BezpiecznaCiaza112023

Podgrzewacze

11 lata 5 miesiąc temu #470174 przez jadzia_30
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat podgrzewaczy?? Nie wiem czy warto kupować. Na FB firma espiro organizuje konkurs gdzie można wygrać takie cudeńko więc chyba spróbuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470649 przez Baasiuniaa
to zależy czy planujesz karmić piersią, czy nie. ja nie kupiłam, ale jeszcze w szpitalu okazało się, że mam problem z pokarmem i jak tylko do domu wróciłam, to był to pierwszy zakup. poza tym, z czasem będziesz go używać do podgrzewania słoiczków, lub herbatki.
Teraz mój synek ma 2.5 roku i córeczka pojawi sie za 10 dni :) i wiem, że podgrzewacz bardzo sie przydaje każdej mamie :)
a jeżeli masz szansę go wygrać w konkursie, to już w ogole sie nie zastanawiaj!
:)
Basia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470651 przez Baasiuniaa
ja mam najprostszy z canpol baby i jestem zadowolona. wiem ze te z tommee tippee tez są bardzo fajnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470695 przez Mirella
ja nie miałam żadnego i nie poczułam braku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470706 przez emma
my mamy tommee tippee, ale rownie dobrze sprawdza sie mikrofalowka, gdybym wczesniej o tym wiedziala, pewnie bym nie kupila :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493418 przez beata25
Ja miałam i mam firmy Carrera, dostałam cały zestaw w prezencie miałam sterylizator, podgrzewacz, termometr i torbę. Zestaw tani i rewelacyjny. Podgrzewacz sprawdził się w 100 %, sterylizator do butelek też. Wiem,że bez tego można się obejść ale to ułatwia życie :) Używałam tego zestawu przy córce teraz będę miała przy drugim maluchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493822 przez Dorciaition
My mieliśmy z formy Avent i sprawdzał się bardzo dobrze.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500079 przez Depeche
ja mialam z Baby Ono, dobrze sie sprawdza... kto by mnie w nocy do mikrofalowki pogonil ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517323 przez fredeczka
Ja podobnie jak Mirella nie mialam.Mam do tej pory termos z goraca woda i zimna w butelce duzo szybciej sie robi niz czeka az sie podgrzeje w podgrzewaczu no chyba ze juz sa jakies super szybkie.Za to fajna sprawa sa pojemniczki tommee tippee czy jakos tak na mleko w proszku takie z waska szyjka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517327 przez Agusiak
fredeczka napisał:

Ja podobnie jak Mirella nie mialam.Mam do tej pory termos z goraca woda i zimna w butelce duzo szybciej sie robi niz czeka az sie podgrzeje w podgrzewaczu no chyba ze juz sa jakies super szybkie.Za to fajna sprawa sa pojemniczki tommee tippee czy jakos tak na mleko w proszku takie z waska szyjka.


dokładnie mam tak samo i te pojemniczki z TT także od samego początku :) Ale podgrzewacz też miałam z Aventu jest taki jak każdy inny nawet tańszych firm, żadna rewelacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517343 przez dominia
Ja podgrzewacz dostalam po chrzesnicy z lovi jak dobrze pamietam. Przyda sie do podgrzewania mojego mleka jak wyjde gdzies na dluzej albo pojade na uczelnie wiec mysle, ze na poczatek bedzie jak znalazl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl