BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #301935 przez kamila85
hejka wstałam dopiero o 14 byłam u lekarza na usg,serducho pieknie bije co najważniejsze krwiak się zmniejsza.
Zadam może głupie pytanko jak wstawić fotke z usg w post

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302031 przez Stokrotka
LODYTeraz w prawie żadnych lodach nie ma surowych jajek, o ile w ogóle w jakiś są.Sporządza sie je na bazie sproszkowanych jaj, które są bezpieczne, nie ma w nich salmonelli.bo to o salmonelle chodzi. Producenci,żeby nie narażać się na negatywne skutki, stosują proszek jajeczny.Toteż nie stresujcie się jeśli pozwoliłyście sobie na lody :)
a sorbety czyli lody z soków, woda mrożona to nie lody :) Zresztą ponoć lody są "zdrowsze" zimą, bo nie ma takiej różnicy temperatur jak latem. Łatwiej wtedy się od nich rozchorować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302036 przez Stokrotka
Z tym ścinaniem białka przez cukier przy ucieraniu , to bzdura.Nie wolno kogla mogla! :angry:
To największe ryzyko zakażenia salmonellą, to surowe jaj w czystej postaci. Wybaczcie mądrze się, bo to mój zawód :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302045 przez Stokrotka
Serki topione też świństwo :( Stapia się w nich najgorszej jakości sery. Miałam koleżankę, której siostra pracowała przy produkcji serów topionych.Obydwie nie jadły tych serów, tak paskudnie wygląd proces ich produkcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302050 przez Stokrotka
Kasiuja mam luteinę dopochwową, pomija metabolizm w wątrobie, szybko się wchłania. Poproś ginekologa,żeby taką Ci przepisał. Po co nadwyrężać wątrobę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302077 przez kasia7775
Stokrotko - wiem, już mam dopochwową od wczoraj. Ale ta do ssania już zdążyła mi zaszkodzić :(

Co myślicie o badaniach prenatalnych? Lekarz mi zaproponował, ale odmówiłam. A teraz się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302079 przez majsterka
Stokrotko skąd masz tyle wiedzy?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302085 przez kasia7775
Kamilo super, że wszystko jest w porządku.
Fotkę z USG możesz dodać przy pisaniu posta na dole jest dołącz obraz - przeglądaj(wybierasz z dysku)
potem w wybierasz miejsce w poście i naciskasz na dole :"img"
Zdjęcie nie może być za duże, bo nie wejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302352 przez agnesssa
Kamila ciesze się, że serduszko bije i że wszystko jest dobrze :kiss: :kiss: Czekam na fotencje :woohoo:

Stokrotka nareszcie fachowa wypowiedz :lol: Na taką czekałyśmy :) A co do luteiny dopochwowej, jak już wcześniej pisałam, po niej miałam okropne zapalenie, więc wcale nie jest lepsza od tej podjęzykowej jak dla mnie :angry:
I jeszcze jedna mała prośba, nie dopisujcie nowych postów jeżeli nikt po Was jeszcze nie napisał, lepiej wejść w edycje już napisanego posta i dodać tekst :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302359 przez majsterka
Dzień dobry :)
Jak tam Wam kolejny zimowy dzionek mija??
Matko ale mam apetyt... ciągle bym jadła... cos strasznego :D
Muszę sie pilnować :)
Poza tym dokucza mi troche brzuszek, nie wiem czy to nie przypadkiem blizna po CC daje mi znać :(

Kamila Czekam na zdjęcie :)

Buziaczki Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302392 przez makrelcia
majsterka a czy blizna może dokuczać ? Bo ja jestem po laparotoni 5 m-c temu i też mam takie wrażenie jakby to wszystko chciało popękać :/ Taki dziwne uczucie :/

Ja wczoraj miałam masakryczny dzień. Cały przespałam, tyle co udało mi się kolacje dla męża przygotować i poszłam dalej spać. A ze złości, że jestem taka zmęczona i że pies mnie nie słuchał to się nawet popłakałam :) A za chwile sama się z siebie śmiałam :)
Normalnioe mam wyrzuty sumienia, że nic nie robię w domu. A bałagan straszny :/ Dobrze, że mężulek trochę pomoże ale też zaczyna marudzić, że wiecznie śpie. Niech se marudzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302420 przez aganio87
Kamila suer że serducho bije a krwiak maleje!!!!!! :) :) :) jeśi chodzi i zdjęcie to ja zmniejszałam do 405 x 304 pikseli :)

Makrelcia ja też non stop śpie :)

Buziaki kochane :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302421 przez majsterka
Makrelciu z tego co wiem to blizna może tak ciągnąć, dziwnie uczucie, rozciąga się poprostu... zwłaszcza później, ale fachowcem nie jestem.... wiem z doświadczenia mojej siostra, która też miała dwie cesarki.
Co do Twoich humorków i lenistwa, to kochana niczym się nie martw, Naukowo udowodnono, że kobieta ciężarna ma prawo do snu, bo go bardzo potrzebuje i jest rozkojarzona, ciężko się skupić, itp. :) a z nauką nie warto dyskutować, więc cieszmy się naszym stanem i wykorzystujmy nasze wytłumaczenie, bez większych wyrzutów, bo jak już sie maluszek urodzi, to Twoje obroty będą znacznie przyśpieszone i to na długi, długi czas :D
Jeśli chodzi o sprzątanie, to z doświadczenia wiem, że przed porodem kobiety mają atak porządków, szykują gniazdko dla dzidziusia i wręcz chorobliwie wszystko czyszczą, bo wszędzie widzą bakterie, roztocza... :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302454 przez agnesssa
Makrelcia ty nie miej wyrzutów, bo i ja je zacznę mieć :silly: Jak wracam do domu to mi się nawet obiadu nie chce gotować, a nawet jak już się zmuszę, to robię wielki bałagan w kuchni, wraca mój mąż zjadamy obiad i ja nic więcej nie robię :ohmy: leżakuje na kanapie, a później idę spać, a mąż kuchnie to ładu doprowadza, a reszta mieszkania :ohmy: Mój mąż sprząta całe mieszkanie, ale nie tak jak ja bym sobie tego życzyła, więc nadal wygląda jak po spaleniu :ohmy: A humorki to normalna sprawa :woohoo: :kiss: Lepiej mąż niech przestanie marudzić ;) ;)

Mam nadzieję, że te blizny Wam aż tak nie dokuczają :huh:

Majsterka w tym sprzątaniu coś jest :lol: Mam nadzieję, że i my będziemy miały tyle siły przed przyjęciem maluszka :woohoo:
A wiecie co :ohmy: :unsure: Nie mogę się doczekać, kiedy brzuszek zacznie być widać :ohmy:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302467 przez makrelcia
agnesssa ja nie mogę się doczekać kiedy będzie już jakiś 30 tc :D Wtedy będę troche spokojniejsza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl