BezpiecznaCiaza112023

Kiedy urzadzac pokoik dla dzidziusia???

13 lata 3 miesiąc temu #53805 przez czekoladka2904
A my chcemy, żeby nasze maleństwo przez pierwszych kilka miesięcy było w naszej sypialni. Będzie wygodniej, bo chcę je mieć blisko i jak najdłużej karmić piersią :)
A jak już podrośnie to pomyślimy nad pokoikiem :woohoo:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57454 przez MlodaMama
Ja z mężem mamy tylko dwa pokoiki w mieszkaniu i to eden jest razem z kuchnia polaczony wiec nasz synek jak sie urodzi to bedzie razem z nami w pokoiku spal:) a czy jestescie dziewczyny za tym zeby dziecko po narodzinach najpierw spalo w wozeczku a potem dopiero w lozeczku?

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57458 przez _aga86_
Ja uwazam, ze najlepiej odrazu powinno spac w lozeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57463 przez MlodaMama
A ja slyszalam ze w lozeczku dla tekiego maluszka jest zimno a w wozeczku przytulnie. No nie wiem musze jeszcze nad tym pomyslec:) Dziekuje za podpowiedz:)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57469 przez Martynka__89
Mateusz od początku śpi w łóżeczku.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57486 przez natmur11
ja mialam przez pierwsze 3 tyg taki koszyk wiklinowy na stelazu ale byl strasznie niski a ja po porodzie mialam strasznie obolaly kregoslup. wiec wstawanie w nocy bylo katorga. potem rozlozylam lozeczko i bylo ok. wiesz faktycznie moze byc takie odczucie ze dziecku jest zimno w lozeczku bo ono takie male a lozeczko duze ale ja kladlam cieply kocyk a nawet dwa jak trzeba bylo. zreszta uwazam ze na poczatek najwygodniej jest klasc dziecko w rozku do snu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57493 przez martela89
Moja od początku spała w kołysce,ale szybko przełożyłam ją do łóżeczka bo nie przepadała za kołyską lepiej jej było w łóżeczku.

A wydaje mi się ,że próba przełożenia dziecka potem z wózka do łóżeczka może się skończyć płaczem .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57505 przez MlodaMama
Masz racje . Dziecko moze sie juz przyzwyczaic do wozeczka i moze byc ciezko z przeniesieniem do lozeczka:)
Dziekuje wam dziewczyny za porady:)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66303 przez pulpecja
czekoladka2904 napisał:

A my chcemy, żeby nasze maleństwo przez pierwszych kilka miesięcy było w naszej sypialni. Będzie wygodniej, bo chcę je mieć blisko i jak najdłużej karmić piersią :)
A jak już podrośnie to pomyślimy nad pokoikiem :woohoo:


my zrobimy podobnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95665 przez Aleksandra
Ja mam termin co prawda dopiero na listopad ale już myślimy nad pokoikiem, szczególnie dlatego że zaczynamy wykańczać nasz dom. Pokoik maluszka jest tuż przy naszej sypialni, ale też nie wiem czy najpierw będzie spać z nami czy od razu w pokoiku. Obecnie mieszkamy u rodziców męża, z jego siostrą, jej mężem i 4 letnim synkiem. Pamiętam, jak ich synek się urodził to spał z nimi a później mieli straszny problem, żeby spał w swoim pokoiku. Dopiero od roku szwagierka nie śpi z nim (a nawet spała w jednym łóżku z malcem. Zarówno jak pokoik naszego maleństwa jak i sypialnia są małe i może z tego względu zdecydujemy się na osobne spanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95677 przez babinka
właśnie dla tego nasz maluch od razu będzie spał w swoim pokoju

macie może jakieś namiary na fajne mebelki sosnowe dla dzieci? szukam i nic nie mogę znaleźć a tu już niedługo poród ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95682 przez renata329
moj usypia w wozku a poznej przenosze go do łozeczka,

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95692 przez natmur11
ja mialam klaudie od poczatku w sypialni i prawde mowiac nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej, po porodzie czlowiek jest tak wykonczony ze czeste wstawanie do malucha potrafi dac w kosc. moja mala budzila sie co 2-3 godz i nie spala z 1,5h a w tym czasie zmiana pieluszki i dlugasne karmienia przy obolalym kregoslupie. podziwiam mamy ktore daja rade biegac od pokoju do pokoju zaraz po porodzie. teraz biore czasem klaudie do siebie jak jest chora albo ma ciezka noc ale obie sie wtedy nie wysypiamy i mala woli spac sama. ale sa dzieci ktore sie przyzwyczaja i nie chca z tego rezygnowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95715 przez kasiunia89
Moj pokoik dla dzidziusia juz jest gotowy ;) I odrazu bedzie on spal u siebie w pokoiku i u siebie w lozeczku ale ja na jakis czas zamieszkam wlasnie u dzidzi w pokoiku chyba ze mnie nie bedzie chcial heheh ;);)
Kolezanka mi mowila ze miala dzidziusia w sypialni we wuzku jak sie urodzil a on ma dzis 6 lat i cuiezko jeszt!! sam nie zasypia i w nocy tez im przychodzi do sypialni!! tak nauczyli i tak teraz maja no pech!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95749 przez Marysia27
Hmmm, ja od 4 mca ciąży uszykowałam pokoik dla synka, a Bartoszek ma skończone 6 mcy i śpi w łóżeczku w naszej sypialni. B) Wiecie jestem raczej wygodna :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl