BezpiecznaCiaza112023

Niejadek ?!?

12 lata 2 miesiąc temu #296642 przez Natka
słuchajcie dziewczyny mam taki problem z moim obecnie 13 miesięcznym synkiem:

Piotrus mi nic nie chce jeść z raczki tzn musze to bardziej wytłumaczyć bo on ogólnie je kaszki, zupki robione moje, deserki ale zmiksowane i podane w misce :( Maly sobie np nie weźmie banan, chlebka, ciastka, biszkopta, chrupka do raczki a już nie mowie żeby to wziol sobie do buzi.

Nie wiem co mam już nim zrobić :( macie moze jakieś pomysły ?!?

Dodam ze dawałam mu już na talerzu bananki, marchewkę, ziemniaki ipt zeby sam sobie wziol ale on to tylko wyrzucił na podłogę nawet nie spróbował jak to smakuje :( :(

HELP :( :(

a tak bardzo bym mu juz chciala cos podac cos innego a nie zawsze to samo :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298473 przez Emme
Tola też miała na początku lekkie obrzydzenie do złapania jedzenia ręką, ale szybko się przekonała. A trzyma w ogóle w rączkach czy nie chce? jak trzyma, a nie chce brać do buzi to może niech zacznie Ciebie karmić? albo zamocz jego palca w jogurcie i wsadź mu do buzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298620 przez Asiersa
jeja, aż mi się przypomniało, jak Tomek brzydził się wziąć do rączki parówkę :D
Komicznie to wyglądało :P
włóż mu coś do rączki i nakieruj do jego buzi, może tak załapie?




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #298663 przez Martynka__89
U nas jest odwrotnie Mateusz wszystko musi jeść sam, inaczej nie zje. Obiadek daje dwoma łyżeczkami to znaczy Mati ma jedną, a ja drugą ;) Minie Piotrusiowi zobaczysz, potem będzie tak jak ma mój Mateuszek ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #300478 przez Natka
Emme wlasnie nawet do raczki nie chce wziasc a jak widzi ze chce mu cos dac to juz jest bek.. tak jakby sie bal :(
ale z tym palcem i jogurtem musze sprobowac :)

I mam nadzieje ze mu minie i otwarta jestem na wszelkie propozycje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #306690 przez ifka
Lenka jak weźmie banana i zacznie go zgniatać, to taką ma minę jakby to było coś bardzo obrzydliwego :laugh: .

Natka, mój J wymyslił,że może pomiędzy zabawki wrzucić Piotrusiowi np. kilka chrupków kukurydzianych, to może sam załapie i weźmie jakoś w formie zabawy :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431664 przez stokrotka3222
Witam mam 11 miesięczną córeczkę która w ogóle nie chce jeść do tego przestała przybierać na wadze. Próbowałam już wszystkiego szukam pomocy wszędzie po różnych forach itp nasz pediatra też już nie wie co robić. Miała robione badania i wszytko wychodzi ok Nie chce jeść ani sama ani zemną :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431734 przez Mirella
eehhh, skąd ja to znam? Powiem tak, u nas skutkowała baardzo brzydka metoda podania pierwszej łyżeczki przemocą, jak już moja córeczka złapała smaka to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki grzecznie jadła i resztę, naprawdę grzecznie i chętnie, ale to posadzenie jej w krzesełku i pierwsza łyżeczka to był koszmar. I wcale nie krzesełko było winne, bez krzesełka było to samo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl