BezpiecznaCiaza112023

sposób na pokarm ?

12 lata 9 miesiąc temu #156982 przez gosia880
Mam takie pytanko są jakieś sposoby na wiecej pokarmu w piersiach ? Karmie swoją mała i praktycznie musze potem dawac jej mleko w butelce, co zrobic by pokarmu bylo wiecej ?co jesc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157022 przez Manga
Gosiu! Sposób na więcej pokarmu - karmienie!
Im więcej karmisz, tym piersi więcej mleka produkują. Nie dokarmiaj sztucznym, bo wtedy maluszek się najada i automatycznie potrzebuje mniej Twojego pokarmu. Piersi dostają sygnał, że mają go dostarczać mniej.
Pozwól małej tak długo wisieć na cycusiu, ile potrzebuje. Potem się to unormuje. :)

Sama to przerabiałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157050 przez baby_55
polecam poświęcić się kilka nocy i wstawać co 1,5-2 godz. i przystawiać dziecko do piersi, tak samo w dzień a gwarantuję, że pokarmu będzie znacznie więcej, ja musiałam jakiś czas dawać wieczorem mm, ale potem doradca laktacyjny doradził mi częste przystawianie i problem się skończył teraz mam na tyle mleczka, że jeszcze odciągam i mrożę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157572 przez Marysia27
Tak jest- im częściej karmisz, tym więcej pokarmu w piersiach :) ja pomagałam sobie jeszcze herbatką na laktację, i piłam dużo wody- pomogło - to moje subiektywne odczucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157711 przez Manga
Koniecznie przystawiaj jak najczęściej do piersi.
Ale nie zaszkodzi też pić kompot z jabłek :) i tak jak napisała Marysia duuuużo wody (min.2litry).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157730 przez baby_55
obowiązkowo dużo wody i zamiast herbatki polecam tabletki lactinatal, u mojego synka herbatka powodowała wzdęcia ze wzgledu na dużą ilość koperku a po tabletkach jest lepiej koperek w tabletkach chyba jest łatwiej przyswajalny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl