BezpiecznaCiaza112023

Czy to ciąża.?

8 lata 4 dni temu #1033644 przez PATRYCJA. 96
Witam, mam taki problem bo już 7 dni spóźnia mi się miesiączka i nie miałam nawet żadnych objawów tak jak zawsze przed okresem. Robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny ale nie wiem czy go dobrze zrobiłam. Chciałam się umówić do ginekologa ale nie dodzwonilam się ale dziś pod wieczor dostalam krwawienie i nie wiem czy to miesiączka bo nie mam bólów brzucha.. Jakos dziwnie się czuję cały dzień, najpierw ostra biegunka pół dnia, później czułam jak bym miała gorączke a teraz mam zawroty głowy.. Co to może być, ktoś pomoże.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033657 przez WiolkaKlaman
W sumie skoro dostałaś krwawienie to może faktycznie nie ma się czym stresować. Jednak jeżeli nadal Ci się wydaje że coś jest nie tak zrób badanie krwi na tzw. betę, no i oczywiście umów się do lekarza. Ale wątpie żeby zbadał cię jeżeli krwawisz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067398 przez fijoołeeek
Raczej ciężko to określić przez informacje przekazywane przez internet . Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne. Aby mieć 100% pewność najlepiej zgłosić się do lekarza ginekologa. ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl