BezpiecznaCiaza112023

zgaga i inne dolegliwości

9 lata 8 miesiąc temu #907682 przez Izma181
przepraszam jeżeli watek już sie pojawił, to proszę admina o wskazanie go i przeniesienie mojego pytania we właściwe miejsce;)

jestem w 25 tyg ciazy, jutro koncze 26 tydzien, od tygodnia mam potworna zgage, i strasznie puchna mi stopy, do takiego stadium że chodzenie to dla mnie męka. od wczoraj mam także nocne skurcze, trwają srednio 2-3 min, ale budze się co pół godziny! jak nie jedna łydka to druga! macie dziewczyny jakieś SPRAWDZONE sposoby? ja kupiłam w aptece lioven dla kobiet w ciazy na moje stopy, niby ma chlodzic i dać ukojenie, ale to tylo ściema, wkładam nogi wieczorami do zimnej/letniej wody, ale jestem kobietpracująca i w ciagu 8 h pracy nie jestem w stanie ich wymoczyc. na zgage staram się jeść lekkostrawne potrawy, ale to nic nie pomaga;( a co do skurczy łydek....tragedia! piję dziennie 2 szklanki mleka tłustego, o tak bez niczego albo razem z płatkami na sniadanie, jem banany i dziennie duzy jogurt w zaleznosci co mam jest to danio albo jogurt naturalny...nie wiem czemu mam takie dolegliwości, tzn ok wiem czemu, jestem w ciazy, ale staram sie wszystkiemu zapobiegac a tu nic nie pomaga! plis poradzcie cos sprawdzonego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921406 przez Salwina
Ja stosowałam na zgagę mleko i szybko przechodziło, natmiast na noc brałam rennie, bo po wypicu szklanki mleka musiałam częściej wstawać do toalety:)
Więc na noc lepsze są tabletki. Oczywiście skonsultuj się ze swoim lekarzem czy możesz je brać..

Najważniejszy mężczyzna mojego życia♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl