BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331094 przez Gosia_Krupa
Cześć dziewczęta!

Magdzia,ja mam taką samą teorię jak Baby :)

Co do prezentów to:
-rowerek jest po Michałku-taki co to się rozmontowuje po kolei elementy i na koniec jest taki zwykły trójkołowiec
- jeżdzika-pchacza nie chcę,bo w domu nie ma na to miejsca,a na dworze wystarczy rowerek(poza tym podejrzewam,że Misiek by go przejął)
-piaskownicę na ogrodzie mamy
-zabawki do piasku w związku z tym też
-ciężarówkę Wadera mamy,bo Misiek dostał ją kiedyś pod choinkę(jest SUPER,jak się zastanawiacie nad nią to się nie zastanawiajcie tylko bierzcie :))
-basen mamy taki w kształcie grzybka,dodatkowo dwa takie stanadrdowe w różnych rozmiarach,maty i inne kąpielowe też,łącznie z setką plastikowych piłeczek
-namiot dobry pomysł,chociaż w zamyśle miał to być zakup dla Michałka(bo ten co mieliśmy to się niestety wyeksploatował,a raczej Misiek go zurzył,bo uwielbiał się w nim bawić)-nad tym się zastanowimy
-domek też fajny,chociaż chyba dla starszych dzieci,ale widziałam też dla takich maluszków

Niby mam tam jakąś listę,bo już dłuuugo myślę nad tymi prezentami,ale nie wiem. Zawsze warto zapytać o to co Wy macie w głowach :)

Chrzestna chciała kupić wózek,ale taki już lepsiejszy,a stąd większy. Na wózek Hania jest zdecydowanie za mała. To znaczy może sobie pchać(ale wtedy musi być bardzo stabilny,tym bardziej,że Hania jeszcze nie chodzi),ale na bardziej kumatą zabawę jest po prostu za mała. Jeżeli już wózek to taki malutki co by Hania mogła go pchać nie trzymając rączek powyżej głowy i taki leciutki co by mogła go wziąć w rękę. Sama kiedyś kupiłam chrześniaczce taki,ale bez okazji(to wydatek rzędu kilkunastu-dziestu złotych)i miała chyba z dwa latka. Rączki trzymała normalnie,nie do góry,był taki leciutki,że sobie go przenosiła gdzie chciała. Tani zakup,a porządny i długo się nim bawiła. Koncem końców powiedziałam,żeby z wózkiem wstrzymała się do drugich urodzin(ewentualnie do Bożego Narodzenia).

No nie wiem co też wymyśli ta moja siostrzenica. Coś mówiła o paczce w stylu misz-masz. Powiedziałam jej,że jak się na coś takiego zdecyduje to niech wrzuci jakiś łaszek.

Zapomniałabym,zaproszenia:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331394 przez Dave
Gosiu - ZAPROSZENIA WYSZŁY CI CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!![/color]



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331419 przez Gosia_Krupa
Ale się podłamałam :( Gościówa od tortów robi torty tylko okrągłe :( A ja chciałam jedynkę. Jutro zadzwonię jeszcze do jednej(wiem,że ona robi takie)i się zorientuję cenowo.

Rafał mówi zrobimy sami,ale jak sobie pomyślę,że mam to robić przy Hani,bawić się z masą,figurkami i całą resztą wiedząc,że efekt nie będzie taki jak w przypadku zamówionego torta to wolę zamówić.

Ostatecznie może na ser by się zdecydowała(taki okrąły bez 1/8 torta z myszkami czy coś koło tego).

Jakby tego było mało odezwał się facet od balonów i nie ma tego wzoru co chciałam :( więc będzie inny. Niby też ładny,ale tamten baaardzo mi się podobał.

A tak w ogóle zapomniałam Ci baby powiedzieć,że Adi jest boooski :D I ładnie mu w takich włoskach :) Z tyłu też mu obcinałaś czy po prostu tam ma takie krótsze?!

Andziu,Bartuś skóra zdjęta z mamusi i rzeczywiście wyrósł :)

Magdzia,Krzysia też dawno nie widziałyśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331794 przez baby_55
Gosiu boskie te zaproszenia, naprawdę śliczne :)
co do tortu moze jednak Ci sie uda zamówić :)
Adi ma boki i tył krótsze, a góra została mu taka dłuższa, oczywiście juz mu podcinałam i wyrównywałam, w sumie 3 razy, bo mu już na oczka wchodziły ale tylko wyrównuję fryzurka zostaje ta sama cały czas :)

Właśnie dostała list z urzędu i przyznali nam już Child Benefit, jestem w szoku, bo normalnie czeka się ok. pół roku albo nawet 8 miesięcy, a my dostaliśmy po dwóch miesiącach :lol: jestem bardzo happy, bo 140E co miesiąc piechotą nie chodzi :silly:
plus oczywiście wyrównanie od listopada czyli 700E

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331845 przez Gosia_Krupa
Baby,to super :) Fryzurka może ta sama,ale włoski u góry ma bardziej równe,więc może przez to. Na początku to wiadomo jeden dłuższy drugi krótszy. Jakby nie patrzeć Adi to mały amancik :D
Super z pieniążkami :)

Ja też mam dzień dobrych wiadomości :) Udało mi się zamówić tort u innej kobietki taki jak chciałam i nawet taniej za kilogram bierze. Musimy się tylko zastanowić nad smakiem,bo wygląd już załatwiony. Ogółem to zdam się na jej rękę,powiedziałam tylko że mają być pastelowe kolory-tort dla dziewczynki,na górze ma być bobas,a tort w kształcie jedynki :)

Poza tym doszła Hani sukienka. Jest śliczna :) Przynajmniej mi się bardzo podoba i tak delikatnie szeleści :) Hania wymacała,obejrzała z każdej strony i rzuciła na bok ;) Łobuziara :blink: Zostały mi do kupienia tylko butki i opaska(ewentualnie ładna spineczka,która złapie piórka).

Kończę drugą partię zaproszeń i w ogóle fajny ten dzień jak na razie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331998 przez baby_55
Gosiu fajnie, ze dzień udany :) ja też mam dobry humor :) do tego zjedliśmy pyszny obiadek zupka pieczarkowa i racuchy z jabłkami :) Adiemu bardzo smakowało :)

Adi uśmiechami zwala z nóg panie ekspedientki w sklepach ;) mały podrywacz :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332013 przez Dave
Dzień dobrych wiadomości :-)

Baby - super z kaską. Przyda się na roczek jak znalazł. Adi mały podrywacz:-)

Gosiu - powoli dopinasz wszystkie guziki przygotowań na roczek:-)

A ja dziś w pracy kwitnę. A taaaaakie nudy u nas. Po takim dniu jestem bardziej wypompowana niż po mega ruchu.

A po pracy idę na siłownie:-) Pierwszy raz od ho,ho,ho. Normalnie mam tremę;-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332242 przez andzia2490
JA TAK NA CHWILĘ MUSZE WAM TO WKLEIĆ BO JAK ZOBACZYŁAM TO MYŚLALAM,ŻE
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332355 przez ulcia85
hej musze sie pochwalic,ze Julia zaczela raczkowac :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
narazie tak niesmialo,ale z dnia na dzien coraz wiecej i pewniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332730 przez Gosia_Krupa
Ulcia,no to super :)
Każdy Maluszek ma swoje tempo. Pewnie teraz długo się nie nacieszysz raczkowaniem bo zaraz pójdzie na nogi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333074 przez baby_55
Ulcia gratuluję :)

Dave jak po siłowni?
ja bym się chetnie wybrała na zumbę ale teraz to zbyt forsowne dla mnie wiec najwcześniej pewnie po nowym roku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333609 przez Gosia_Krupa
Witajcie w ten przepiękny dzień!

My już jesteśmy po spacerze. Misiek zaliczył jazdę swoim BMW,o którym nawijał przez całą zimę. Hani się miło w nim siedziała,ale na jazdę z Miśkiem za wcześnie,bo ten to mały pirat drogowy :silly:

Hania za to pojeżdziła(a raczej była pchana)rowerkiem. Dziadek wcześniej go wypucował,założył barierkę i zadowolona w 100% Kluska sobie zwiedzałą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334019 przez Gosia_Krupa
Muszę powiedzieć,że tak pusto jak ostatnimi dniami,tutaj nigdy nie było :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334041 przez Dave
Ja zalatana dziś byłam maksymalnie.

A Majką u lekarza. Tej nocy miała 40 stopni!!!
Mamy zbadane siuśki i wg. mnie tam wszystko ok. Mam nadzieję, że to trzydniówka.

Baby - super. Fajnie było. Tylko teraz zakwasy mam, że hoho!! Od razu jakoś się fajniejsza czuje :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334052 przez Gosia_Krupa
Oj Majeczka... miejmy nadzieję,że to "nic".

U nas(Hani) katar i w nocy kaszel. W dzień nic tylko w nocy,przez co się budzi :(

Pisałam ostatnio o wózeczkach i znalazłam coś takiego: aukcjewp.wp.pl/fisher-price-wozek-z-lalk...cha-i2209776065.html Wypisz wymaluj mój opis. Szukałam pchaczy,bo Hania pcha wszystko co jej się nawinie pod łapki a znalazłam to :) No i jeszcze kilka i się zastanawiam. Mąż mówi,że dla dziewczynki to wózeczek,ale z drugiej strony ten wózio nie ma nic,a te tradycyjne pchacze mają melodyjki,światełka,przyciski,grzechotki i inne. A Wy jak myślicie,chociaż to chyba pytanie retoryczne,bo prawie nikt tu ostatnio nie zagląda :( ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl