BezpiecznaCiaza112023

Śpiworek do wózka dla dzidzi?

5 lata 9 miesiąc temu #1067157 przez Karola12
Może jestem zbyt przewrażliwiona na tym punkcie, ale mój mały ma bardzo słaby sen. Zastanawiam się czy kupić śpiworek na suwak czy rzepy? Ostatnio czytałam na sprzedajemy.pl/poradnik/jak-wybrac-spiwo...s-snu-02d8b2-art2799 że rzepy mogą obudzić maluszka. Choć wydają mi się nieco wygodniejszym rozwiązaniem niż suwak :/ jak uważacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067924 przez Monia022
Moja mała też miała polarowy, więc śmiało mogę polecić ten materiał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069076 przez bedemama2020
Piękne są śpiworki do wózka Pink No More - w sumie do wózka i do fotelika, polska marka, podobają mi się też droższe od Elodie Details oraz Wallaboo, wszystkie znajdziesz w tym sklepie: www.babymama.pl/spiworki-do-wozkow
Fajne są te od Pink No More, nie takie drogie i widać, że dobrze wykonane, mają piękny design. Elodie Details śpiworek to większy wydatek i uważam, nie ma co przepłacać, już lepszy jest ten Wallaboo, też piękne są, szczególnie te z pluszem owczym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069651 przez Klarica
Tak szczerze mówiąc to właśnie sama szukam śpiworka, ale konkretnie do tego wózka boboking.pl/spacerowka-przekladana czy ktoś ma coś uniwersalnego? Z wózka nie zrezygnuje, z polecenia skorzystałam i jest najlepszy, ale nie mam właśnie śpiworka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069712 przez Klarica
Ja się zastanawiam czy do tego wózka www.abcgps.pl/cybex-solution pasuje uniwersalny śpiworek czy muszę kupić dedykowany? Wózek tak mi się spodobał, że nawet nie myślałam to bym by kupować inny czy myśleć o dodatkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070533 przez ulke
Od siebie polecam przejrzeć sobie śpiworki do wózka dla maluchów w TUTUMI:
tutumi.pl/dom/dzieci/spiworki-do-wozka.html
W środku jest polar więc dzidzia nie ślizga się. Jest bardzo cieplutki i ma takie otwory na pasy ze pasuje do wózków z 3 i 5 punktowymi pasami.

Na stronie mają tez wiele wzorów takich śpiworków.Tak wiec mozna fajnie dopasować zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl