BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE PAŹDZIERNIKOWE 2011

11 lata 4 miesiąc temu #514143 przez mamakuby
Ona19 też myślałam o tranie dla Kuby! jaki kupiłaś? I jaki żel? Na razie nam nie potrzebny ale kto wie;-)
Dorota dziękujemy i wzajemnie!;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514166 przez ona19
Mamokuby tran kupiłam cytrynowy Gal wstawie jak będę w domu i nazwę zelu też napisze Ci,bo mam w samochodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514580 przez mamakuby
Kubuś poszedł spać dopiero o 20;15 ;)

Ona19 przeglądałam trany na necie i wszystkie chyba są od 3 roku życia :dry: Wstrzymam się z kupnem. W lutym będziemy u pediatry to popytam.



Kasiula chyba nam zaginęła :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514682 przez ona19
Iguś zaczął zasypiać o 19, a ja położyłam się z nim i dopiero o 21 się przebudziłam :)

Mamokuby ja też myślałam, że są od 3 roku, ale na ulotce każdego jest napisane dawkowanie od 3 roku życia i przed 3 rokiem życia.
Np na tym, który kupiłam przed 3 rokiem jest "dwie krople" tranu, a po 3 roku po "pół łyżeczki".
Ja mu będę dawać te kropelki, nie zaszkodzą mu na pewno.
A kupiłam taki:
www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/tr...wym-250-ml-5241.html

A żel na ząbki taki:
www.doz.pl/apteka/p3530-Kin_Baby_zel_dla...ujacych_dzieci_30_ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #514890 przez ona19
Witam, nie śpimy od 7.30.
Nocka dużo lepsza, ok 23 Iguś się przebudził i posmarowałam mu w buzi żelem i spał do 6, wypił mleko i spał do 7.30.
Czasem zapłakał, ale nie musiałam wstawać, bo za chwilę przestał.
My dziś cały dzień w domu i będziemy sprzątać. Jutro wraca M:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514920 przez Moni190
Cześć!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :)
Co u nas...M był na świeta było super-ale co dobre szybko się kończy i wczoraj wrócił dalej :( B) Jesteśmy juz na nowym mieszkanku prawie wszystko zrobiłam zostalo mi tylko mnóstwo prania codziennie jedno robie bo nie ma gdzie wieszać.Ale powoli zrobie,mam teraz pare dni wolnego do pracy dopiero w poniedziałek :)Łukasz śpi jak nigdy-chyba mu służy otoczenie.Z tata szalał masakrycznie to było czyste szaleństwo :) A tak co:jest ok jestesmy zdrowi to najważniejsze.Ząbki zaczynaja dokuczac cała pięśc idzie w ruch ale nie jest żle bo jednak noce są ok.Zrobił się z niego maly terrorysta i wymuszać-babcia :angry: Rozpusciła go.Ale z dugiej strony jest gada jak najety po swojemu-biega szaleje,nie wiem skąd ma tyle energii :) Teraz czekamy na nastepny przyjazd moze za 2 miesiace,musi po dokumenty przyjechac bo musielismy pozmieniac.Mam nadzieje ze sie mu tam ułozy i ściągnie nas-bo jest mi strasznie cięzko B) Bo to ze tu wróci nie wierze nie ma sensu-nie ma pracy a jak jest to szkoda gadac...
ona19
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #514965 przez mamakuby
Hej, my pospaliśmy sobie dziś do 9:)
Dziwne z tym tranem,że na opakowaniu pisze,że jest od 3roku a w ulotce że poniżej można dawać.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lecę i ja ogarnąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515032 przez ona19
Moni fajnie, że się odezwałaś:)
Masz rację co dobre szybko się kończy i trzeba wracać do szarej rzeczywistości.
Trzymam kciuki, żeby Twój M szybko załatwił co trzeba i żebyście jak najszybciej byli razem.
Mój M jest w domu w każdy wekkend i czasem w tygodniu nocuje, ale i tak mi ciężko jak go nie ma całe dnie, a czasem cały tydzień, więc podziwiam Cię, bo dajesz sobie świetnie radę sama z Łukaszkiem i do tego jeszcze pracujesz.

mamokuby no też się zdziwiłam, bo w tym tranie napisane jest w "dawkowaniu", jaka dawka powyżej trzeciego roku i poniżej.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja już trochę posprzątałam, wczoraj wieczorem odkurzyłam, więc dziś tylko kurze miałam do starcia. Posprzątałam też w półce Igusia i znów odłożyłam pudełko po pampersach za małych rzeczy.
Wczoraj jak byłam u rodziców to też przeglądałam rzeczy po Igusiu, bo koleżanka mojej siostry na dniach ma rodzić i będą bliźniaki :)
siostra kiedyś wspominała, że oni nie za bardzo stoją z kasą, więc postanowiłam wybrać kilka rzeczy i jej dać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515050 przez mamakuby

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

O jeju bliźniaki! Podwójne szczęście :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515055 przez Moni190

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ona19 Tempo życia jakie prowadze mnie ratuje z jednej strony,bo nie mam czasu myslec,nie tylko dla kasy pracuje ale idąc do roboty zapominam o wszystkim.
Ja już wole szczerze wyrzucic niz oddac bo ostatnio jedna taka mi sie odwdzieczyła-i bądz tu dobry dla kogoś.
Skąd pomysł żeby dawac tran?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #515143 przez ona19
mamokuby racja, podwójne szczęście:) ale na początek ja bym chyba nie dała rady sama z bliźniakami.

Moni pomysł z tranem, tak po prostu :)

Iguś zasnął, ale strasznie zaczął płakać i wiercić jakby go brzuszek bolał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515188 przez mamakuby
Kubuś zasnął dopiero, zaraz chyba i ja pójdę spać :side:
Podwójne szczęście, ale i podwójne troski...
Też chyba bym nie dała rady, jakaś pomoc na pewno na początku, ale jak by było trzeba to by się dało radę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515205 przez ona19
Ja też bym chętnie poszła spać, ale mam tak, że w dzień nie zasnę.

Znów nie wiem co na obiad, może zrobię koperkową:) ale nigdy nie robiłam:)

Pisałam Wam ostatnio, że zamówiłam Igusiowi świnkę z fp na allegro i jeszcze jej nie dostałam, a zamówiłam w święta, więc dni robocze były już między świętami i wczoraj dziś... mam nadzieję, że przyjdzie jutro, bo się wkurzę.
Ostatnio coś nie mam szczęścia do tych sprzedawców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #515384 przez mamakuby
U nas dziś pomidorowa, bo Kubuś uwielbia :)
Ona19 oby szybko świnka dotarła.Podobają mi się te zabawki z FP. Kuba ma świnkę, i piłkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #515425 przez ona19
My już po obiadku,ale Igus za bardzo dziś nie chciał.

Mi też się podobają te zabawki,no ale cenę też mają ładną :-)
my mamy garnuszek i warsztat.
Ostatnio Igus często bawi się tym warsztatem,fajny jest,bo jak sobie naciska to mu liczy do 10 :-):-) no i alfabet cały mówi.
Podoba mi się też ta zyrafa z pileczkami i zebra skoczek,często mu licytuje,ale osiągają za wysoka cenę i rezygnuje.

A ciekawe jak sprawuje się taki skoczek:)
allegro.pl/kucyk-konik-do-skakania-malow...zle-i2889445993.html
widziałam u nas podobne za 25zł :)

mamokuby, a jak to auto "maniek z lawetą i autkami", które zamawiałaś na allegro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl