BezpiecznaCiaza112023

Samochód używany

4 lata 10 miesiąc temu #1068776 przez zofialipska
Jeśli ktoś planuje zakup sprawdzonego samochodu używanego, mogę polecić na Śląsku komis Euro-Kas w Katowicach uzywane.eurokas.pl/strona-glowna . Sprzedają samochody używane wszystkich marek i roczników, dodatkowo zajmują się także odkupem samochodów . Kupując u nich można mieć pewność, że nie zostanie się oszukanym. Auta są dokładnie sprawdzone w serwisie, a Klient otrzymuje pełną i rzetelną informację na temat stanu samochodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069024 przez paweu85
słyszałam ze dużą ofertę używanych samochodów mają na www.uzywanejaknowe.pl/ Salony mają w kilku miejscach w Warszawie. Wszystko jest kompleksowo sprawdzone pd względem technicznym i prawnym. Auta w praktycznie idealnym stanie i niskich przebiegach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069065 przez mama88
a kogo dzisiaj stać na samochód prosto z salonu? Ja to się zastanawiam czasem, jak to jest możliwe że te salony jeszcze funkcjonują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069077 przez Aisza
To moze byc dobra opcja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070008 przez KarolineCZ
A ja uważam, że lepiej kupić nowy samochód. W końcu to inwestycja na lata. Ostatnio dość dużą popularnością cieszą się auta marki Jaguar. Znacie te samochody? Tutaj zapoznacie się bliżej z ich ofertą - miedzy innymi z modelem F-PACE, który mi wpadł w oko: nordauto.jaguar.pl/oferta-f-pace-svr .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070073 przez KarolineCZ
Ciekawym wyborem może także okazać się kia lublin: https://technotop.pl/kia/ . Ostatnio słyszałam wiele pozytywnych opinii o tych samochodach. Może któraś z Was jest właścicielką auta tej marki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070086 przez Kaczmarczyk
ja uważam, ze najlepiej kupić jakiś używany 3 letni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070130 przez aneta86
Wystarczy poczytać fora motoryzacyjne by zdać sobie sprawę z jednego - ludzie przestają wierzyć w te wszystkie super oferty z drugiej ręki. Niestety handlarze sobie zarobili na opinie jaką mają przez długie lata oszukiwania swoich klinetów. Oczywiście dla nich to był złoty biznes bo nawet największy szrot kupiony zagranicą można było sprzedać za konkretne pieniądze. Na ten moment pozostaje jedynie szukanie czegoś w salonie. Takie marki jak Dacia - www.daciafinansowanie.pl/kredyt-50/50 oferują atrakcyjne możliwości finansowania zakupu. W dłuższej perspektywie będzie to praktycznie niezauważalne ponieważ w samochód używany też byśmy ciągle musieli inwestować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070152 przez PattiMa
Uważam, że nie warto kupować nowych samochodów, bo już po wyjeździe z salonu tracą swoją wartość. Zdecydowanie lepiej kupić używany, znacznie ekonomiczniej. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070231 przez KarolineCZ
W sumie inne marki też mają sporo do zaoferowania. Rzuć okiem na przykład na samochody marki Land Rover: https://nordauto.landrover.pl/oferta-discovery-sport-rata-1700-zl . Mi osobiście bardzo podobają się ich modele samochodów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 7 miesiąc temu #1071314 przez oleska23
Ja też wolę kupować używane samochody, nowe auta mają zdecydowanie za wysoką cenę jak dla mnie.
_____________________________
www.gemmaoleje.pl/uslugi/myjnia-samochod...aklejek-z-samochodu/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071813 przez KarolineCZ
A co robicie kiedy auto nie chce dojechać do warsztatu? Czy wiecie, jaką pomoc drogową najlepiej wezwać? Polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ . Będziecie z nich zadowoleni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl