BezpiecznaCiaza112023

Karminie maluszków

13 lata 1 miesiąc temu #77019 przez Asiersa
no a poza tym, porównując ceny słoiczków do surowych warzyw to wiadomo, że warzywa wygrywają :laugh:
słoiczek około 2,50 - 3,70...a za tą cenę mam już kilka marchewek, pietruszek i seler.
Ziemniak zawsze w domku się znajdzie :silly: A szpinak kupię w biedronce za 1,99 paczka i mam go na długo :blink:

No i tak jak Ty SISUNIA88, wolę wiedzieć co daję Tomkowi :silly: Nie twierdzę, że słoiczki są złe bo Tomcio nie raz je dostał, ale u mnie wygrywa zupka zrobiona przeze mnie :blink:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77156 przez martela89
Sisunia ja tak samo jak Ty deserki ze słoiczków,a zupki tylko moje bo Vanesska tymi ze słoiczka wymiotowała-nie cierpi ich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78908 przez aniulka__255
to mam już mętlik w głowie... rozmawiałam z dwoma pediatrami i oboje powiedzieli mi, żebym nie gotowała sama zupek, bo warzywa mogą być czym nawożone. Sama nie wiem, na razie daję Wiktorkowi delikatną marchewkę, a dzisiaj zrobimy podejście do bezsmakowej kaszki mleczno-ryżowej:) jakie zupki gotowałyście maluszkom na początek- synuś ma 5 miesięcy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78928 przez Asiersa
ja najpierw marchewkę. Później do marchewki dodałam pietruszkę. Następnie dodawałam seler, ziemniak i szpinak. Tak więc Tomek zjada teraz zupkę z marchewki, pietruszki, selera, ziemniaka i szpinaku :)
Bardzo mu to smakuje :) aaa i jak już zaakceptował te zupki to zaczęłam dodawać po łyżeczce masła 82% :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78952 przez natmur11
ja gotowalam sama od poczatku, ze 2-3 razy moze dalam malej sloiczek ale nie chciala ich jesc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78986 przez Martynka__89
Ja daje słoiczki, mały je uwielbia. Mam swój ogródek to w tym roku będę siała dla małego :) Lekarz też odradził mi kupować warzywa, nie wiadomo jakiego pochodzenia. Ale wczoraj dostał troszkę rosołku i dałam na spróbowanie 2 nitki makaronu smakowało :P



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79238 przez martela89
aniulka__255 napisał:

to mam już mętlik w głowie... rozmawiałam z dwoma pediatrami i oboje powiedzieli mi, żebym nie gotowała sama zupek, bo warzywa mogą być czym nawożone. Sama nie wiem, na razie daję Wiktorkowi delikatną marchewkę, a dzisiaj zrobimy podejście do bezsmakowej kaszki mleczno-ryżowej:) jakie zupki gotowałyście maluszkom na początek- synuś ma 5 miesięcy:)


Moja jak miała 5 mis to jadła mój rosołek,pomidorówkę i jarzynową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79519 przez Martynka__89
Ja w niedzielę dałam kilka łyżeczek rosołku i dwie nitki makaronu, smakowało :P
Mateusz nie polubił królika z warzywami ze słoiczka nie dziwię się to było ble ble, czekam jak będą u nas młode gołąbki to Młodemu zrobię pyszny rosołek ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79893 przez martela89
Moja jadła królika ale normalnego nie ze słoika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80006 przez Martynka__89
Martela ja mam dwa króliki ale to przyjaciele nie zjem ;) A tak poważnie to mąż załatwi mi królika od gospodarza jakiegoś i podzielę się ze znajomą bo też chciała dla syna.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80258 przez martela89
króliki są bardzo zdrowe dla dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80453 przez Martynka__89
Słyszałam dlatego mam zamiar coś upichcić ;) Dziewczyny od wczoraj daje Mateuszkowi sucharka (obkrojonego ze skórki) namoczonego w herbacie rumiankowej bardzo to lubi ;) Kurczę jakoś się obawiam dać całego biszkopta do ręki.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88879 przez martela89
Vanesska właśnie zjadła pierożka ruskiego tzn.z ugotowanego wyciągnięty farsz oczywiście bez cebulki zrobione specjalnie dla niej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88947 przez jedynaczka
martela, mój eM zajada się pierogami, kazde lubi ale najbardziej przepada za ruskimi oczywiście :D mam ich ponad 50 zamrożonych i czekają aż najdzie małego smak na pieroga :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89045 przez natmur11
kurcze nie wiedzialam ze mozna dawac juz twarozek tez jutro ugotuje klaudii i pomroze:)a jak ciasto robicie? bo ja robie ale to raczej twardsze wychodzi.
a jesli chodzi o nabial to moja uwielbia serki homogenizowane, nie daje jej duzo ale raz na tydzien czy na dwa odrobine sera na kanapke, myslicie ze nie zaszkodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl