajkę "zaczarowany ołówek" :laugh:

Sandra, a myślałam, że ja jestem ostatnia z chrzcinami.

a my wczoraj byliśmy na zakupach i niby nic wielkiego, bo jesteśmy co tydzień. Jednak trochę się przedłużyło i Filip bardzo chciał na nózki. Jednak on z chodzeniem za rączkę ma problem, tylko chce po prostu biegać od razu, i wczoraj robił to samo, ale zaczął ściągać z półek towar, ciągnąć za koszyki innych ludzi i ogólnie był taki pobudzony, że aż mnie przeraził. Jak mówiłam "nie wolno", to on się śmiał i zwalał dalej. Po prostu nie rozumie tego słowa, a ja nie wiedziałam co z nim robić, bo jak go zabierałam z jednego miejsca, to się darł. Więc pokazuję mu co innego, a on znowu broi i tak w kółko. :ohmy: No nie wiem co robić, chyba miał za dużo na raz bodzców,ale wcześniej bywał w sklepach i tak nadpobudliwie nie reagował?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723527 przez agnesssa
Hejloł ;)

Ania a może zjadł coś co go tak pobudziło? Wypił jakiś soczek czy coś :unsure: Chociaż Maks też tak czasami ma, że ni stąd zaczyna szaleć :huh:

Makrelcia Wygląda super Jerzyk :D W ogóle jaki słodki blondasek :kiss: :kiss: Ja idę z Maksiem na kontrolę oczu jak skończy rok i zobaczymy czy też nie będzie musiał mieć okularków :blush:

Patys Na pewno Mati sobie poradził, a czy Ty się wybawiłaś :unsure: :woohoo:

Sandara Tez mamy nocniczek, ale posadziłam Maksia kilka razy i to wszystko, bo im częściej go sadzałam tym szybciej z niego schodził :dry: W ogóle to nie wiem jak go nauczę nocniczka, jak nie ma mnie cały dzień w domu a od października idzie do żłobka, tam nikt nie będzie go uczuć :huh:

Maks też z dnia na dzień zaczął sam chodzić więc to się może stać w każdej chwili :)

W ogóle mój synek mnie zaskakuje :) Wczoraj się tak uśmiałam, że aż mnie brzuch bolał, bo wieczorem zamiast spać to mojemu dziecku się wzięło na zabawę, sam się ładnie bawił i nagle zaczął buta zakładać... Normalnie szok skąd taki pomysł :silly:







Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723545 przez makrelcia
agnessa ekstra filmik. Jaki bystrzak wie, że buty to na nogi :) Nie dziwię się, że się uśmiałaś :)

Mój jest na etapie, że jak wchodzi do łazienki to mówi "si" :) Bo podgląda często mamę jak robi "si" :)

Ania Filip musi trochę pobroić przecież nie może być wiecznie kochanym aniołkiem. JA tylko czekam kiedy mój coś zacznie wydziwiać bo póki co jest kochany i pewnie kiedyś mu się to odmieni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723799 przez czajusiątko
Ania może Filipek miał wczoraj taki dzień po prostu. Ja zauważyłam, że Oliwia lubi jeździć na zakupy tylko do Tesco, a w innych sklepach typu Biedronka czy Auchan nie idzie z nią wytrzymać. Nie wiem może jakieś inne oświetlenie, które ją drażni albo coś... choć też raz mieliśmy z nią w Tesco jazdy, bo wzieliśmy koszyczek,a ona się uparła, że będzie szła sama ( chociaż jeszcze nie umiała chodzić ) i będzie niosła koszyk. Normalnie nie dało jej się niczym zabawić... :angry:

Agnessa ale Maksiu jest spryciula :) Oliwia ostatnio jak u cioci znalazła opaskę do włosów to zakładała ją sobie na głowę a jak dopadnie się do termometru to przykłada go sobie do czoła :) ale Maksiu z tymi butami to wymiata :laugh: fajnie tą stópkę próbował upchać :D

Oliwia też ostatnio wymusza płaczem, krzyczy i piszczy jak coś nie idzie po jej myśli :huh: a jak chce zwrócić moją uwagę na siebie to udaje, że płacze i tak śmiesznie to wygląda :)

Zastanawiam się co tam u Baby... podczytujesz nas jeszcze kochana???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723809 przez czajusiątko
AA jeszcze muszę Wam napisać, że jestem w szoku, bo Oliwia na ogól ran wypija do 170 ml mleka, a dziś wsysnęła prawie 300 ml :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723839 przez trufla
Witam
Ja sadzam córkę na nocnik odkąd skończyła 8 miesięcy ale ona uwielbia siedzieć na nocniku. Nawet sama o niego się upomina płacząc że chce zrobić siku na nocnik :) . I wczoraj zrobiła swoje pierwsze samodzielne kroki ku zadowoleniu swoich rodziców. Ale też zaczęła wszystko wymuszać płaczem i krzykiem ale my się niedajemy, przynajmniej się staramy. Jeszcze w sklepie jest spokojna jak siedzi wózku sklepowym i wszystko widzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723983 przez czajusiątko
Co do nocnika tomy jeszcze nie mamy i myślę, że dopiero po roczku zaczniemy z nim działać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl