BezpiecznaCiaza112023

Laktator, butelki, podgrzewacz

9 lata 1 tydzień temu #977429 przez kwiatuszek12
Dziewczyny ja przy pierwszym dziecku miałam aventa ręcznego,a teraz mam Lovi Prolacis elektryczno ręczny, jest bez porównania mleczko szybko się ściąga, nie męczy mi piersi sam je przygotowuje i zaraz mleko leci. Jestem bardzo zadowolona, bardzo się cieszę,że na niego trafiłam bo chcę długo karmić, a z dwójką dzieci jest jak wybawienie. W poręcznej kosmetyczce, mieści się w mojej torebce więc idealny także na podróże które w naszym przypadku do samych teściów 100km się zdarzają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980611 przez Lusek
Hejko.....
właśnie rozglądam się za laktatorem tylko się zastanawiałam nad tym czy kupić używany czy nowy jak byście doradziły????
Jak to wygląda pod względem higienicznym???? Trochę się boje używanych.

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980622 przez mamusiowo2
W pierwszej ciąży kupiłam ręczny laktator, dla mnie był ogromnym niewypałem.Teraz jestem w drugiej ciąży-30 tydzień, jak okaże się niezbędny nie będę żałowała , aby kupić porządny i elektryczny. Używanego bym raczej nie kupowała,może to jakieś zboczenie, ale w to mało higieniczne.pomimo wyczyszczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981132 przez klio
A ja ze swojej strony chciałabym polecić butelkę Avent Classic+ (SCF566/17) przeznaczenie jej jest dla dzieci od 3+, lecz moja córka zaczęła jej używać mając 7ms z hakiem. Jest ulepszona od dotychczasowych butelek w lepiej skonstruowany smoczek antykolkowy, jest wytworzona z dobrej jakości materiału, który z łatwością się czyści. Wydawać by się mogło, że butelka jest dość solidna i ciężka, ale to jest mylne wrażenie, gdyż jest to jedna z najlżejszych butelek jakie moja córka użytkowała. Z łatwością może ją złapać w swoje (jeszcze) małe rączki i nakarmić się samodzielnie. Butelkę Classic podaję córce zazwyczaj wieczorową porą wypełnioną kaszką i kolejnym plusem jest smoczek, który jest w stanie przepuścić gęstą kaszkę (aczkolwiek kaszka jest na moim mleku) stąd jego gęstość nie jest tak gęsta jak ma to miejsce na samej wodzie. Smoczek posiada trzy stopnie przepływu dzięki czemu można dopasować odpowiedni przepływ do potrzeb dziecka. Butelka jest kompatybilna z większość produktów marki Anent poczynając od butelek, kubków niekapków a kończąc na laktatorze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981388 przez andzianecia
Jeśli chodzi o butelkę ja również polecam butelkę firmy Avent. My z córką mamy SCF560/17 i jesteśmy z niej bardzo zadowolone. Mała ani razu nie miała kolki, gdyż butelka ma zaworek antykolkowy. Karmię ją na przemian raz butelką, a raz piersią i nie ma żadnych problemów, gdyż smoczek przypomina kształt piersi i mała nie przyzwyczaja się tylko do butelki. Butelka jest lekka i moje 5 miesięczne dziecko spokojnie sobie ją sobie sama utrzymuje. Polecam tą butelkę i firmę Avent z całego serca!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981563 przez KingaK
Ja mam laktator elektryczny LOVI i jestem z niego bardzo zadowolona, zaczęłam od laktatora ręcznego ale to była mordęga :( Moje dziecko nie chciało pić ze smoczków AVENT wolał LOVI i tak zostało do dzisiejszego dnia. Mamy kubki niekapki, smoczki do kaszki, smoczek trójprzepływowy, podgrzewacz i laktator. Bardzo polecam LOVI :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981844 przez kacha
Nie bójcie się kupowania używanych laktatorów elektrycznych. Nie wiem jak w innych firmach, ale madela ma wymienne wszystkie elementy. które mają styczność z mleczkiem i ciałem - kupujecie od kogoś tylko mechanizm, resztę trzeba dokupić nowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983549 przez Małgorzata Góźdź
Laktator ręczny można kupić taniej www.alama24.pl/dla-mamay-kategoria/laktator-kategoria no ale jeśli chodzi o elektryczny to są już koszta większe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986512 przez kwiatuszek12
Ja mam podgrzewacz żelowy firmy Lovi, nie dość że cena jest bardzo kusząca, utrzymuje około 2-3h odpowiednią temperaturę, możemy wybrać się na długi spacer, wyjazd i wyjąć mleczko ciepłe dla maluszka, bardzo łatwy w użyciu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987903 przez szamanka
Laktator to urządzenie pozwala w łatwy sposób odciągać pokarm i podawać go w butelce dzieciom, które nie potrafią samodzielnie ssać (np. wcześniakom), lub gdy kobieta karmiąca ma w planie kilkugodzinną nieobecność i chce podać dziecku swój pokarm; pozwala też poradzić sobie z bolesnością piersi lub nawałem pokarmu. Na rynku dostępne są laktatory ręczne oraz elektryczne. Bardzo fajny artykuł na temat Laktatorów - http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/karmienie-piersia/laktator-czyli-wszystko-o-odciaganiu-mleka.html
Jak dla mnie laktator to najlepszy wynalazek na świecie dla mam karmiących. Przy pierwszym dziecku musiałam bardzo szybko wrócić do pracy i byłam zmuszona odsysać mleko dla dziecka i laktator był bardzo pomocny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994878 przez Armelka_le
Witam tak czytam wasze wpisy bo mimo że mam mieć 3 dziecko to temat karmienia laktacji itd mnie niepokoi. Przy moich dwóch dużych już chłopcach (6 i 7 lat) miałam bardzo mało pokarmu i musiałam ich dokarmiać. Laktator miałam zwykły lakta - ale na nic się przydał. Teraz zastanawiam się nad kupieniem jakiegoś lepszego np. elektryczyny tylko co jak sytuacja z pokarmem się powtórzy??? Czy to prawda że jak się odciąga tymi elektrycznymi to mleko też napływa???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996662 przez MagdaM
Nie prawda. Ja miałam mało pokarmu, miałam pozyczony elektryczny modeli, czułam się jak za przeproszeniem dojna krowa - podpinasz obie piersi do maszyny, a pokarm zanikl całkiem po 3 tyg walki. I nikt nie wie dlaczego

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998481 przez MamaAntka
medela swing polecam elektryczny laktator niezawodny szybko odciąga pokarm, nie boli, nie zatyka się :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014433 przez mamusiowo2
Butelki Lovi bardzo przypadły mi do gustu i oczywiście do gustu mojej córeczki. Używamy Lovi od samego początku, jak tylko były potrzebne. Moja córka wypijała całe mleko, nie krztusiła się, smoczek bardzo jej odpowiadał. Butelka posiada zaworek odpowietrzający, który zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Zamknięcie butelki może być używane jako kubeczek, gdyż posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka. Łatwa w utrzymaniu czystości. Dla mnie warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 tygodni temu #1068576 przez YoungMam
Szczerze to nie wiem, czy bym sie odważyła na kupno używanego laktatora. Ja przed porodem kupiłam nowy fidi z lionelo i jest świetny! Mega uzyteczny i bardzo wygodnie się nim odciąga pokarm ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl