BezpiecznaCiaza112023

Gdy się starasz, a się nie udaje...

3 lata 11 miesiąc temu #1069387 przez ness
Hej wszystkim!
Od prawie 8 miesięcy staramy się o dziecko, bezskutecznie niestety. Już tyle razy myślałam, że to to, a to od tego wypatrywania pierwszych jakiś inności w organizmie zaczęłam dostawać lekkich mdłości przed miesiączką. Taak, wiem, że ogólnie to za wcześnie nawet na takie rzeczy no ale nadzieja zawsze jest :D Ogólnie na początku starania miałam cykle średnio 34 dniowe ( tak +/- 2 dni) no ale tez troszkę miałam inny tryb życia. Stresująca prace, itd itd. Potem mi się wyregulowały i jak w zegarku zaczęłam mieć co 28 dni i ten stan utrzymywał się przez 5 miesięcy, alee... teraz byłam naprawdę mega wyluzowana, było mi, że tak to ujmę, wszystko jedno czy w tym cyklu czy w następnym zaskoczę - ale ostatnia miesiączka była 39 dni temu i ona w sumie była najdziwniejszą jaką kiedykolwiek w życiu miałam. zaczęło się od delikatnego plamienia, wręcz bym nawet nie zauważyła, gdybym nie obserwowała papieru. Trwało to 2 dni, dopiero 3 lekko zabrudzała wkładkę, a dopiero 4 założyłam podpaskę, z czego wystarczyła na cały dzień seryjnie jedna.... 5 i 6 dzień wygadała. Przestraszyłam się mega czytając w necie ze to może być wczesna oznaka menopauzy. Ale stwierdziłam, że może taki po prostu słaby cykl się trafił pierwszy raz w życiu. No, ale tak czy siak, mija już 39 dzień od tamtego momentu, a ja nie dostałam kolejnej miesiączki.... Już pomyślałam, że to ciąża może jednak, ale niestety nie.
Teraz w sumie czekam aż wystąpi @, i postanowiłam iść od razu zrobić sb badania potrzebne. Już sama nie wiem co to może być. Możliwe jest, że to wina prolaktyny? Nie miałam robionych badań, bo każdy doktor twierdził, że to na razie nie konieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl