BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 4 miesiąc temu #45073 przez boniucha
My po

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45076 przez bombel779
sylka napisa


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45077 przez sylka
Ja odk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45079 przez bombel779
No widzisz. Ja przez 6lat mieszka


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45080 przez sylka
ale ju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45082 przez bombel779
OJJJ TAK !! :D :D Ju


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45083 przez sylka
Daleko planujecie przeprowadzk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45085 przez bombel779
W sumie niedaleko,ale to nie ma wi


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #45109 przez megi23
hej mamusie dawno mnei nie bylo bo..... tatus zrobil nam niespodzianke i przyjechal do nas na weekend :laugh: zadzwonil w czwartek ze nie moze bez nas wytrzymac i nie bedzie czekac 3 tyg i wsiadl po pracy w piatek w autko i przyjechal wczoraj dopiero pojechal i mi sie miluuutko zrobilo wzial nas w sobote na zakupy no chyba wzielismy siebie nawzajem boooo moj maz nie mial czasu butow zimowych sobie kupic wiec ja go wzielam za fraki i kupilismy ladne do tego skarpetki bo te 10 par co mu kupilam ostatnio mowi ze juz nie ma rekawoczki mialam jeszcze kurtke nowa zimowa kupic ale to juz po swietach ehhh facet... w zamian tatus juz kupil mi prezent na gwiazdke pojechalismy do media expert i wzial mi mikser z blenderem i do robienia koktajlii w 1 bym po promocyjnej cenie hehehe :)Wieczorem gdy lezelismy czekalam az maly zacznie kopac zeby poczul w koncu swoje dziecko najpierw powoli kopal poprosilam meza zeby reke polozyl mowi ze yyy cos tam czuje potem mowie do malego pokaz tatusiowi jak mocno kopiesz to jak go kopnal pare razy az sie przestraszyl i reka mu odskoczyla ale byl szczesliwy :lol:
my narazie u tesciow bedziemy mieszkac ale ja mam luz na 1 pietrze jestem ze szwagierka i szwagrem lazienka nasza ANka ma kuchnei zrobiona chodz maz juz mowi ze w styczniu kupimy lodowke nowy tv i blad do kuchni same palniki zrobmy na nutle bo nie ma jak wp okoju 2 kuchenki podlaczyc i przechodzimy na wlasne jedzenie calkowite mi to bardzooo pasuje aa i juz mowil ze malemu szafe musi kupic bo kolejna torbe ubranek wzial do domu i jeszczek ilka klamotow hehehe :) a lozeczko wozek to na koncu mam wybrane i kupie sie w marcu...
jutro ide te neisczesna zalegla glukoze zrobic bo moj ginekolog jajko zniesie bo czeka na wyniki hehe a reszte badan pozniej bo powiedzial ze czas do nastepnej wizyty..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45121 przez sylka
Megi a jak samopoczucie ju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45133 przez megi23
hej Sylka oj tak juz lepiej bylam w piatek na kontroli oskrzela i plucka czyste moglam wrocic z mezem tam ale tam chorobsko szaleje babcia chora teraz jest i wolalam nie ryzykowac bo juz zapomnialam co do dusznosci i kaszel w nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #45140 przez sylka
To super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45164 przez pulpecja
sylka napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45182 przez mely10
czesc dziewczyny:) :) a mnie mala kopie raz po prawej raz po lewej juz sama nie rozumiem,ale tak na wysokosci pepka,troche nawet nad nim.albo ona sie tak obraca albo nie wiem co :) niby jest juz odwrocona glowka na dol :)
a liczycie kopniecia?ja jeszcze nie,mala w sumie ciagle kopie nie wiem czy ona wogole spi,ale czasami jest taka cicha ze sie boje :huh: ,przewaznie w soboty robi sobie wolne,stukam ja i pukam i nic,dopiero na wieczor sie odzywa :) i znowu tydzien tancuje :) ja to wogole uczulona jestem,jejku juz vym chciala miec ja na rekach :laugh:
a w czwartek mam glukoze,no ciekawa jetsm co wyjdzie bo slodycze polykam tonami :laugh: :huh:
mam pytanko ,mam strasznie sucho w gardle,ale przewaznie w nocy,tragedia,przez to spac nie moge,pije ciagle cos i nic nie pomaga,nawet sliny przelknac nie moge bo tak sucho,a nic mnie nie boli :unsure: w dzien jest nawet ok,a w nocy juz 5 dzien tragedia,co moglabym wzaic zeby troche gardlo nawilzyc???znacie cos co w ciazy nie zaszkodzi,amm pastylki emser niby dla ciezarnych tez,ale sama nie wiem co do lekow,troche cykora mam.szalwia jest tez nawet dobra ale ponoc w ciazy nie wolno!?prawda to???moze ktoras cos wie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45184 przez mely10
wiecie moje piersi sa takie jak przed ciaza :ohmy: o normalne :unsure: powinny byc wieksze i napiete a tu nic,byly pierwsze 3 miesiace i wszystko,amm nadzieje ze jeszcze przyjdzie.jak jest u was?siary zadnej tez nie mam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl