BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 1 miesiąc temu #104165 przez kasiunia89
aaasiunia91 napisał:

boję sie tego strasznie ale jakoś to chyba będzie chyba przeżyję :D

mamuśki a miałyście jakieś inne oznaki zbliżającego się porodu oprócz skurczy ?? może cos przed skurczami pare godzin ??

Hehe :) dobre pytanko! :blink: Sama jestem wlasnie ciekawa?! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104166 przez aaasiunia91
mi wczoraj albo przedwczoraj było niedobrze ale minęło wszystko i mam od kilku dni rano takie 2 mocne skurcze ale potem przechodzi ;( ;( :(

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104167 przez baby_55
Ja dostałam skurczy w nocy a w dzień przed miałam w ciągu całego dnia leciutkie plamienie takie brązowawe jakby ze starą krwią, a wieczorem mnie przeczyściło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104168 przez kasiunia89
A ja ciagle chodze na kibelek robic siusiu tzn nic nie wylatuje chyba ze z 2 kropeliki i normalnie chodzic nie moge tak mnie cisnie bobo...!! :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104172 przez aaasiunia91
kasiunia89 napisał:

A ja ciagle chodze na kibelek robic siusiu tzn nic nie wylatuje chyba ze z 2 kropeliki i normalnie chodzic nie moge tak mnie cisnie bobo...!! :blink: :blink:




ja tez tak mam i mnie strsznie rwą nogi od wewnętrznej strony ud a juz kilka dni nie bolały i kręgosłup mnie boli ale to chyba od tych dzisiajszych porządków ;p

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104173 przez kasiunia89
U mnie jeszcze nic sie nie zapowiada na porod!! ;)
Poczekamy sobie jeszcze a co...!!!? :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104176 przez kasiunia89
Asiu mnie tez nogi bola tak jakby mi prad po nich szedl... od bioder w dol tak do kolan!!! :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104178 przez aaasiunia91
już bym chciała mieć to za sobą :D i zobaczyć moją kruszynkę czy wszystko z nia ok :P

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104180 przez aaasiunia91
kasiunia89 napisał:

Asiu mnie tez nogi bola tak jakby mi prad po nich szedl... od bioder w dol tak do kolan!!! :P :P :P


dokładnie tylko cos jeszcze mnie łupie w kości ogonowej ;/ dosłownie czuję się jak stara babuszka

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104181 przez kasiunia89
Ohhh tak!! :silly: Ja tez! I jak wyglada? Jakie ma wloski itd hmmm...!!! Jeszcze troszke!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104182 przez aaasiunia91
i do kogo podoba hehe :d

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104185 przez kasiunia89
aaasiunia91 napisał:

kasiunia89 napisał:

Asiu mnie tez nogi bola tak jakby mi prad po nich szedl... od bioder w dol tak do kolan!!! :P :P :P


dokładnie tylko cos jeszcze mnie łupie w kości ogonowej ;/ dosłownie czuję się jak stara babuszka

Hahahaha!!! :laugh: :laugh: :laugh: Noo ja na siebie tez juz mowie OMECZKA(babcia) dokladnie!! ;) Ah te dolegliwosci ciazowe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104190 przez kasiunia89
A juz wszystko masz gotowe dla dzidzi?! :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104196 przez KlaruSia
Hej skarby moje:*:*:* ja nie mam dostepu do neta pisze z telefonu... Jutro mam cesarke na 2 mam byc na miejscu jeszcze badania wiec trzymajcie kciuki mocno:) bo sie boje :'( mocnoo ale ciesze sie ogromnie bo zobacze ta kruszynke ktora przez 9mies nosilam pod serduszkiem. Dzis pewnie nie zasne emocje biora gore... Kurcze nie moge uwierzyc dotrze to do mnie chyba jutro jak juz mnie beda wiesc na salę.. Ehh kurcze na prawde sie boje:(

Milego wieczorku caluje was mocno :*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #104206 przez aaasiunia91
KlaruSia penie zasnąć nie będziesz mogła.

ale musisz się wyspać żeby miec siłę podziwiać swojego skarba :D


kasiunia89jeszcze nie wstawiłam kołyski do pokoju bo musze najpierw biurka sie pozbyć ;/ a tak to mam wszystko :) bo wsumie rodzice domku szukają ale do porodu napewno nie znajdą więc na jakiś czas będę musiała zrezygnować z kompa hehe

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl