BezpiecznaCiaza112023

Poród w domu

5 lata 1 miesiąc temu #1068520 przez ana.p
Swoje ściany, swój kubek z herbatą, swoje zapachy i bakterie, co myślicie o porodzie w domu ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068530 przez majka_k
Moja mama urodziła się w domu, ale to było 50 lat temu i przy porodzie asystowała tylko akuszerka. Jestem w pierwszej ciąży i chyba nie odważę się, chciałabym urodzić w szpitalu i w ten sposób poznać swoje ciało i jego reakcje na poród. Może następne porody, ale to wszystko do przemyślenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068532 przez gier.barbara
Aby móc urodzić w domu należy spełnić szereg warunków, proponuję rozmowę ze swoją położną, one są najlepiej poinformowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068540 przez kujawianka_z
Musisz wiedzieć, że porody w domu nie są refundowane przez NFZ, koszty lekarza lub położnej pokrywasz z własnej kieszeni. Fajny artykuł odnośnie porodu w domu znajdziesz na stronie szkoły rodzenia prenalen.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068551 przez majka_k
Czyli z jednej strony swoje śmieci a z drugiej obostrzenia prawie nie do przejścia. Koszty duże i chyba one zniechęcają kobiety do takiego rozwiązania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 tygodni temu #1068554 przez Zara345
Ja bym się bała, bo jednak wielu sytuacji w domu nie przewidzimy, czasem może być konieczna większa ingerencja lekarza, a w domu nie będzie ani wystarczającego sprzętu, ani wystarczającej higieny, ani wystarczjących ludzi. Czasem liczą się sekundy. Ja o swoje maleństwo bardzo się starałam pomogła cała gama produktów w stylu Cyclotest MyWay.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl