BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 4 tygodni temu #105358 przez Sikoreczka
Ja mam jedo na amortyzatorach i jestem super zadowolona :) ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105404 przez arturek
DziewcZy HELP

czy dziecko karmione piersia moze sie przejada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105412 przez justysiak83
Arturek ja tez si

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105487 przez sylwira1721
porobilam dzis pare zdjec ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105489 przez sylwira1721
a tutaj ze mna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105499 przez bombel779
justysiak83 napisa


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu - 13 lata 4 tygodni temu #105513 przez olka
bombel779 napisa

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105517 przez sylwira1721
olka napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105518 przez bombel779
olka napisa


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105534 przez Groszek
Justysiak Synu

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105561 przez megi23
hej mamcie ja od kilku dni porobuje cos napisac ale albo net albo laptop mi sie wiesza jutro profilaktycznie dam go do informatyka niech przegladnie bo ja bez neta jak bez reki :laugh:
justysiak gratuluje i wspolczuje przezyc dobrze ze juz jestescie w domu ja juz prawie w depresje wpadalam w szpitalu w doku szybko dojdziecie do siebie ja mialam mega energie w dniu przyjazdu moglam gory przenosic i sama szybciej doszlam do siebie i maly byl spokojniejszy ja tez mialam przeboje w szpitalu a potem latanie po wyjciu po specjalistach i kilku lekarzach chodz mama uwaza ze maly dalej sinieje ale nie ma bezdechu ani monitor nic nie wykrywa bo maz kazal kupic bo sie przestraszyl.. mamy czekac miesiac bo to temroregulacjai lekarze i polozna i mowila ...
my bylismy w czwartek na wazeniu maly wazy 3321 a wazyl w srode tydzien wczensiej 3220 hmmm no mama mowi ze malo przytyl ale poczekam jesze 2 tyg i znowu go zwaze bo kurde on je najada sie nie ulewa nie wymiotuje a jak zaspi np o 19 to o 24 sie budzi no przebudza bez krzyku w dzien chce czesciej cycke nawet co 2 godz czy 1.5 ale w nocy co 3 godz czy 3,5 a pokarm mam tlusty zolty i tresciwy heh no nie chce go sztucznie karmic pielegniarka po wazeniu powiedziala ze po urodzeniu wage mu powmieszali nie mowgl wazyc prawie 3700 i spasc mi do 3220 gdzie wszystko ok jest .. mogl wazyc 3400 jak na usg przed dniem porodu wyszlo i spasc mi do 3220 ...
apropo jedzenia ja jem gotowane ale jabkla jem bo mozna wczoraj zjadlam banana i nic malemu nie bylo ale pomidorow nie jem nabial jem i jest ok polozna powiedziala ze jak by cos bylo zle to malby skaze bialkowa by mial ja mam jak przedawkuje mleko z jajkami to taka tarka na buzi sie robi a krostki maly moj ma usuwa te moje hormony sobie bo ma a za chwile juz nie ma to wedrujace jest...
frida jest super moj kicha czesto i tez na przewijaku hehhe a katarek go lapie w nocy i nad ranem juz mu troszke odciagam i nawilzam woda morska polozna mowila zeby czesto nieodciagac bo sluzowke wysusza sie ....... my we wtorek do ortopedy a w poenidzialek polozna nasza ma przyjsc znowu
apropo wychodzenia justysiak ja wyszlam tydzien po powrocie od szptala czyli maly mial 2 tyg teraz codziennie wychodzimy nawet na kilka godzin maly terroryzje mnei jak 2 ndi siedzimy z powodu pogody w domu... drze sie ale jak wozek tylk oza drzwi wejsciowe jest cisza wczoraj juz nie spal tylko sie rozgladal w parku :)
a apropo smoczna ja jak bylam w szpitalu i lekarka zobaczyla lezacy smoczek opieprzyla mnie ze mam cycka dawac a nie smoczek a w ndiu wypisu sama polozna mu dala bo byl najedzony przewiniety a zaczal plakac czytalam w tej ksiazce hoog ze do 3 smiesiaca mozna dawac bez obaw bo dziecko sie nie przyzwycai i tak jesto nczasem go wypluje i juz nie chce jak jest lgodny to mocno go ssie i chlapczywie to wiem ze cyca trzeba dac a tak nawet czasem nie wie ze go nie ma spi slodko :)
a adnosnie kryzysu laktacyjnego to juz wpisalam tak jak sylka pisala ze w 3 6 i 9 tyg ale wtedy trzeba jak najczesciej dziecko dawac bo on musi zmusic nasze cycki do wiekszej produkcji mleka i to naszego mozgu musi dojsc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu - 13 lata 4 tygodni temu #105575 przez justysiak83
Hejka.
Megi witaj :) Nareszcie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu - 13 lata 4 tygodni temu #105584 przez sylka
Nam Espumisan nie pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #105591 przez justysiak83
Ja Dominikowi te

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu - 13 lata 4 tygodni temu #105601 przez Sikoreczka
Justysiak m

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl