BezpiecznaCiaza112023

Zabawka dla dwulatka

12 lata 9 miesiąc temu #155835 przez Gosia_Krupa
Emme,rzeczywiście masz ciężki orzech do zgryzienia :angry:

Ja mam w domu 2,5 latka,ale powiem Ci,że w takiej sytuacji nie wiem co bym kupiła. My nie kupujemy synkowi raczej zabawek,bo jesteśmy zdania co za dużo to nie zdrowo. A wiadomo,że jak ma się wszystko to ma się nic. Mój synuś to mały maniak samochodowy,więc u nas nie ma problemu,wystarczy mu kupić małego resoraka(byle była to kopia dużego,czyli musi mieć znaczek marki,bo się na tym zna).

Lubi też puzzle,ale dawaliśmy mu maksymalnie 9 elementów. Kolejka(zwykła drewniana) i puzzle droga(układa jak chce),z Wadera dostał pod choinkę drogę z garażem(od 3 lat,ale spokojnie może się tym bawić dwulatek-tyle miał synek na Święta).Poza tym farbki,książki i chyba już nic więcej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #155854 przez Asiersa
Ja bym stawiała na te bramki :) ewentualnie do tego jakaś książeczka :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155855 przez Mirella
Emme pamiętaj tylko, że w piłkę gra się z kimś, więc uważaj żeby Cię znajomi nie znielubili :D

Klaudia jest teraz na etapie budowania, więc im więcej klocków tym lepiej, poza tym ksiązeczki, książeczki, książeczki...takie z obrazkami do pokazywania i nazywania co jest co :D
niedawno dostała tablicę i kredę i też radości co niemiara, ale ostrzegam, z tego się kurzy ;) ja wystawiam na dwór i nie mam problemu, ale wiem że słyszenia że niektóre mamy nie są zadowolone z takich prezentów. Mnie się spodobał, Klaudii też :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155867 przez sylka
JA dla chrzesnaiak męża kupowałam taką bramkę allegro.pl/bramka-dla-malego-pilkarza-pi...-wa-i1702427597.html to był najlepszy prezent jaki dostał bo od razu zaczał nim się bawić. Jego mama mówiła że bramka codziennie była w obiegu stawiali jąna korytarzu i mały strzelał gole :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155909 przez Emme
chyba póki co bramki są na pierwszym miejscu :P (o ile takich nie ma)
puzzle czy inne klocki odpadają, chyba że do rzucania. Mały nie bawi się zabawkami. koparka z wadera "się popsuła" po 2 dniach- a nasza ma jakieś 15 lat i dalej żyje :P
kiedy do nas przychodzą to wcześniej trzeba zrobić czystkę- pochować wszystko co jest tylko możliwe. Bardzo podobała mu się stojąca lampa, głośniki i inna pokrętła :P
Głównie to biega i się turla po podłodze :D więc stawiam na sportowe gry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338640 przez natmur11
podnosze temat. Szukam prezentu dla córci na 2 latka. Myslalam o rowerze biegowym ale nie wiem, narazie ma 3 kolowca a za rok pewnie kupie jej normalny maly rowerek wiec nie chce robic przepychu. Narazie biore pod uwage jakas fajna lalke bobaska, basen na lato ale na nic sie nie zdecydowalam jeszcze. zwlaszcza ze Klaudia nie bawi sie raczej zabawka dluzej niz 3 minuty. Nie za bardzo jest zainteresowana rysowaniem a klocki czy naklejki szybko sie nudza. brak pomyslu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339259 przez Agnieszka
Moja mala na 2 urodziny dostała takie puzzle allegro.pl/gra-puzzle-malucha-kto-to-co-...row-i2228338663.html , Są rewelacyjne, zajmują ją na bardzo długo, z nich nauczyła się rozpoznawać wszystkie zwierzaki jakie tam są, bo mamy puzzle ze zwierzakami, układa je sama i robi sobie z nich nawet ciuchcię:)
oczywiście lubi się już przebierać i bardzo ją ucieszyły nowe ciuszki oraz najlepszym prezentem były spinki i gumki kolorowe do włosów, oraz kolorowanki.



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #341088 przez Dorciaition
Natmur ja wlasnie kupiłam chrześniakowi na 2 urodziny taki rowerek biegowy. Dostanie go w swieta, mam nadzieje, że się ucieszy. Słyszałam, że są bardzo fajne. No zobaczymy.
Do tego dokupiłam ciuchcię Thomas, bo lubi bardzo.

Żaluję, że wcześniej tu nie weszłam. Super ta bramka:)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948978 przez Sami
Sama niedawno stałam przed takim dylematem. Zastanawiałam sie co kupić takiemu dziecku. W sumie to znalazłam taka listę blog.dzieckoimy.pl/2014/12/10-pomyslow-n...ty-dla-dzieci-3-lat/ i bardzo mi to ułatwiło zakup prezentu dla małego. Czasami warto korzystać z takich podpowiedzi by dziecko było zadowolone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995375 przez junonka
A może taki rowerek trójkołowy, jak ten tutaj: www.smykoland.pl/baby-mix-rowerek-trojkolowy-zielony-mis.html ? Dziecko będzie mogło szaleć, a krzywda żadna mu się nie stanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996348 przez Toysbox
Ten trójkołowiec to w pewnym sensie dobry pomysł na sam początek, aczkolwiek trzeba pamiętać, że dziecko szybko wyrośnie i będzie chciało nowy rowerek - na dwa kółka. Ogólnie, moim zdaniem dobrym wyjściem jest kupienie rowerku z czterema kółkami, tzn. dwoma dodatkowymi i potem ewentualnie z ich odkręceniem.

Sklep z zabawkami - ToysBox.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037442 przez Hania_P
Dla dwulatka można pomyśleć także o grach np. www.hoplik.pl/product-zul-16120-Moja-pie...rowy-domek-Haba.html , istotne aby zasady były proste a forma interesująca. Dla maluchów bardzo fajne są zabawki do pchania www.maxizabawa.pl/kategoria/zabawki-dla-...ania-i-do-ciagniecia - zabierają je na każdy spacer.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040415 przez Domii1983
To ja polecam korzystanie z najpopularniejszych sklepów z zabawkami - zawsze wtedy ma się gwarancję, że kupione zabawki będą dobrej jakości, a dziecko będzie miało zapewnione bezpieczeństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051682 przez junonka
A może szukacie fajnych klocków dla dzieci? Poleca zajrzeć do www.klockidlaciebie.pl/ , gdzie według mnie można znaleźć naprawdę bogatą ofertę. Sądzę, że znajdziecie tutaj bardzo ładne klocki dla dzieci w każdym wieku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056805 przez KarolineCZ
Takie dziecko wiele interesuje ale też bardzo szybko się uczy. Moim zdaniem warto kupić dziecku zabawki interaktywne . Dzieki temu dziecko dużo szybciej się nauczy nowych rzeczy a przy okazji bedzie miało ciekawą zabawkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl