BezpiecznaCiaza112023

lubię okazje w sklepach niemowlęcych

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #761147 przez aniaania
HEEE dzisiaj z samego rana zaczęłam buszować po internecie w poszukiwaniu śpioszków a dokładnie jakiegoś fajnego pajacyka cieplejszego oraz przewijaczka i jak weszłam do sklepu top-maluszek to widzę że mają na czerwono, że dzisiaj wysyłka gratis cokolwiek kupi się.

Szybko piszę do was, bo to okazja na zaoszczędzenie jakiś 10-12 zł na wysyłce zawsze coś.
pozdrawiam ANIA Kobuszek-Momot :-)

Szczęśliwa mamusia, kocham swoje maleństwa.
ubranka dziecięce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #775508 przez Bombka
2.12.2013 bedzie kolejny Dzień Darmowej Dostawy i wtedy w wiekszosci sklepów będzie można zrobić zakupy na dowolną kwotę i mieć darmową dostawę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952534 przez AniaF
A ja tam lubię łapać okazje na portalach ogłoszeniowych oraz aukcyjnych, bo są one jeszcze większe niż w takich normalnych sklepach! W ten sposób komoda z przewijakiem zagościła w pokoju dziecięcym u mojej przyjaciółki, której sprawiłam prezent z okazji przyjścia maluszka na świat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #953150 przez pietrucha5
Promocja bardzo fajna :) Ja ostatnio kupowałam ciuszki dla córek na internetowej wyprzedaży i zaoszczędziłam jakieś 100 złotych :) A tak w ogóle to najczęściej kupuję w SH bo tam jest najtaniej i można czasami upolować coś ładnego. Czytałam kiedyś Jakie ubranka dla dzieci kupować ? - Nowe czy używane? i stawiam raczej na używane. nowe kupuję tylko na wyprzedażach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #974292 przez midnight79
Na zlotewyprzedaze.pl jest sporo okazji cenowych, jeżeli chodzi o ubrania niemowlęce. Obniżki nawet 50%.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #975703 przez kwiatuszek12
Ja często korzystam ze strony promobaby.pl zwłaszcza jak potrzebuję pieluszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983560 przez Małgorzata Góźdź
Ja korzystam z nowo powstałych sklepów internetowych bo mają dobre ceny a koszta wysyłki są zależne od sumy zamówienia ale można też negocjować. www.alama24.pl/index.php?route=common/home

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1025613 przez jarzebinka007
Ja całą wyprawkę znalazłam w Pinki Baby www.pinkibaby.pl/ od ciuszków po zabawki tylko kosmetyki i pieluchy kupowałam w drogeriach. Teraz ciuszki na zimę też kupiłam dla Mai właśnie tam i jestem zadowolona, bo mam różne doświadczenia z zakupami online.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1034344 przez jagodaxx
Bardzo fajny tego typu asortyment znajdziecie na- www.smykoland.pl/canpol-laktator-elektry...asystart-12-201.html
Sama często tam zaglądam gdy szukam jakiś ciekawych rzeczy do swojego bobasa lub siebie.
Uważam, że ten laktator posiadają w rewelacyjnej cenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl