BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 2 miesiąc temu #300894 przez nowa21
tabela super :laugh: widzę że na 20-stego nie jestem sama:) spokojnej nocy życzę wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301258 przez makrelcia
Tabela piękna :) To teraz czekamy na wrzesień i na porodówkę marsz !!

Miłego dnia wszystkim życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301259 przez agnesssa
Helooooo :woohoo:

Czuję ciut lepiej niż wczoraj, ale to dopiero początek dnia i wszystko się może zmienić :dry:

Makrelcia nie no zaczekaj z tą porodówką :blink: Mi nawet brzusio nie urósł, a właśnie jak u Was? Brzusie rosną, czy jeszcze nic nie widać? Ja tak szybko pewnie nie zauważę, bo ja generalnie mam brzuszek nie mały :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301260 przez chłopek
hej u nas ciezka noc była spałam z Ksawciem na rękach, miał gorączkę, cała noc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301274 przez agnesssa
Chłopek całusy dla Ksawcia, niech szybciutko zdrowieje :kiss: A do lekarza idziesz, czy może lekarz do Was przyjdzie?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301278 przez chłopek
do lekarza idziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301279 przez makrelcia
chłopek mały biedaczek :( Jeszcze kilka dni i będzie jak nowy. Oby szybko wrócił do zdrówka

agnessa z tym brzuchem to ja mam wrażenie, że tyci coś tam odstaje. No nie mówiąc o boczkach, które rosną od wiecznego jedzenia :D Normalnie co 2 godz muszę coś zjeść :) Też tak macie ? Na wadze tego jeszcze nie widać ale mam strach, że za 3 m-c jak słoń będę wyglądała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301282 przez chłopek
makrelcia ja non stop cos jem:0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301295 przez majsterka
Dzień dobry Mamuśki :)
Jej... jak zimno, niby cieplej, a ja mam nogi jak lód.
Mój brzuszek jest trochę wzdęty, ale nic poza tym. Ja pewnie też zbyt prędko nie zauważę, że coś się zmienia.

Makrelcia o porodówce wolę narazie nie myśleć, jeszcze muszę się psychicznie nastawić :) , gdyby nie maleństwo, omijałabym ją szerokim łukiem... na samą myśl mam ciarki... :laugh:

Chłopek doskonale Cię rozumiem i współczuje Tobie i Ksawciowi, jak pójdziecie do lekarza, to napewno coś da, a te leki dla maluszków są często trochę nasenne, moja mała pamiętam, że po przeciwgorączkowych spała jak suseł, pod warunkiem że gorączka spadła i nie zzwróciła syropku. Polecam czopki dla maluszków, są czasem niezastąpione. Buziaczki dla Was :kiss:

Mam dziewczyny do Was pytanko, czy przychodzą do Was na pocztę powiadomienia z forum?? czy jest możliwość, żeby to wyłączyć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301301 przez aganio87
Witajcie kochane

Kamila ciesze się że dużo leżysz :) i jutro od razu chwal się zdjęciem bo innej opcji nie ma :)

Chłopeknapewno jeszcze pare dni i Ksawcio bedzie zdrów jak ryba :),tylko żebyś ty ni dostała gorączki....

ja wczoraj miałam kryzys ze zdrowiem ale dziś już lepiej, no oprócz kataru bo w nocy nie moge spać bo katar mnie męczy ale tylko jak leże i to na prawym boku i na plecach wiec zostaje mi leżenie na lewym boku a to nie dla mnie bo ja zawsze się wieciłam w łóżku i nie umiem spac na jednym boku :(

a jak u was ze spaniem :unsure: czy tylko ja mam takie dziwne schizy.....

a co do brzucha to mi coś tam wywaliło ale nie wiem czy to moje dzieciaczki czy jedzenie... :P ja podonie co 2 godziny jestm głodna ;) ;)

Kasia śliczna dzidzia :)

Majsterka wejdz w swój profil potem po lewej stronie moje subskrybcje czy jakoś tak i jak to naciśniesz to po prawej str zaznacz i usuń:)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301314 przez agnesssa
Ja też jestem głodna co dwie godziny, ale jem bardzo małe porcje bo mi niedobrze :ohmy: więc waga na razie mi spada, co mnie cieszy :silly:

Aganio mam dokładnie taki sam problem ze spaniem, przez ból pleców i zatkany nos, z tym, że ja od zawsze mam zapchany nos jak idę spać, z powodu alergii, w ogóle jestem astmatykiem i się wiecznie spieram z moim mężem, bo nie łykam jednego z moich leków na astmę, bo co z tego, że alergolg mi powiedziała, że łykać, bo ważniejsze żeby duszności nie było, a znowu moja ginka powiedziała, żeby tego głupiego leku lepiej niełykac przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące... no i ja tego nie jem, ale jak tylko kaszlnę to dostaje OPR od męża.. i bądz mądry co tu robić w takich przypadkach. No ale biorę wziewne leki, bo te są ponoć niegroźne i nie mam aż takich napadów duszności więc mam nadzieję, że jakoś to będzie :blush:

Majsterka widzę, że Aganio Ci wytłumaczyła :lol:

Chłopek mam nadzieję, że lekarz pomoże :kiss: :kiss:

Makrelcia ja też się obawiam, że za parę miesięcy to się nie uwlekę, a moje stawy wysiądą :ohmy: :silly: :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #301315 przez chłopek
majsterka wczoraj dałam czopek bo Ksawcio syropkiem pluje nie chce go pić

mam taka ochote na lody a nie mozna w ciazy
na DDTVN jest o diecie kobiety w ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301321 przez aganio87
też to oglądam...:)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301322 przez nowa21
Witam :laugh: co do brzuszka to ja też jestem troche przy kości ale wydaje mi się że jest bardziej nadęty no i się pomału okrągli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301325 przez chłopek
ja wczoraj widzialam sie z bratowa męza jest 24 tygodnu ale ma malusi brzuszek taki fajny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl