BezpiecznaCiaza112023

Duzy krwiak w ciazy

8 lata 4 miesiąc temu #1016227 przez Oliwia
Witam. Jestem w 12 tygodniu ciazy, od 9 tygodnia moja ciaza jest zagrozona, gdyz wystapilo u mnie duze krwawienie i postawiono diagnoze iz krwawienie jest skutkiem bardzo duzego krwiaka ktory znajduje sie na calej przedniej scianie macicy. W szpitalu mnie nie zatrzymali, gdyz z "czyms" takim sie nie lezy w szpitalu, natomiast dostalam wypisane leki: 2x1 Luteina 100, oraz nospa forte 3x1. Lekarze nie dawaja mi duzych szans, takie 50/50 albo sie uda, albo poronie. Dziecko rozwija sie prawidłowo, na kazdej wizycie jest wieksze, ale krwiak poki co pozostal caly czas taki sam, znajduje sie tuz nad dzieckiem. Czy jest szansa na szczesliwie rozwiazanie, czy jezeli jest on taki duzy to jestem wzkazana na poronienie? Lekarze tylko co mi mowili ze oszczedzajacy tryb zycia prowadzic....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1019089 przez moniab26
Oliwia ja też trafiłam do szpitala z bardzo obfitym krwawieniem w 9 tygodniu ciąży i dziwi mnie trochę podejście twoich lekarzy bo ja z czymś takim leżałam w szpitalu dopóki nie przestałam krwawić. Brałam duphaston i nospę - czyli leki takie jak twoje ale nie zalecili mi oszczędnego trybu życia tylko leżenie bezwzględne dopóki nie skończę krwawić. Teraz jak widzisz mam za sobą 27 tygodni więc i ty wcale nie jesteś skazana na poronienie. Trzymam kciuki żeby ci się udało donosić ciążę.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl