BezpiecznaCiaza112023

Pieluchomajtki

8 lata 6 miesiąc temu #1011456 przez carolin1
Dziewczyny chciałam podzielić się z wami moją opinią na temat pieluchomajtek pampers. Ostatnio mialam możliwość przetestowania ich dzięki Trnd polska tych pieluszek. Moj synek ma 16 mc i zaczął niedawno chodzić z chodzikiem. Odkąd sie spionizował miałam duże problemy aby go przewinąc a te pieluchomajtki mogę założyć na stojąco i nie zmuszać dziecka na siłę do leżenia. Pozaty mały przesypia mi cała noc od 19 do 7 rano i nigdy nie przelał się w nich ale nie jest dokarmiany w nocy. Nie odpaza sie w nich i pielucjomajtki nie przesuwaja sie wiec sa dla nas idealne. Miałyście z jimi doczynienia co o nich myślicie jak oceniacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011459 przez glooria
Jakosciowo dobre jednak minus ze nie mozna odpiac i zapiac jak w pull up huggisa
Zapiecie przydaje się jak chcesz szybko zalozyc pampersa bo boisz sie ze na w czasie dlugiej drogi zrobi siku
Niestety trzeba sciagac spodnie majtki żeby je zalozyc no i buty

Jakosciowo dobre mozna kilka nocy w nich przespac jak nie bylo wpadki nie rozwarstwiaja sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011814 przez carolin1
Fakt spodnie trzeba zdjąć, przez buty to jeszcze je przeciśniemy. Nie słyszałam o tych huggisach typu pull up. Musze na jie zerkąć, tylko jak z ich jakością?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011825 przez glooria

carolin1 napisał: Fakt spodnie trzeba zdjąć, przez buty to jeszcze je przeciśniemy. Nie słyszałam o tych huggisach typu pull up. Musze na jie zerkąć, tylko jak z ich jakością?


Moja corka uzywa tylko na noc i nieraz kilka nocy pod rzad ma te same zalozone i sie nie rozciagaja
Uzywam ich jako zabezpieczenie na noc a nie jak zwykle pampersy tzn pieluchy ale nawet jak cos popusci to nie odparzaja i sa elastyczne i nie rozwarstwiaja sie jak np pieluchomajtki
www.amazon.co.uk/Huggies-Potty-Training-...-Girls/dp/B004H4TQI2

Pampersy tez sa fajne zwlazcza ta nowsza wersja tylko jedyny minus to brak rzepów ale o yym juz pisałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011903 przez trufla
My używamy jeszcze pieluchomajtek ale tylko na noc. Używamy mieluchomajtki z pampersa i jesteśmy zadowoleni ani razu nam nie przemokły ale też używamy pieluchmajtek z Tesco i też są dobre nawet jak przez parę nocy są suche też można je spowrotem założyć. Są też sporo tańsze od pampersów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl