BezpiecznaCiaza112023

Prezent na rocznicę ślubu

4 lata 8 miesiąc temu #1068947 przez anelo299
Jakie macie pomysły na prezent na 50 rocznicę dla dziadków? Przy takie okazji trzeba wybrać coś mega.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068982 przez ewilo
w naszym przypadku szukaliśmy coś dla rodziców i na mniejszy dorobek. Kupiliśmy drewniany obraz w kształcie drzewa z wygrawerowanym podziękowaniami i imionami rodziców. Poszukaj sklep.tuprezenty pl tam znajdziesz ten projekt. Cenowo też było atrakcyjnie, bo za całość zapłaciliśmy ok 130zł, a obraz był duży. Trudno kupić coś oryginalnego przy takim dorobku życiowym. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069015 przez zofialipska
Ja z moim rodzeństwem wykupiliśmy voucher na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem www.krakkos.pl/ dla moich rodziców, byli przed wakacjami i bardzo im się podobało. Wycieczka dopracowana i dostosowana do ich wieku i możliwości. Pan Przewodnik bardzo się postarał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #1069025 przez odyees33
A ja dla swojej żonki planuję masaż ciążowy na stronie www.medicaldiet.pl/masaz-ciazowy-ciala/ piszą że jest on bardzo wskazany podczas ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069053 przez anusak24
u nas prezent był bardzo praktyczny i przydatny - dostałam frezarkę aby wznowić działalność :) dokładnie taką urodastyl.pl/oryginalna-frezarka-jsda-jd700/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069075 przez CiniMini82
Moja babcia jest zachwycona moją wyciskarką Midea w ktorej robie codziennie zdrowe soczki wiec taką chce jej zakupic na 30 rocznice slubu jaka maja w styczniu :D Wiem ze bedzie zachwycona bo mają juz swoje lata i biora witaminy w tabletkach a ja jednak wole w soku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl