BezpiecznaCiaza112023

skóra niemowlaka

12 lata 8 miesiąc temu #159766 przez gosia880
Mam pytanie dotyczace skóry niemowlaka , poniewaz skóra mojej malej strasznie schodzi z raczek a najbardziej z nózek .Czy to wynik tego ze jest na cos uczulona? smaruje ja oliwka cale cialo , a przy kompaniu myje ja mydlem dla niemowlat .Jak mozna to powstrzymac by mala tego nie miała.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #159779 przez Emme
każde dziecko po urodzeniu ma wysuszoną skórę, która schodzi. nie jest to objawem uczulenia. trzeba skórę dobrze natłuszczać. ja sparowałam córcię Bephantenem (wszystkie zmiany skórne tym zwalczam :)) najpierw cale ciałko, później te najbardziej wysuszone miejsca. do kąpieli używałam oilatum bo dobrze nawilżał, mydełka raczej wysuszają skórę więc na początku zmieniłabym na jakiś taki specyfik do kąpieli, nie trzeba wtedy używać oliwki po kąpieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #159782 przez sylka
Mój mały miał podobnie szczególnie schodziła mu z nóżek. Do kąpieli używałam mydełka bambino po kąpieli oliwkowałam a przy zmianie pieluszki także dodatkowo oliwką smarowałam. Po jakimś czasie to minęło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #160461 przez bombel779
Mojemu synowi przez pierwszy miesiąc (jak nie kapkę dłużej) też schodziła skóra z rączek i nóżek.Po kąpieli smarowałam go oliwką,a w dzień używałam Emollium nawilżające.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl