BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 1 miesiąc temu #93742 przez sylwira1721

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93744 przez sylka
sylwira mnie bola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93747 przez mankowa
hej Sylwira to wcale nie jest glupie pytanie...ja sama nie wiedzialam czy to to, piklo mi w krzyzu i na przemian troche w brzuchu jak na okres i parcie jak na kupe.Trzymam swoja mala gwiazde na rekach wiec pisze tylko jedna heheehe...i ja pierwszej nocy mialam takie nie regu;larne pojjawialy sie znikalty ale to bylo jyz to...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #93754 przez megi23
a mi wody odeszly to jakby mnie ktos kopnal najpierw ja nie wiedzialam co to skurcze i jak wyglada czy rozpoznam ale szybko sie przekonalam co to jest to jakby nasilajacy sie bol na dole ja mialam jeszcze krzyz i maly naciskal na lewy jajnik masakra...... potem te skurcze czyli bole sie nasilaja i sa mocniejsze i coraz to krotsze...

wlasnie malego zawiozlam na lampy a mialam go co 3 godz karmic i jak mam to robic he :P jak mi go za 3 godz oddzadza a mial jesc o 20 :30 i pewnie go nakarmia :huh:

wiecie ze ta poducha do karminia to byl w moim przypadku strzal w 10 tke jak ledwo zylam to mi pomagala przy karminie teraz tez malego podtrzymuje jak mnie boli bardzo :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93755 przez sylwira1721
bo jak wr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93762 przez Emme
Ale macie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93763 przez mankowa
a pozniej w ciagu dnia pojawialy sie czesciej i juz liczylam palenie w krzyzu jakby ktos pradem piescil ale juz mialam regularne i zanikaly
ale jak byly co 10, 8 min to jechalismy do szpiatal a pod szzpitalem juz co 5 min i jak lekarz mnie badal byl tylko 1 cm rozw i jak czekalam 5 godz na anestezjologa to masakra myslama ze zejde z tego swiata rozwarcie poszlo szybko do 5 anestezjolog pojawil sie u w kilka sek ujarzmil moj bol, to bylo cos na co czeka kazda kbieta poczuc ulge....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93767 przez doris
mankowa gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93768 przez mankowa
zarzekalam sie ze nie bede brac znieczulenia, ale to byla glupota wiedzac ,ze mozna z tej opcji skorzystac i teraz dziewczyny jesli tylko mozecie bierzcie i nie wahajcie sie, ja na sam koniec przy bolach partych zostalam odlaczona bym mogla poczuc skurcze bo nie potrafilam przec i te skurcze byly juz inne jak na kupe, i fakt bardzo mi to ulatwilo...w ciagu pol godziny urodzilam Gabrysie i polozyli mi na piersi i caly czas byla ze mna juz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93773 przez megi23
dlatego ja mankowa kolejne dziecko ze znieczuleniem szukam innego szpitala chyba ze ten bedzie mial chodz niby 2 godz 20 min mojego glownego porodu to malo anie moglam sobie wyobrazic ze jak moze ktos 2 godz rodzic ale tego sie nie czuje jak ldugo rodzisz
irish ladnego masz misiaka

emme racja moj to ma po tatusiu i spanie i jedzenie
moja mama dzis mi mowi ze myslala ze od pasa w dol bedzie po tatusiu a od gory po mnie a maly wszystko ma po nim nawet uszka i oczka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93778 przez martela89
pulpecja napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93779 przez megi23
mi 15 godz skurczy wystarczy bo rozwarcia nie bylo prawie wcale za to krzyzowe i brzuszne skurcze byly i gdyby nie 2 butle glukozy kazal moj lekarz podlaczyc nie urodzilabym wcale bo ledwo zylam i padlabym i gdyby nie prowokacja bo maly nie mogl sie wogole do kanalu przebic i madra polozna mi recznie ustawila bolalooooo ale jestem jej wdzieczna za to a najgorsze bylo to ze mialam juz 9 leze na porodowce a polozna ze nie moge przec a nacisk mam masakryczny bo mi rozerwie macice albo malego uszkodze ojj nie wiedzialam ze mozna miec problemy bo jak byly parte skurcze to przy jednym skurczu po 3 parlam tak sie zawzielam ona mi pokazala 3 pozycje parlam na boku ze zgieta noga a na koncu juz normalnie i poszlo :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93782 przez Monix
U mnie to by

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93798 przez sylwira1721
to Megi bylas bez znieczulenia??
bo ja niestety bede bez znieczulenia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93804 przez megi23
no ale gdy by szlo jak powinno by tak zle nie bylo tylko wody mi do samego porodu odlazily i rozwarcia nie bylo ......niby 2 dziecko lzej sie rodzi ale ewentualnie sie zabezpiecze znieczuleniem tak na wszelki wypadek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl