BezpiecznaCiaza112023

Kiedy urzadzac pokoik dla dzidziusia???

13 lata 1 dzień temu #105647 przez AgaDolata89
Emme napisał:

my używamy wózka w domu, ale to dlatego, że Tola nie chce być w wózku jak ma iść na spacer i to tak w ramach treningu. ubieram ja tez kilka razy dziennie i wkładam do wózka, żeby się przyzwyczaiła...
niektóre spacery kończą się powrotem na rękach :angry:
w domu wózek jej pasuje, ale na dworze już nie... (ale całe szczęście nie zawsze)
nie mam na to pomysłu :P nawet chusta czasem jej nie pasuje.

Co do spania, to małą nigdy z nami nie spała. nie ma problemu ze spaniem w łóżeczku, ale fakt faktem śpi w sypialni (mamy 2 pokoje, więc ciężko jeden przeznaczyć tylko dla dziecka)



hmm my mamy dwa pokoje, jeden dziecinny, drugi nasza sypialnia jest :side: a goscie na przedpokoju jest jadalnia do tego przeznaczona :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #105656 przez AgaDolata89
my pokoj dla malego mamy gotowy :) od poczatku bedzie w nim spal i w lozeczku, poniewaz ja bede pracowac na nockach maz na dniowkach-musimy malym sie wymieniac, i czasem kiedy bedziemy mieli razem wolne to chcemy zeby jedno z nas sie wyspalo, w sypialni jakbysmy mieli malego to nas dwoje stawialby na nogi, drzwi beda otwarte do obydwoch pokojow, jak maly zacznie plakac to jedno z nas wstanie :) nie rozbudzajac drugiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206876 przez Ubastet
Mysle ze nie ma co czekac na ostatnia chwile, nigdy nie wiadomo czy ciaza nie bedzie przebiegac z problemami a i maluszek moze zawitac na swiat wczesniej :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206891 przez Dorciaition
Też tak myślę. Ja jestem na etapie szykowania. Maluszek po pierwsze może przyjśc wcześniej, a ja nie wiem jak będę sie czuła pod koniec ciąży. teraz mam siłę i wielką ochote, więc szykuję :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206907 przez Róża
Jestem tego samego zdania, nie mówię, że trzeba jakoś spieszyć się niezmiernie, ale końcówka ciąży może potoczyć się różnie (dopiero co tydz spędziłam w szpitalu), a żal by mi było strasznie gdyby szykowanie pokoiku dla Maleństwa mnie ominęło i byłabym zdana na decyzję mojej rodziny, nie mówię, że coś zrobiliby nie tak, ale to sama przyjemność i póki jeszcze się "toczę" chcę brać w tych przygotowaniach czynny udział :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206951 przez Dorciaition
Roża ja właśnie tez tydzień byłam w szpitalu i właśnie tam bałam się, że zostanę do końca i te wszystkie rzeczy mnie ominął. Więc od razu po wyjściu wstawiłam prania i teraz zajmuje się prasowaniem i układaniem :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207970 przez Róża
Ja też się bałam i tym bardziej po powrocie nabrałam energii, w dodatku, że część dziewczyn, które poznałam w szpitalu trafiła na oddział np. 2 m-ce wcześniej i czekały tam już na rozwiązanie ... u mnie też już poprane, a prasowanie jeszcze przede mną, planuje zacząć jutro, ale ile mi zejdzie to nie wiem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208000 przez Dorciaition
Powodzenia w prasowaniu :) Ja dziś zakończyłam. 3 dni mi to zajęło :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208226 przez Róża
Dziękuje, przyda się :) o weekend na pewno zahaczę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070255 przez KarolineCZ
Do odpowiednich mebli dla dzieci warto też dobrać takie dodatki jak na przykład lampy. Co powiecie na takie kinkiety dla dzieci: https://macodesign.eu/kinkiety-dla-dzieci ? Moim zdaniem wybór jest całkiem duży i znajdziecie coś ciekawego do pokoju Waszych pociech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu - 2 lata 4 miesiąc temu #1070447 przez Monika11
mi sie podoba mimo wszystko minimalizm w pokoju dzieciecym. Pozniej dziecko i tak przeobrazi tej pokoj w miejsce zabaw i bedzie wygladal kompletnie inaczej. Pytanie jak urządzić pokoj dziecka www.blog-dziecka.pl/minimalizm-w-pokoju-...adzic-pokoj-dziecka/ wg mnie wcale nie jest trudne bo dziecko i tak bedzie zadowolone, nie ma takich wymagań jak my

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1070458 przez Asiek85
Wszystko zleży od osoby czy szybko chce zrobić pokój dziecka czy też ma na to czas i robi to kiedy chce. Pokój dziecka jest bardzo ważny rzeczy w nim się znajdujące. Dlatego ja kupiłam bardzo fajna komode z przewijakiem tweeto.pl/Komoda-z-przewijakiem-p64391 świetna i wygodna sprawa nie tylko dla dziecka wygoda ale również dla rodziców

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 tygodni temu #1070741 przez Olciax12
My też zaczęliśmy kiedy jeszcze byłam w ciąży i tak samo na początku dzidzia spała z nami, dopiero jak skończyłam karmić zaczęła spać u siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 1 tydzień temu #1080621 przez nestera
Polecam regały Kallax i pojemniki z Lidla. Sa dużo bardziej pojemniejsze niż oryginalne wkłady do kallaxa, dodatkowo mają uchwyty więc łatwo można je przenosić i tym samym co kilka dni zmieniać dzieciom zabawki które są w salonie.

NO i weź pod uwagę skorzystanie z usług projektanta wnętrz, dzięki temu pokój dziecka będzie ładny i praktyczny:
marengo-architektura.com/
Daję tutaj namiar na dobre studio z Krakowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1080845 przez belyanochka
Projektowanie pokoju dziecięcego to wyjątkowe wyzwanie, które wymaga uwzględnienia zarówno estetyki, jak i funkcjonalności. Meble odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu atmosfery tego pomieszczenia, które powinno być zarówno przyjazne dla dziecka, jak i sprzyjające jego rozwojowi. Centralnym elementem pokoju dziecięcego jest łóżko. Wybierając łóżko dla malucha, zwróć uwagę na bezpieczeństwo i wygodę. Łóżko z bocznymi zabezpieczeniami może zapewnić poczucie bezpieczeństwa, a model z możliwością regulacji wysokości pod materacem ułatwi opiekę nad niemowlęciem. Dla starszych dzieci, zwłaszcza tych uczących się zdalnie, istotne jest zapewnienie ergonomicznego biurka i krzesła. Meble te powinny być dostosowane do wzrostu dziecka, zapewniając mu wygodne warunki nauki i rozwoju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl