BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #288745 przez agnesssa
Hej :lol:

Ja w pracy od rana :P Czuję się podobnie jak wczoraj, czyli mdłości, trochę brzuszek pobolewa no i spać się chce :woohoo: A kwas foliowy łykam od ponad roku, jak tylko chciałam zajść w ciąże, i oczywiście łykam nadal :woohoo:

Majstrka
prawda, że to cudowne z tym serduszkiem, jak byłam na ostatniej wizycie to ginka już widziała puls serduszko, tylko jeszcze go nie słyszałam. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, którą mam dopiero 17 lutego, w tedu na pewno będzie już słychać serduszko :lol:

Kamila ja ostatnio mam cały czas lenia, ale niestety w pracy trzeba zapitalać :huh:

Aganio no właśnie czuję się bardzo podobnie, próbuję jeść jakieś owoce i nie mogę bo mnie cofa, próbuję zjeść coś zbożowego to samo, normalnie masakra, teraz piję soczek z marchwi taki jednodniowy i też po każdym łyku mnie cofa :huh: Masakra i jak tu witamin dostarczać :ohmy: Woda z cytryną pije cały dzień, ale średnio pomaga, herbata z imbiru też średnio pomaga. Masakra :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288848 przez aganio87
agnesssa mi na szczęście woda z cytryną pomaga póki co... nie próbowałam herbaty z imbiru wiec nie wiem jeszcze, ale zjadłam kostkę czekolady gorzkiej z ogórkiem kiszonym i nic mnie nie cofnęło...:):P więc chyba skazana jestem tylko na ogórki narazie :P hehehe

Ja nie moge sie doczeka 31 stycznia by zobaczyć maleństwo.... no i by puls i jak już bedzie można to usłyszeć serducho :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288888 przez majsterka
jej.... wiem, że to głupie, ale zazdroszcze Wam tych mdłości... ja bym konia z kopytami zzjadłam, ciągle głodna jestem... ale sie kontroluje :D

Aganio to planujecie zacząć tak jak my :D, a macie już wszystkie papierzyska??
W przyszłym tygodniu tez wybieram się do gina, boję się, bo jakoś ciągle mam obawy, czy wszystko wporządku, jakoś wcześniej nie dopuszczałam myśli o poronieniu, a teraz juz sie poprostu boje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288891 przez agnesssa
No ja już też z niecierpliwością czekam na Wasze wizyty, no i koniecznie na zdjęcia Waszych pięknych fasolinek czekam :lol: :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288907 przez majsterka
Agnesssa, pamiętam jak byłam z Ola w ciąży to dopiero jak zobaczyłam na USG maleństwo dotarło do mnie, że bede miała dziecko.... ale najwspanialej poprostu wspominam, jak usłyszałam bicie serduszka.... mmmm... jeszcze dziś jak sobie przypomne to łezka mi się w oku kręci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288956 przez aganio87
Majsterka no mam małe problemy z papieram i pozwoleniami na wjazd na działkę bo droga księdza a nie gminy i trzeba do notariusza biegać o służebność ale mam nadzieje że jak to już sie wyjaśni to dostaniemy zgode na budowe i można ruszać a jak macoie z materiałami??? bo ciężko to widze tym bardziej że podrożało wszycho o 20-30%... :(

Macie tez tak że na początku piersi bolały strasznie tzn sutki a teraz nic??? zaczynam sie obawiać i zejde na zawał chyba szybciej niż dotre do mojego gina....
zwłaszcza dla mnie ten tydzień jest straszliwy bo to ten tydzień gdzie byłam w szpitalu na zabiegu....




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288970 przez agnesssa
Majsterka no ja jeszcze nie słyszałam, i się doczekać nie mogę tego serducha :lol:

Aganio Mnie też na początku straszliwie bolały, a teraz dużo łagodniej i zdarzają się dni, gdzie w ogóle nie bolą, więc różnie to bywa najwidoczniej.
Ja najgorszy czas mam przed sobą, bo u mnie się plamienie i krwawienie zaczęło się w 8 tygodniu i przez dwa tygodnie leżałam plackiem i brałam luteinę na podtrzymanie ciąży a zabieg miałam dopiero w 11tc :(

Aganio spokojnie przebrniemy ten czas wspólnie, będzie dobrze musi być :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288978 przez kamila85
aganio ja tak mam bolą czasem nie ja za tydzień będę miała stres bo pod koniec 6 tyg poroniłam dokładnie w 6tyg i 6dniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288982 przez aganio87
Przebrniemy przez to razem... :* :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288985 przez kamila85
pewnie nie może być inaczej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288992 przez majsterka
Aganio nie mamy jeszcze zadnych materiałow, czekamy na warunki zabudowy, maja przyjsc do konca stycznia, a czekalismy pol roku. Powiedzialam, ze nic nie kupie, jak nie bede miala pewnosci ze moge sie tu budowac.
Teraz wiem, ze warunki beda pozytywne i zaczynam zalatwiac papiery i mysle cos kupic... tylko ze u mnie kiepsko z dojazdem zima... bo planujemy budowac sie na gorze, wiec musimy poczekac, ale dobrze by bylo teraz cos juz kupic, bo bedzie drozalo...

Dziewczyny, nie nakrecajcie sie.... myslcie pozytywnie mimo wszytsko, lepiej nakecic sie pozytywnie, bo naprawde w tym okresie to bardzo wazne. Czytajcie sobie np. co sie teraz dzieje z dzidziusiem.... super relaks przynajmniej dla mnie. Poogladajcie ciuszki itp.... Ja wierze, ze bedzie wszystko dobrze kochane, mocno trzymam kciuki za Was i za siebie.... nie dopuszczam zlych mysli :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #289009 przez kamila85
majsterka wczoraj pooglądałam wczoraj ubranka słodkie są jade dziś do córeczki i chyba dziś powiem mamie że jestem w ciąży zależy też w jakim humorze będzie




dziewczyny wróciłam od mamy z bólem brzucha lekarz kazał mi wziąść 2x paracetamol i jutro ok 8 mam przyjść do szpitala na usg nawet nie wiecie jak bardzo się boje brak zgagi,nudności i cycuchy bola jak troszkę mocniej dotknę strach paraliżuje mnie okropnie nie zasnę chyba dzisiejszej nocy,zamiast sie cieszyć czuje strach i obawę o moją fasolkę napisze jutro po wizycie trzymajcie kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289750 przez agnesssa
Kamila mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, zaciskam kciuki z całych sił :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289774 przez kamila85
hejka jestem już po usg jest pęcherzyk ale nie było widać zarodka w prawym jajniku mam jakiś płyn który podrażnia i dlatego boli brzuch mam brać nospe a jak ból będzie silny natychmiast mam się zjawić w szpitalu.
31 mam wizytę i wtedy lekarz powiedział wykluczy ewentualną ciąże pozamaciczną, ale powiedział "że wszystkie gwiazdy na niebie świadczą że to prawidłowa ciąża"mam odpoczywać nie forsować się nie dzwigać itd uspokoiłam się troszke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289782 przez chłopek
kamilka bedzie dobrze fasolka sie nie da :) a ja mam ostatnoo wahania nastroju :( poprostu masakra jeszcze K sawery jest nieznośny bo mu idą zęby nie chce mi wogóle w nocy spać usypia ok 24 normalnie tragedia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl