BezpiecznaCiaza112023

odrzucenie mleka... doradzcie

12 lata 11 miesiąc temu #123079 przez natmur11
dziewczyny pomóżcie, 3 dni temu odstawiłam Klaudie od piersi. Bez problemu wieczorem wypila 200ml bebiko z kleikiem ryżowym i rano to samo. Bez problemu usneła. Ale wczoraj wieczorem już nie chciała wypić mleka, płacz, krzyk na widok niekapka, butelki czy kubka. Zmieniłam na bebilon i to samo. W desperacji dodałam nawet kakao ale też wypić nie chciała. i w ten sposób od wczoraj moje dziecko wypiło może z 30ml wmuszonego mleka. nie wiem co robić, moim zdaniem to za wcześnie żeby całkowicie rezygnowała z mleka. Dodam że kaszki też odrzuciła, jak widzi tylko kasze kręci głową na nie i ucieka a jeśli zje to góra z 5 łyżeczek. Może to akt buntu bo chce cyca? ale prawdę mówiąc nie zauważyłam żeby jej go jakoś szczególnie brakowało, po prostu się na mnie kładzie przytula i usypia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123095 przez Mirella
może ząbki rosną i jedzenie się z bólem kojarzy? moja Klaudia jak się buntuje na jedzenie to dostaje butlę przez sen, bez problemu wciąga, może i Twoja da się oszukać jak uśnie?
Tak przy okazji buziaknij ją na jutrzejszą okoliczność :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123097 przez alutka1011
Mirella a Ty wybuziakuj Klaudie na dzisiejszą :) :kiss:
Natmur dla Klaudii również wcześniejsze życzenie wszystkiego najlepszego gwiazdeczko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123100 przez natmur11
Mirella a ty wycałuj swoją Klaudusię!! dziekujemy bardzo i wycalujemy napewno;] a zabki fakt ida alle ich nie widac, mala troche marudzi ale przez sen nie da sie oszukac, wcale buzi nie oworzy a jesli juz to nie polknie wiec boje sie zeby sie nie zadlawila:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123114 przez Mirella
dziękuję, wybuziakowałam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123356 przez martela89
Moja mała pierś je tylko rano,a na noc mleko z kaszką i to tyle jeżeli chodzi o mleko,w ciągu dnia nie je piersi bo nie chce,a sztucznego nie chcę jej podawać.
Spróbuj małej ugotować grysik na bebiku i dodaj troszkę soku ,podaj jej to na kolację łyżeczką może zje :)

Albo podaj jej na kolację coś innego,może kanapki?

No i buziaki dla Klaudii z okazji roczku :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl