BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #321703 przez chłopek
beatkaa ja w pierwszej ciazy tez duzo schudłam nie martw się, tez wymiotowała no ale nie długo.
lekarz powinien przepisac ci cos na wymioty jeśli bardzo cie męczą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #321704 przez andra88
Beatkaa kochanie nie smuć się. Napewno jesteś szczęśliwa w głębi serduszka i wytrwasz do końca :) Ja się cieszyłam że nie mam żadnych objawów- a teraz mam ogromne mdłości - nie wymiotuje- ale jest masakra jednych słowem mówiąc. Ciągle mi się robi ciemno przed oczami, boje się że kiedy zemdleję i coś zrobię sobie i dzidzi. Ale myślę o małym ( lub małej :D ) i jakoś się pozytywnie nastawiam. Podobno od 11 tyg dolegliwości mijają jak ręką odjął ( pyt lekarza), ale u mnie zaczynają się pojawiać dopiero :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321723 przez agnesssa
Patys cudowne zdjęcie, na prawdę to jest szok jakie piękne istotki się kryją w naszych brzuszkach :woohoo:

Beatko witaj mamusiu wrześniowa :woohoo: Gratuluję dzidziolka :woohoo: A co do mdłości to mnie też cały czas męczą i to mocno, do tego wymiotuję i najchętniej bym się z łóżka nie ruszała, ale pomimo wszystko pracuję i nadal jestem szczęśliwa, pomimo że już drugi miesiąc wymiotuje i jakoś na razie nie zapowiada się, żeby miało minąć. Do tego zawroty głowy i niechęć do jedzenia. Ból pleców jest tak uciążliwy, że w nocy spać nie mogę i mimo wszystko jestem najszczęśliwsza na świecie, bo noszę w obie nowe życie :woohoo: Więc nie martw się tylko pomyśl o swojej kruszynce jak się rozwija i że takie objawy świadczą o zdrowej ciąży :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321752 przez siteczko
A ja właśnie prócz zaparć przez około tydzień, nie mam żadnych dolegliwości, ani raz mnie nie mdliło, tym bardziej nie wymiotowałam... a na dodatek w ciągu ostatnich 5 dni schudłam 1kg... bardziej dokuczało mi zmęczenie i senność ale to też pewnie z przepracowania... tak więc z niecierpliwością czekamy na 12.03 aby przekonać się że na prawdę jest wszystko ok i że dzidziuś prawidłowo się rozwija:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321786 przez makrelcia
hey Dziewczynki :)
dzidziuś śliczny i o ile dobrze patrze na to ułożenie to chłopak :D

aganio wielorybie gdzie Ty się podziewałaś !! Śliczny brzuchol. Powiem Ci , że nawet ja takiego nie mam :D

A ja byłam wczoraj na usg :D Maluszek ma się super. Wszystko jest ok rozwija sie prawididłowo. Lekarz powiedział, że jest grubas ale ja jakoś tego nie zauważyłam :) Jedyne co to strasznie długie nogi ma :D i duży nos :D Kopał i drapał się po głowie :D
Teraz już wszystko fajnie widać na usg :) Cudo dziewczyny, na pewno będzieccie zadowolone z wizyt bo widoki przepiękne :)
Jedyne co to mój mąż niezadowolony :( Lekarz nie pozwolił mu wejśc ze mną do gabinetu :/ Jakiś dziwny taki :/ Ale na szczęście nagrał wszystko na płykę dla niego :) No ale w domu okazało się, ze kabel od kina domowego gdzies zaginął i nic nie obejrzeliśmy :) Ale dzisiaj to nadrobimy. Zdjątko Wam wkleje jak coś z filmików zrzuce bo to co mi dał to tylko głowe widać i jakieś mazgańce same :) Takie niewyraźne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321794 przez aganio87
Makrercia miałam problemy z avastem w kompie i nie otwierał mi strony :( :(

Patys super zdjęcie :) ja mam nadzieje dziś takich dwóch bomblów zobaczyć :)

ooo to ja ostatnia bede widzieć maluchy z dzisiejszych mam ..... ale i tak dziewczyny chwalcie sie od razu ja obiecuje że dziś wstawie też zdjęcia o ile avast mi pozwoli a jak nie to go wywale :) hehehehe

ok ja spadam bo do miasta na zakupy i do gina papapa mamuśki :*




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321801 przez 26joanna
Cześć mamuśki :)
Dzisiaj mój avast szaleje!!!! Dobrze ze włącza strone ale pokazuje ze strona jest zainfekowana koniem trojańskim , wiec proponuje sprawdzić czy macie na pewno włączonego antywirusa :ohmy:
Mnie znów od wczoraj pobolewa podbrzusze i mam duże upławy :unsure:
Dziewczyny czy wy tez musicie rano ( zaraz po przebudzeniu)wstawać i iść jeść? Bo ja nie ważne o której wstanę na "siku" :silly: czy to 6 , czy 8 muszę od razu iść zjeść śniadanie bo mnie mdli z głodu , ale później mogę nie jeść do wieczora :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321813 przez makrelcia
26joanna też tak miałam. Jak tylko oczy otwarłam to jeść :) Ale już przeszło tak od razu nie muszę :) Zreszta ja cały dzień jem ale to inna sprawa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321829 przez agnesssa
Hej dziewczyny :lol: Ja zaraz wychodzę na wizytę :lol:

Makrelcia super wizytę miałaś :woohoo: Ale nie rozumiem dlaczego mąż nie mógł wejść z Tobą :unsure: Mój znowu urlop wziął żeby ze mną jechać, i powiem Wam, że to miłe, że nasi faceci się tak angażują :lol:

Aganio wstaw koniecznie, ja też wrzucę, ależ mnie ciekawość zjada co tam słychać u naszych maleństw :silly:

Joanna ja też jak tylko się przebudzę to mnie ssa, nawet jak o 3 na siku wstaję, ale nie jem tylko idę dalej spać, dopiero śniadanie jem. Ale w sumie to nie dobrze, że przez cały dzień nie masz ochoty jeść :huh: Ale mam nadzieję, że coś szamasz :blink:

To lecę papa :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321854 przez 26joanna
Dziewczyny to czekamy na zdjęcia :)
agnesssa oczywiście ze jem , zmuszam się ale jem tak co 3 godziny chociaż jabłko . Moja anorektyczna siostra powiedziała "po co się zmuszasz ja nic nie jadłam do 6 miesiąca i dziecko się zdrowe urodziło " :unsure: :ohmy:
Tez bym już chciała zobaczyć Juniora , mam nadzieje ze z nim wszystko w porządku..... Maz zmienił się bardzo , nawet mi chce robić śniadania i kolacje :lol: ale ja nie jadam takich rzeczy jak on :side:
patys mieszkasz w Polsce czy tak jak Twoja siostra w Anglii ( mam nadzieje ze nic nie pomyliłam) ? Ja z moja bliźniaczka codziennie rozmawiamy na skypie i nie możemy się nagadać :) Czasami nawet telepatycznie wiemy kiedy iść przed komputer :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321864 przez patys
cześć dziewczyny:)
szkoda że teraz 10 tyg będę czekać na następne usg...ale jak patrze na zdjęcie mojego maleństwa to mnie po prostu rozbraja, że się tak ślicznie do zdjęcia ułożył :laugh: :laugh:
aganioty dzisiaj będziesz miała podwójne szczęście, mój dzieciaczek wczoraj po całym brzuchu paradował, musisz koniecznie dać zdjęcie bliźniaków, ciekawe czy będą obok siebie leżały :laugh: :laugh: :laugh:
26 joannamoja siostra jest w Anglii a ja w Polsce (mieszkam w Pabianicach koło Łodzi) i też codziennie gadamy przez skypa, zwłaszcza że to jedyny sposób żebym mogła oglądać swoją przyszłą chrześnicę 4 miesięczną:) ale w maju do mnie przyleci więc się nagadamy do woli i przywiezie mi swoje ciuszki ciążowe :laugh: a twoja siostra joanno jest też za granicą?

Ja też dziewczyny mam cały czas inf że koń trojański na naszej stronie ale olewam to i piszę dalej zwłaszcza, ze on go od razu usuwa...

co do dolegliwości to serio nie zapeszając ja się czuję prawie jak przed ciążą..przytyłam myślę ok 2 kg albo trochę więcej, jem podobnie jak wcześniej, nie mam mdłości, bólów pleców...jedynie czasem trochę brzuch pobolewa, ale tak niegroźnie i czasem zaparcia.....ale moja bliźniaczka miała mdłości po 3 miesiącu dopiero więc może też mnie to czeka....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321867 przez chasiami
Witajcie dziewczyny :) mnie wizyta czeka za 2 i pół tygodnia :) Nie moge sie doczekac kiedy zobacze maluszka albo maluszkę :) Wszyscy mi mówią ze "zbrzydłam" a to podobno na dziewczynkę... ciekawe czy się to sprawdzi? :)
I mdłości jakby minely ale nie chciałam jeszcze zapeszac, na szczęście nie wymiotuję :) podbrzusze pobolewa i czekam z niecierpliwoscią na pierwsze ruchy dziecka bo to juz 14 tydzień :) pożyjemy zobaczymy :)
A czy jest juz ktos kto zna płec swojego przyszłego potomka? :)
Pytam z ciekawości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #321905 przez kiemliczka
Nie wiem jak was pocieszyć kobietki, zwłaszcza te, których objawy ciąży mocno dały o sobie znać. Ja miałam wzdęcia, ale takie, które pojawiały się nawet po herbacie. Przez godzinę czułam się jakbym browarka wypiła. Po 2-3 tygodniach przeszło, a ja w tym czasie przeszłam na mocno mocno lekkostrawną dietę (na której przytyłam 1,5 kg). Troszkę pomagały mi migdały - garść przed snem i właściwie za każdym razem gdy czułam wzdęcie. Na śniadanie kasza manna na mleku - łatwo strawna i pożywna (lub owsianka), przyspeszająca perystaltykę i owoce. Banany, kiwi, jabłka, winogrona..tylko to jadłam i przytyłam. Wiem, że to nie była najzdrowsza dieta dla malucha ale ja na nic innego nie mogłam patrzeć. Wszystko mi śmierdziało, nawet warzywa. Raz zwymiotowałam - po tabletce witaminowej dla ciężarnych, więc przestałam je łykać.

Może jednej z was moje doświadczenia pomogą :)

Agnessatrzymam kciuki za wyniki wizyty :)

Chasiami a jak będzie chlopak?? to będzie przystojniacha !!! :D Ja jestem na końcówce 12 tygodnia ale teraz jakoś brzuch mniej pobolewa, za to kręgosłup trochę coś ciupie hehe :) Musze go chyba wzmocnić jakimiś ćwiczonkami :).

Btw, słyszałyście coś o ćwiczeniach mięśni dna miednicy/Kegla ?? podobno to właśnie już jest czas (II trym) gdy warto zacząć ćwiczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321988 przez Anulka
Dziewczyny ja tak jak Wy przez wele lat korzystałam z AVASTA. Ale zmieniłam go na AVG Anti-Virus 1,5 roku temu, doradził mi mój znajomy informatyk, ponieważ też miałam problemy z dostępem do rożnych stron etc. I już problemów nie mam i wirusów też. Chroni , moim zdanie o wiele lepiej niż AVAST.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #321998 przez chłopek
kielmliczka a jakie witaminy brałaś bo ja tez po jednych wymiotowałąm i teraz biore Pregnaplus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl