BezpiecznaCiaza112023

Kołyska- łóżeczko na biegunach, korzystacie?

11 lata 1 miesiąc temu #601342 przez Marysia27
Przeglądałam ostatnio różne portale w poszukiwaniu ciekawych rzeczy dla dzieci i wpadły mi w oko kołyski i kosze Mojżesza. Czy któraś z Was kupiła coś takiego dla swojego dziecka? Jeśli tak, to jak się sprawowały i jak długo, bo kosztują trochę, a usłyszałam już od 2 osób, że wcale nie sprawdziły się w swoim zadaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601673 przez różyczka
Kosze czy kołyski to przede wszystkim są niewielkie więc dziecko szybko przestaje sie w nich mieścić, ale łóżeczko na biegunach ma rozmiary zwykłego lózeczka i możesz w kazdej chwili zablokowac bujanie.
Osobiście byłam zachwycona takim lózeczkiem i córcia tak samo :) uzywaliśmy opcji bujania gdzies tak z 9 m-cy :) potem zablokowałam i dalej oczywiscie uzywalismy lózeczka :)
Fajne było to,ze jak w nocy np. maluszek sie kręcił to własnym ruchem ciałka wprawiał w delikatny ruch lozeczko i sie dzieki temu uspokajal :)
Mielismy to:
www.pippin.pl/pl/p/KLUPS-Lozeczko-RADEK-...a-Wola,-wysylka/1518
Ja naprawde szczerze polecam :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601732 przez Katarzynka
Ja osobiście je używałam :-)
Ale sama w takiej starej jeszcze po moim dziadku spałam kołysce była (i dalej jest) taka duża ze nawet 5 latek w niej może spac. I mama używala jej dla wszystkich dzieci a ma i ci 4. Później wujek odmówił i też korzystał przy dwójce. Więc się przydaje coś takiego.
A jeszcze mój wujek inny sam umie majsterkować i sam do zwykłego łóżeczka bieguny dorabiał i zanim dzidzia była mała to były a potem je zdemontował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602190 przez Marysia27
No to super dziewczyny, żeście mnie poratowały, bo to ważne informacje :) Teraz szukam już nie tyle kołyski samej w sobie, ale właśnie łóżeczka na biegunach o mniejszych gabarytach, bo trochę przestraszyłam się, że Bartek z niewysokiej kołyski może po prostu wyrzucić niemowlę. Znalazłam coś takiego www.e-meblus.pl/Kolyska_przystawka_lozec..._FILIP_NOWOSC-9.html normalne łóżeczko po Bartku ma jeszcze moja siostra dla swojego malucha, ale akurat moje dziecko wyrośnie z tej kołyski i Kama odda łóżeczko, a Marcel przeniesie się na kolejne łóżko po Bartku, bo ja mam już 3cie, tak ekspresowo mi Bartek ze wszystkich wyrasta, bo to z zabezpieczeniami ma wymiary 140 X 90 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602225 przez Katarzynka
Fajnie bardzo fajne szkoda że ja wcześniej takich przystawek w ogóle nie szukałam... Chyba bardzo ulatwia spanie jak się karmi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602231 przez Marysia27
Mi i tak nie ułatwi sama przystawka bo mam szerokie łóżko drewniane w sypialni i zwyczajnie nie będę miała jak dostawić przystawki, najwyżej albo zmajstruję fotel na biegunach, albo jak z Bartkiem będę ciągnąć dziecko do siebie i odkładać do spania w kołysce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602881 przez Marysia27
A co do przystawki, łatwo zamienić w nią łóżeczko? Ja namierzyłam 3 funkcyjne i chciałam, żeby w ciągu dnia była kołyska, a na noc zamieniać w przystawkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602905 przez Katarzynka
Tego nie wiem. Chyba by się nie za dobrze trzymało bez jednego boku :dry: Ale może jedną deskę belkę czy jakoś tak przykrecic i będzie się trzymać :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604577 przez Marysia27
Już ją zaklepałam, po świętach jestem umówiona na odbiór osobisty, to z ciekawości sprawdzę jej działanie, jak mi ją mąż skręci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604809 przez JakaJaKachna
Ja też będę miała kołyskę - używaną :), to taką - mam nadzieję, ze Małej się spodoba bujanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605150 przez Marysia27
JakaJaKachna, ładniutka kołyska, ja musiałam pomyśleć o wysokiej bo mam 2,5 letniego synka który z ciekawości mógłby za mocno się oprzeć i wyrzucić dziecko z kołyski. Używane kołyski są w porządku, sama taką kupuję, bo nie opłaca mi się osobiście wydawać połowę większej kasy na sprzęt który w ogóle dziecku może się nie spodobać- moja znajoma w ogóle nie korzystała, a poza tym kołyska to tylko pierwsze miesiące, dopóki dziecko szczebelków się nie łapie i nie obraca z pleców na brzuch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #606899 przez JakaJaKachna
Własnie, na góra trzy, czy cztery miesiące nie opłaca kupować nowej kołyski. Ja jestem zdania, ze jeśli coś można odkupić, to trzeba z tego korzystać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068238 przez antosia
Proszę - www.empik.com/milly-mally-kolyska-sweet-...1145123636,dziecko-p
Naprawdę - lepszego nie potrzebujecie. Macie tam wszystko, co niezbędne. Otwiera się z boku, ma karuzelę, melodię. A na jak długo? Zależy od dziecka. U nas to było w obu przypadkach około pół roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070617 przez Asiek85
Ja kupiłam swojej córeczce kołyskę tweeto.pl/lozeczka-kolyski-dzieciece bardzo fajna i wygodna sprawa. Kołyska jest bardzo potrzebna do dobrego snu dziecka. Córeczka spała w niej całe noce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070639 przez Allina
A może wybór ułatwi wam również taki skiddou.com/lozeczko-dostawne-czy-drewni...owlece-ktore-wybrac/ artykuł. Z tego właśnie możecie się dowiedzieć - sporo na temat łóżeczek drewniany, a także dostawnych. Dowiecie się - jaka jest ich specyfika? W jakich sytuacjach się wam najbardziej sprawdzą? Warto na pewno takie rzeczy wiedzieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl