BezpiecznaCiaza112023

Żałoba narodowa

14 lata 1 tydzień temu #12840 przez gonia.1985
ja również chciałabym powiedzieć że do dzisiejszego dnia nie mogę uwierzyć w to co się stało. Jak wczoraj zobaczyłam te 30 trumien to się rozpłakałam, tyle ludzi, tyle historii i każdy zostawił swoją rodzinę nie zdążył się pożegnać, jednak inaczej jak ktoś choruje możemy mu powiedzieć że kochamy itp. jakoś się przygotować a w takiej tragedii giną ludzie i nikt nie pomyślał nawet żeby się pożegnać.

Zgadzam się z Scholastyką na temat prowadzenia programu przez Majewskiego, tak jechał po prezydencie, po p. Gosiewskim i innych ciekawe czy będzie miał na tyle odwagi i honoru żeby przeprosić, i tak samo Wojewódzki każdy swój program zaczynał od obrazy p. Kaczyńskiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12853 przez Mirella
Gonia, ani Wojewódzki ani Majewski przepraszać nie będą bo i za co? Taką mają konwencję programu i takie poglądy, wolno im, a w końcu nie przez nich ta katastrofa.
Powiem szczerze, telewizji teraz nie oglądam bo mnie mierzi ten medialny bełkot żałobny, najnowsze wiadomości wyszukuję w necie.
Dziewczyny, nie dajmy się zwariować, polityka polityką a katastrofa katastrofą. Ja nie patrzę w ten sposób że prezydent zginął, tylko że prawie setka ludzi zginęła, każdy z nich miał jakąś rodzinę, jakąś swoją historię, niedokończone sprawy, po każdym ktoś płacze. A przed chwilą znalazłam w necie info, że piloci wiedzieli, że się rozbiją 3- 5 sek przed katastrofą. Jak myślicie, ile trwa takie 5 sek? Jak się patrzy w oczy śmierci? Wszyscy piloci mieli małe dzieci... Co matki dzieciom teraz powiedzą? Co wy byście powiedziały dzieciom w takiej sytuacji? że tata nie wróci bo co? Ja nie wiem, czy bym dała radę dziecku w oczy spojrzeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12885 przez poli
Znalazłam ciekawy wpis na blogu. Polecam!
sed3ak.salon24.pl/170253,k-nie-wiedzielismy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12897 przez kakasia20
a ja jak slysze o kompromisach gdzie ma byc para pochowana to mnie cos trafia robia z tego spory ze krakowianie i inne miasta twierdza ze nie krakow - tylko by spoczeli w warszawie .wiecie tak mysle ze nie wazne gdzie spoczna ich ciala wazne ze zostanie po nich slad i historia .dla mnie autorytetem był tylko jan paweł 2 i tego sie trzymie on zrobil dla nas naprawde duzo,ale mysle ze polacy nie powinni tak reagowac gdzie ta para spocznie poniewaz dla mnie to nie istotne i tak beda w podrecznikach szkolnych jako historia ,niech spi w spokoju para [+][+] moje kondolencje dla innych ofiar tej tragedii... jakos tak z 2 strony to zaloze sie ze teraz sie polska zjednoczy a po pogrzebie bedzie monotonia spory i takie tam ale nalezy oddac hołd mimo tego nawet ze sie go znało i ze sie jest polakiem:)) ja tak sadze... nie potrzebne sa te spory ...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12952 przez Katarzyna
O tragedii, czasie żałoby rozmowa Piotra Pacewicza z prof. Władysławem Bartoszewskim:
wyborcza.pl/12,105742,7778736,Pociag_oso...cewicza_z_prof_.html

O tym jak żałobę przechodzą internauci:
www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1...odza-internauci.read

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl