BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #76069 przez olka
Cze

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76071 przez sylwira1721
ja znow mam takie cos z pecherzem ze czuje ze bardzo sikac mi sie chce siadam za przeproszeniem na klopa a tu niespodzianka i nic nie leci ... hehe no ale po pewnym czasie sie wysikam ale z takim uczuciem jakbym miala pecherz caly wysikac poprostu takie dziwne uczucie ze nie da sie opisac :P

Mely ales ty pomocna jest z tymi suwaczkami ale sie z tego usmialam !! :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #76072 przez mely10
Olka super ze wszystko dobrze :lol: :lol: :lol: :lol:
ale ponad 4 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!wow ale jajca :lol: duzy i silny chlopak bedzie :lol: :lol:
gratuluje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76073 przez DariaEm
olka napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76075 przez DariaEm
sylwira1721 napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76077 przez mankowa
mely tak tez dziewczynka, slysze sugestie ze to bardzo dobrze,ze to bedzie przyjaciolka na przyszlosc :) a mam 33 lat ale o dziecku mazylam juz dawno tylko kandydata odpowiedniego nie bylo hhehehe.
Jeszcze apropo sikania, czytalam gdzies ,ze mozna brzuch swoj podniesc by tak nie uciskal podczas sikania. Ja tak mialam ostatnio przez weekend ale duzo zalezy od dzidzi jak sie ulozy teraz sikam z sila wodospadu i wiem co to za ulga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76078 przez justysiak83
Wow Olka ale masz bobasa du

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76082 przez mankowa
Zawsze tak jest mely ,ze sie zazdrosci innym tego gdzie sama nie bylas lub nie mozesz byc. Ale wcale nie jest tutaj fajnie. Ja mieszkam w NY i w zasadzie poza misatem jesttak jak w Polsce, ta sama roslinnosc, gory, tyle,ze nie ma tutaj wysokich. Domy maja tutaj brzydkie , prawdziwy amerykanin jak sie raz wyuduje i zrobi remont to juz na cale zycie i dalej nic z tym nie robi,wiec jak mu sie dach zapada to wtedy wie,ze musi sprzedac chalupe heheheh. Wiec daleko im do polskich idealow.Ja zazdroszcze tym co sa we Francji,czy tak jak ty w Niemczech bo nigdy nie bylam. A we francji mam rodzine wiec to jeszcze nic straconego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76085 przez mankowa
ok ja sie zbieram bo siedze od 7.00 rano na kompie a jest juz 12.30 wiec czas zrobic ze soba porzadek i jakis obiadek mezowi przyszykowac, a meza ma cudownego ze swieca bym nie znalazla takiego, jest moim prawdziwym aniolem, a slub wzielismy widzac sioe ze soba 4 razy, kazde z nas powiedzialo czego oczekuje od zycia od nas samych i doszlismy do wniosku ze pasujemy do siebie i nie bylo co zwlekac, a mialam chlopakow co tylko w lata mnie wciagali i gowno z tego heheheh. Jestem szczesliwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76088 przez sylwira1721
to papa Mankowa odezwij sie potem ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76091 przez mely10
a faktycznie u ciebie w pol do pierwszej :lol: zapomnialam ze czas inny macie :lol:
NY mieszkasz cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!i tak ci zazdroszcze :silly: :silly:
milo slyszec ze masz kochanego meza,ja na mojego tez narzekac nie moge,ciesze sie ze go zanlazlam :) masz duzo znajomych juz tam?dlugo jestes w NY?same pytania :lol: jak bedziesz kiedys miala czas to odpisz :lol: milego dnia :lol: ja ide robic kolacje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76094 przez mankowa
Jestem juz 2 lata, a znajomi albo ze szkoly jezykowej, bo przyjechalam tutaj to bylam prawie zielona jesli chodzi o ang. albo dzieki naszej klasie -odnalezieni :) a meza tez odnalzalam dzieki naszej klasie, bo znalismy sie jako dzieci :) dobra spadam , bo dobrze mi tu z wami, rozkrecilam sie az za bardzo , ale chwale meza pod niebiosa a sama nic z siebie hehehe wiec zeby maz mpogl tak o mnie mowic to wiecie ;) chociaz obiad mu zrobie , buziaki dla was i trzymajcie sie dzielnie, i wszystko bedzie dobrze z naszymi maluszkami.pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76106 przez kaaroolina
No to teraz drogie Mamu

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #76111 przez megi23
hej mamcie ja nareszcie w domu i padam... tyle sie nalazilam ze masakra pokaze wam nasz nowy nabytek i przenty od dziewczyzny mojego brata

ta kolyska ma taki stelaz ale bat dal na meble a ja mam zakaz wspinania sie taki krzyzak jest
aaaaaaaaaaa i wywalczylam wozek :lol: :lol: :lol: gosc przywiozl caly ogoladalam pokupowal multum dodatkow do niego spiworki parasol jakies cos na butelke nie nzniszczony jest jak nowka i umowilismy sie ze dam mu 500 zl zaliczki a reszte jak malego urodze :)
tak wiec jutro pedze wplacic zaliczke umowe spisac i juz nikt mi wozia nie zabierze a juz 2 osoby sie pytaly o niego :P :lol:
jutro rano jade na badania a o 15 wizyta kurdee golilam sie ale i tak pozacinalam sie ee no juz ciezko z lusterkiem nawet hahaha :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl